Giluminis veido pilingas Panevėžyje

Giluminis veido pilingas Panevėžyje
Pirk dabar ir gauk dovanų (spausti čia)

35,00 €

Papildoma nauda:

  • Dovana galioja 12 mėn.
  • Nemokamas pristatymas!
  • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Tropikų saulė
+37069840444, 845460202

Aprašymas

Mikrodermabrazijai yra naudojami mikrokristalai, kurie, veikiami slėgio, yra tiekiami  per antgalį ir mechaniškai šlifuoja arba pašalina viršutinį epidermio (paviršinio odos sluoksnio) sluoksnį. Specialia metodika “OXY-pressure” (suslėgtu deguonimi) giliai į epidermį įvedamas deguonis. Procedūra  atliekama su “Weyergans High Care” kompanijos  aparatu, pagamintu Vokietijoje. Procedūra  neskausminga, nepavojinga ir ypatingai efektyvi,todėl kad ji atliekama be medicininių adatų . Šis  aparatas užtikrina optimalią deguonies koncentraciją odos ląstelėse. Procedūros metu deguonis pasižymi antibakteriniu, priešuždegiminiu ir nuskausminančiu poveikiu.

Odos būklės pagerėjimas pastebimas jau po pirmos procedūros. Pagerėja odos spalva, odos paviršius tampa lygesnis, oda atrodo pailsėjusi ir pagerėjusi. Kad sutvirtintumėte gautą efektą, rekomenduojama atlikti procedūrų kursą. Kursą sudaro 7 – 10 seansų su 7 – 14 dienų (individualiai) intervalu. Kad palaikytumėte odos grožį, procedūrą rekomenduojama atlikti 1 kartą per mėnesį.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:

  • 1 val. trukmės giluminis veido pilingas.

Apie pramogą

Paslaugos vieta: "Tropikų saulė", Klaipėdos g. 28B, Panevėžys
Trukmė: 1 val.
Dalyviai (asmenų skaičius): 1
Sezoniškumas: Visus metus
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Apskritis: Panevėžio regionas
Miestas: Panevėžys
Šalis: Lietuva
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.

Parašyti atsiliepimą

Giluminis veido pilingas Panevėžyje

Giluminis veido pilingas Panevėžyje

Mikrodermabrazijai yra naudojami mikrokristalai, kurie, veikiami slėgio, yra tiekiami per antgalį ir mechaniškai šlifuoja arba pašalina viršutinį epidermio sluoksnį. Procedūra neskausminga, ypatingai efektyvi, todėl kad ji atliekama be medicininių adatų . Odos būklės pagerėjimas pastebimas jau po pirmos procedūros. Pagerėja odos spalva, odos paviršius tampa lygesnis, oda atrodo pailsėjusi ir pagerėjusi.

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

SEB       Maxima