Vakarienė arba pietūs restorane „Imperial”

Romantiška vakarienė „Imperial by California Gourmet“ restorane
Ankstesnis
Sekantis

30,00 €

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
UAB Mare Balticum
+37052553355

Aprašymas

Premium klasės restoranas „IMPERIAL“ įsikūrė Vilniaus penkių žvaigždučių viešbutyje „Ramada Hotel & Suites Vilnius“, kuris priklauso didžiausiam pasaulyje amerikietiškam viešbučių tinklui. Restoranas „IMPERIAL“ – klasikinės virtuvės restoranas. Terminu gourmet pasakoma ne tik restorano klasė, bet ir atspindima pati esmė – jokių kompromisų prastam skoniui.

Mes žinome, kad į gourmet klasės restoranus einama ne šiaip sau pavalgyti, o patirti kulinarinio nuotykio, pajusti malonumo, įvertinti virėjo talento, pasimėgauti išskirtiniais gėrimais. „Imperial“ interjeras subtiliai prabangus, aptarnavimas nepriekaištingas, vynų korta atitiks net didžiausius lūkesčius, be to, restorane yra didžiausias Lietuvoje šampano pasirinkimas. Patiekalus ruošia tik aukščiausios klasės virtuvės meistrai. Mūsų vertybės – geras skonis, saikas, solidumas ir ramybė. 

 • Pasiūlymą sudaro iš restorano meniu maistas ir gėrimai už Jūsų pasirinktą sumą.

Apie pramogą

Paslaugos vieta: Premium klasės restoranas „IMPERIAL“, Subačiaus g. 2, Vilnius
Trukmė: Neribojama
Dalyviai: 1-9
Sezoniškumas: Visus metus
Svarbi informacija: Su dovanų kuponu negalima atsiskaityti už alkoholinius gėrimus.
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Apskritis: Vilniaus regionas
Miestas: Vilnius
Šalis: Lietuva
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.

Parašyti atsiliepimą

Vakarienė arba pietūs restorane „Imperial”

Vakarienė arba pietūs restorane „Imperial”

Restoranas „IMPERIAL“ įsikūrė Vilniaus penkių žvaigždučių viešbutyje „Ramada Hotel & Suites Vilnius“, kuris priklauso didžiausiam pasaulyje amerikietiškam viešbučių tinklui. „Imperial“ – klasikinės virtuvės restoranas. Terminu gourmet pasakoma ne tik restorano klasė, bet ir atspindima pati esmė – jokių kompromisų prastam skoniui. Maistą ir gėrimus išsirinksite iš plataus restorano meniu.

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

 • 44,99 €
  0 Atsiliepimas(-ai)

  Galėsite rinktis SPA malonumus, gurmanišką degustaciją, skrydį, romantišką poilsį, pažintinę kelionę, ekstremalią ar bet kurią kitą Jūsų pasirinktą pramogą. Pasirinkite vieną pramogą iš pateikto pramogų sąrašo www.dovanusala.lt/223-auksinis ir registruokite www.dovanusala.lt/lt/rinkinio-registracija Pas pramogos teikėją galėsite vykti, tik į savo el....

  44,99 €

  DovanuSala.lt Visa Lietuva 1-9
  Top
 • 30,00 €
  0 Atsiliepimas(-ai)

  Baras „California“ Jus pasitiks baltomis staltiesėmis, jaukia atmosfera, nepriekaištingu profesionaliu aptarnavimu, geriausiais ir populiariausiais gėrimais bei virtuvės gurmaniškais patiekalais, kuriuos jau spėjo įvertinti gero skonio žinovai. Maistą ir gėrimus išsirinksite iš baro meniu už dovanų kupone nurodytą sumą.

  Nuo 30,00 €

  UAB Mare Balticum Vilnius 1-9

SEB       Maxima