Golfo pamoka pradedantiesiems „Sostinių Golfo klube“

Golfo pamoka pradedantiesiems „Sostinių Golfo klube“
Ankstesnis
Sekantis

Pirk dabar ir gauk dovanų (spausti čia)

32,73 €

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Sostinių Golfo klubas
+37061999999

Aprašymas

Golfas - smagi ir nuo vasaros bei gero oro neatsiejama aktyvi pramoga. Nuo 2006 m. golfo sezono Sostinių golfo klubas pradėjo kurti ne tik savo klubo, bet ir visos Lietuvos golfo tradicijas. Tai pirmasis profesionalus golfo klubas Lietuvoje.

2008 m. Sostinių golfo klubo aikštynas JAV žurnalo "GOLF INK" buvo išrinktas geriausiu nauju 2008-ųjų metų projektu tarptautiniame divizione (visas pasaulis, išskyrus JAV). Projektas aplenkė tokus "grandus" kaip Jack Nicklaus projektuotas Punta Espada golfo klubas Dominikos Respublikoje bei Pete Dye aikštynas Mission Hills golfo klube Kinijoje. 

Golfo pamokos metu Jums bus suteikti golfo pradmenys: išmoksite laikyti golfo lazdą, susipažinsite su teritorija ir išmoksite subtilybių, kaip tapti geriausiu!

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:

 • 1 val. trukmės golfo pradmenų pamoka 1-3 asmenims.

Apie pramogą

Paslaugos vieta: UAB "Sostinių Golfo klubas", Pipiriškių k., Elektrėnų sav.
Trukmė: 1 val.
Dalyviai (asmenų skaičius): 1-3
Sezoniškumas: 06.01 - 09.15
Svarbi informacija: Dalyvauti negalima su džinsais ar treninginėm kelnėm. Pamokos vyksta trečiadieniais ir penktadieniais
Apranga: Įprasta, kasdieninė. Rekomenduojami polo marškinėliai
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Apskritis: Vilniaus regionas
Miestas: Elektrėnai
Šalis: Lietuva
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.

Parašyti atsiliepimą

Golfo pamoka pradedantiesiems „Sostinių Golfo klube“

Golfo pamoka pradedantiesiems „Sostinių Golfo klube“

Nuo 2006 m. golfo sezono Sostinių golfo klubas pradėjo kurti ne tik savo klubo, bet ir visos Lietuvos golfo tradicijas. Tai pirmasis profesionalus golfo klubas Lietuvoje. 2008 m. Sostinių golfo klubo aikštynas JAV žurnalo "GOLF INK" buvo išrinktas geriausiu nauju 2008-ųjų metų projektu tarptautiniame divizione (visas pasaulis, išskyrus JAV). Golfo pamokos metu Jums bus suteikti golfo pradmenys.

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

 • 44,99 €
  0 Atsiliepimas(-ai)

  Galėsite rinktis SPA malonumus, gurmanišką degustaciją, skrydį, romantišką poilsį, pažintinę kelionę, ekstremalią ar bet kurią kitą Jūsų pasirinktą pramogą. Pasirinkite vieną pramogą iš pateikto pramogų sąrašo www.dovanusala.lt/223-auksinis ir registruokite www.dovanusala.lt/lt/rinkinio-registracija Pas pramogos teikėją galėsite vykti, tik į savo el....

  44,99 €

  DovanuSala.lt Visa Lietuva 1-9
  Top
 • 133,23 €
  0 Atsiliepimas(-ai)

  Žalia kortelė – tai dokumentas leidžiantis žaidėjui žaisti golfo aikštyne. Iki tol žaidėjas gali mušinėti kamuoliuką tik treniruočių lauke. Žalios kortelės kursai laikomi tam, kad žaidėjas susigaudytų ką reikia darytį golfo aikštyne, nuo kur pradėti žaisti, kur eiti numušus kamuoliuką, kur ir kaip reikia smūgiuoti kamuoliuką, suprastum golfo žaidimo esmę...

  133,23 €

  Sostinių Golfo klubas Elektrėnai 1
 • 30,00 €
  0 Atsiliepimas(-ai)

  Nuo 2006 m. golfo sezono Sostinių golfo klubas pradėjo kurti ne tik savo klubo, bet ir visos Lietuvos golfo tradicijas. Tai pirmasis profesionalus golfo klubas Lietuvoje. 2008 m. Sostinių golfo klubo aikštynas JAV žurnalo "GOLF INK" buvo išrinktas geriausiu nauju 2008-ųjų metų projektu tarptautiniame divizione (visas pasaulis, išskyrus JAV).

  Nuo 30,00 €

SEB       Maxima