Tandem šuolis parašiutu su instruktoriumi Vilniuje

Tandem šuolis parašiutu su instruktoriumi Vilniuje
Ankstesnis
Sekantis

Pirk dabar ir gauk dovanų (spausti čia)

120,00 €

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Vilniaus parašiutininkų klubas
www.dropzone.lt

Aprašymas

Tandem šuolis parašiutu su instruktoriumi tai lengviausias būdas pajusti laisvo kritimo jausmą mažiausiai laiko skiriant pasiruošimui. Šitoks šokinėjimo su parašiutu būdas praktikuojamas jau apie 10-12 metų. Per tą laiką sukurta ir išbandyta speciali įranga leidžianti saugiai patirti nepaprastą nuotykį.

Jums reikės išklausyti tik 10 minučių trunkantį instruktažą, kurio metu sužinosite kaip elgtis lėktuve, kaip iš jo iššokti ir kuo užsiimti laisvai krentant bei sklendžiant parašiutu. Kadangi iš lėktuvo iššoksite ir vėliau visą kelią iki žemės būsite kartu su labai patyrusiu parašiutizmo instruktoriumi, Jums nėra būtina žinoti daugumos kitokiu būdu šokantiems su parašiutu reikalingų dalykų. Šuolio metu Jūs vilkėsite specialią diržų sistemą, kuri bus pritvirtinta prie instruktoriaus.

Kartu su instruktoriumi šoksite "sparno" tipo parašiutu, specialiai pritaikytu tandeminiams šuoliams. Tokie parašiutai yra papildomai sustiprinti ir yra pakankamai dideli, kad išlaikytų du žmones. Į 3000 metrų aukštį klubo lėktuvas AN-2 arba Cessna Jus ir kitus parašiutininkus pakels per 20 minučių. Iššokę iš lėktuvo, kartu su instruktoriumi 200 kilometrų per valandą greičiu krisite apie 30 sekundžių. 1500 metrų aukštyje instruktorius išskleis parašiutą ir Jūs maždaug 5 minutes sklęsite  žemyn. Kadangi nuo pat iššokimo iš lėktuvo iki nusileidimo instruktorius rūpinsis skrydžiu, Jūs neturėsite jokių rūpesčių ir galėsite džiaugtis šuoliu.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:

 • šuolis sparno tipo parašiutu su instruktoriumi;
 • šuolis parašiutu skirtas asmenims nuo 16 metų su tėvų sutikimu;
 • šuolio parašiutu asmens svoris neturi viršyti 100 kilogramų;
 • atvykus reikės užpildyti prašymą-sveikatos būklės deklaraciją;
 • šoksite iš 3000 metrų aukščio;
 • prieš šuolį išklausysite apie 10 minučių trunkantį instruktažą;
 • šuolio trukmė apie 5 minutės;
 • laisvas kritimas apie 30 sekundžių.


Svarbu! 
Šuoliai parašiutu priklausomi nuo oro sąlygų. Palankių oro sąlygų gali tekti laukti ir iki pat vakaro. Pasiruoškite sugaišti visą dieną.

Apie pramogą

Paslaugos vieta: Vilniaus Parašiutininkų klubas, Lakūnų g. 1, Kyviškių km., Vilniaus raj.
Trukmė: Teorija 10 min., laisvas kritimas apie 30 s.
Dalyviai (asmenų skaičius): 1
Sezoniškumas: 04.15 - 10.01
Svarbi informacija: Paslauga skirta nuo 16 m., svoris ribojamas iki ~100 kg., reikės pildyti prašymą-sveikatos būklės deklaraciją
Apranga: Patogi, nevaržanti judesių
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Apskritis: Vilniaus regionas
Miestas: Vilnius
Šalis: Lietuva
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.

Parašyti atsiliepimą

Tandem šuolis parašiutu su instruktoriumi Vilniuje

Tandem šuolis parašiutu su instruktoriumi Vilniuje

Tandem šuolis parašiutu lengviausias būdas pajusti laisvo kritimo jausmą. Jums reikės išklausyti 10 min. trunkantį instruktažą, kurio metu sužinosite kaip elgtis lėktuve, kaip iš jo iššokti, kuo užsiimti laisvai krentant bei sklendžiant. Šoksite iš 3000 m. aukščio, laisvu kritimu mėgausitės apie 30 s. Kadangi nuo pat iššokimo iš lėktuvo iki nusileidimo instruktorius rūpinsis skrydžiu, Jūs neturėsite jokių rūpesčių ir galėsite džiaugtis šuoliu.

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

 • 65,00 €
  0 Atsiliepimas(-ai)

  Šuolis sparno tipo prašiutu tai puikus būdas atlikti savo pirmąjį šuolį! Išklausę kelių valandų instruktažą, kurio metu instruktorius Jums parodys ir paaiškins šuolio teoriją, po kurio Jūs jau būsite pasirengęs šuoliui šoksite iš 1000 metrų aukščio. Parašiutas skleidžiasi automatiškai, išsiskleidus parašiutui, Jūs galėsite laisvai sklęsti. Po šuolio...

  65,00 €
  Top
 • 124,99 €
  0 Atsiliepimas(-ai)

  Galėsite rinktis SPA malonumus, gurmanišką degustaciją, skrydį, romantišką poilsį, pažintinę kelionę, ekstremalią ar bet kurią kitą Jūsų pasirinktą pramogą. Pasirinkite vieną pramogą iš pateikto pramogų sąrašo www.dovanusala.lt/227-rubininis ir registruokite www.dovanusala.lt/lt/rinkinio-registracija Pas pramogos teikėją galėsite vykti, tik į savo el....

  124,99 €

  DovanuSala.lt Visa Lietuva 1-9

SEB       Maxima