Fotosesija Jūsų pasirinktoje vietoje 1-4 asmenims Šiauliuose

Asmeninė fotosesija Jūsų pasirinktoje vietoje Šiauliuose
Ankstesnis
Sekantis

58,00 €

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Mfoto
+37067378367

Aprašymas

„Mfoto“ fotostudija įamžina visus gyvenimo stebuklus ir gražiausias akimirkas. Profesionalios fotosesijos metu, padedama atskleisti gražiausius bruožus ir savybes. Puiki dovana tiems, kurie nori turėti gražių ir profesionalių nuotraukų. Fotosesija vykdoma bet kokiu metų laiku Jūsų pasirinktoje vietoje. Po fotosesijos Jus džiugins ne tik smagūs prisiminimai, bet ir 30 retušuotų nuotraukų skaitmenininėje laikmenoje. Atskleiskite savo fantazijas ir žavesį nuotraukose.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:

 • 1 val. trukmės asmeninė fotosesija 1-4 asmenims;
 • 30 retušuotų skaitmeninių nuotraukų įrašytų į kompaktinį diską. 


SVARBU! Galėsite rinktis ir makiažą už papildomą 15 €/asmeniui mokestį.  

Apie pramogą

Paslaugos vieta: „Mfoto“, Krymo g. 16-75, Šiauliai
Trukmė: 1 val.
Dalyviai: 1-4
Sezoniškumas: Visus metus
Svarbi informacija: Gausite 30 retušuotų skaitmeninių nuotraukų įrašytų į kompaktinį diską. Galėsite rinktis ir makiažą už papildomą 15.00 €/ asmeniui mokestį.
Apranga: Turėti keletą variantų, aksesuarų
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Apskritis: Šiaulių regionas
Miestas: Šiauliai
Šalis: Lietuva
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.

Parašyti atsiliepimą

Fotosesija Jūsų pasirinktoje vietoje 1-4 asmenims Šiauliuose

Fotosesija Jūsų pasirinktoje vietoje 1-4 asmenims Šiauliuose

„Mfoto“ fotostudija įamžina visus gyveino stebuklus ir gražiausias akimirkas. Profesionalios fotosesijos metu, padedama atskleisti gražiausius bruožus ir savybes. Puiki dovana tiems, kurie nori turėti gražių ir profesionalių nuotraukų. Gausite 30 retušuotų skaitmeninių nuotraukų įrašytų į kompaktinį diską Atskleiskite savo fantazijas, žavesį puikioje fotosesijoje.

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

 • 69,99 €
  0 Atsiliepimas(-ai)

  Galėsite rinktis SPA malonumus, gurmanišką degustaciją, skrydį, romantišką poilsį, pažintinę kelionę, ekstremalią ar bet kurią kitą Jūsų pasirinktą pramogą. Pasirinkite vieną pramogą iš pateikto pramogų sąrašo www.dovanusala.lt/228-deimantinis ir registruokite www.dovanusala.lt/lt/rinkinio-registracija Pas pramogos teikėją galėsite vykti, tik į savo el....

  69,99 €

  DovanuSala.lt Visa Lietuva 1-9
  Top
 • 72,00 €
  0 Atsiliepimas(-ai)

  Profesionali fotosesija, kuri padės atskleisti Jūsų gražiausius bruožus ir savybes. Puiki dovana tiems, kurie nori turėti gražių ir profesionalių nuotraukų bet kokiu metų laiku su profesionaliu, specialiai fotosesijai, padarytu makiažu. Atskleiskite savo fantazijas, žavesį puikioje fotosesijoje!

  72,00 €

  Mfoto Šiauliai 1
 • 58,00 €
  0 Atsiliepimas(-ai)

  Šeimos fotosesija - tai puiki proga visai šeimai linksmai praleisti laiką ir įsiamžinti šeimos albumui. Smagi nuotaika, profesionalus fotografo darbas ir patarimai padės gerai jaustis, atsipalaiduoti. Gausite 30 retušuotų skaitmeninių nuotraukų įrašytų į kompaktinį diską.

  58,00 €

  Mfoto Šiauliai 2-6
 • 58,00 €
  0 Atsiliepimas(-ai)

  Profesionali fotosesija, kuri padės įamžinti Jūsų gražiausias akimirkas. Puiki dovana tiems, kurie nori turėti gražių ir profesionalių nuotraukų. Smagi nuotaika, profesionalus fotografo darbas ir patarimai, padės gerai jaustis, atsipalaiduoti. Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia 1 val. trukmės romantiška fotosesija 2 asmenims, 30 redaguotų nuotraukų CD...

  58,00 €

  Mfoto Šiauliai 2
 • 58,00 €
  0 Atsiliepimas(-ai)

  Belaukiant mažo gyvenimo stebuklėlio, įamžinkite vieną nuostabiausių gyvenimo tarpsnių nėštukės fotosesijoje studijoje. Jūsų laukimą įamžins profesionalus fotografas, kuris padės atsipalaiduoti ir sukurti atitinkamą nuotaiką. Gausite 30 retušuotų skaitmeninių nuotraukų įrašytų į kompaktinį diską.

  58,00 €

  Mfoto Šiauliai 1-2

SEB       Maxima