Ekskursija „TIK MIRTIS MUS IŠSKIRS“ Vilniuje

Ekskursija „TIK MIRTIS MUS IŠSKIRS“ Vilniuje

Pirk dabar ir gauk dovanų (spausti čia)

115,56 €

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Gero laiko
vilniauspaslaptys@gmail.com, svetainėje www.vilniauspaslaptys.lt

Aprašymas

Miestai, kaip žmonės, turi daug paslapčių. Miestai, kaip žmonės, turi ir savus patikėtinius. Į ekskursiją jus kviečia Vilniaus paslapčių sergėtoja, Mistera. Ji pasidalins su jumis pačiomis intymiausiomis Vilniaus paslaptimis su sąlyga  - negalėsite pamatyti jos veido. Maža to, Mistera rekomenduoja ir jums kauke pridengti akis, pečius paslėpti po skraiste, kad slapto susitikimo metu, išliktumėte incokgnito.
Apie ką Pasaulyje buvo sukurtos gražiausios legendos ir romantiškiausios istorijos? Žinoma, apie meilę! Apie tą  jausmą, kuris įkvepia narsiausiems žygiams, beprotiškiausiems poelgiams ir giliausiems išgyvenimams. Meilė nesirenka aukų pagal kilmę. Į jos žabangas pakliūna ir karaliai, ir bajorai, ir amatininkai bei valstiečiai... Šios ekskursijos metu kalbėsimės apie kilmingiausias, magiško jausmo palytėtas poras, apie jų patirtus išbandymus ir tragiškus likimus. 
Baigdami mūsų romantišką pasivaikščiojimą, palinkėsime meilės vieni kitiems.

Svarbu: Registruojantis ekskursijai laiškutyje nurodykite savo vardą bei pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą ir kupono kodą.

 

Apie pramogą

Paslaugos vieta: MB „Gero laiko“, Vilnius. Tiksli vieta pasakoma registruojantis.
Trukmė: 1 val. 30 min.
Tikslus dalyvių skaičius: 1-20
Sezoniškumas: Visus metus, esant palankioms oro sąlygoms
Svarbi informacija: Šios ekskursijos metu pateikiama informacija, kuri nerekomenduojama nepilnamečiams.
Apranga: „Domino akiniai“ ir apsiaustas (pagal galimybes)
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Apskritis: Vilniaus regionas
Miestas: Vilnius
Šalis: Lietuva
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.

Parašyti atsiliepimą

Ekskursija „TIK MIRTIS MUS IŠSKIRS“ Vilniuje

Ekskursija „TIK MIRTIS MUS IŠSKIRS“ Vilniuje

Apie ką Pasaulyje buvo sukurtos gražiausios legendos ir romantiškiausios istorijos? Žinoma, apie meilę! Meilė nesirenka aukų pagal kilmę. Į jos žabangas pakliūna ir karaliai, ir bajorai, ir amatininkai bei valstiečiai... Šios ekskursijos metu kalbėsimės apie kilmingiausias, magiško jausmo palytėtas poras, apie jų patirtus išbandymus ir tragiškus likimus. Registruojantis nurodykite savo vardą, pavardę, tel. nr, el. paštą ir kupono kodą.

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

 • 124,99 €
  0 Atsiliepimas(-ai)

  Galėsite rinktis SPA malonumus, gurmanišką degustaciją, skrydį, romantišką poilsį, pažintinę kelionę, ekstremalią ar bet kurią kitą Jūsų pasirinktą pramogą. Pasirinkite vieną pramogą iš pateikto pramogų sąrašo www.dovanusala.lt/227-rubininis ir registruokite www.dovanusala.lt/lt/rinkinio-registracija Pas pramogos teikėją galėsite vykti, tik į savo el....

  124,99 €

  DovanuSala.lt Visa Lietuva 1-9
 • 115,56 €
  0 Atsiliepimas(-ai)

  Ekskursijos metu išgirsite ne vieną intriguojančią istoriją apie seniausios pasaulyje profesijos atstoves ir didžiausius Vilniaus svetimautojus. Ar žinote, kad Vilniuje jau XIX a. buvo raudonųjų žibintų kvartalas, kad "paguodos namai" buvo radę prieglobstį net Vyskupo kapitulai priklausiusiame pastate, kad prostitucija Vilniuje buvo legalius...

  115,56 €

  Gero laiko Vilnius 1-20

SEB       Maxima