Smart kabrioleto nuoma parai Vilniuje 1-2 asmenims

„Smart“ kabrioleto nuoma parai Vilniuje
Ankstesnis
Sekantis

22,88 €

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Smartnuoma LT
+37061100123

Aprašymas

Gera nuotaika ir puikios emocijos visai parai garantuotos su nuotaikingu, maloniai ir smagiai riedančiu naujausio modelio „Smart“ automobiliu. Važiavimas naujausio modelio automobiliu - linksmas, prikaustantis aplinkinių dėmesį ir lydimas šypsenų.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:

 • 24 val. trukmės „Smart“ automobilio nuoma 1-2 asmenims.


SVARBU! 
Vairuotojo amžius nuo 21 m. Būtina 2 m. vairavimo patirtis. Pasiūlymas galioja darbo dienomis. Savaitgaliais taikoma 22.89 € priemoką arba reikalingi 2 dovanų kuponai. Paimant automobilį paliekamas piniginis užstatas. Leistina automobilio rida per parą - iki 150 km., per visą savaitgalį iki 450 km. Automobilis išnuomojamas švarus, su pilnu kuro baku -  toks turi būti ir grąžintas.

Apie pramogą

Paslaugos vieta: Smartnuoma.lt, Laisvės pr. 62, Vilnius
Trukmė: 24 valandas
Dalyviai: 1-2
Sezoniškumas: Visus metus
Svarbi informacija: Vairuotojo amžius nuo 21 m., būtina 2 m. vairavimo patirtis. Paimant automobilį paliekamas užstatas.
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Apskritis: Vilniaus regionas
Miestas: Vilnius
Šalis: Lietuva
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.

Parašyti atsiliepimą

Smart kabrioleto nuoma parai Vilniuje 1-2 asmenims

Smart kabrioleto nuoma parai Vilniuje 1-2 asmenims

Kviečiame dovanoti gerą nuotaiką ir linksmą susisiekimo būdą: važiavimas naujausio modelio Smart Fortwo kabrioletu – linksmas, prikaustantis aplinkinių dėmesį ir lydimas šypsenų! Vairuotojo amžius nuo 21 m., būtina 2 m. vairavimo patirtis. Paimant automobilį paliekamas piniginis užstatas. Leistina automobilio rida per parą - iki 150 km. Automobilis išnuomojamas švarus, su pilnu kuro baku - toks turi būti ir grąžintas.

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

 • 29,99 €
  0 Atsiliepimas(-ai)

  Galėsite rinktis SPA malonumus, gurmanišką degustaciją, skrydį, romantišką poilsį, pažintinę kelionę, ekstremalią ar bet kurią kitą Jūsų pasirinktą pramogą. Pasirinkite vieną pramogą iš pateikto pramogų sąrašo www.dovanusala.lt/222-sidabrinis ir registruokite www.dovanusala.lt/lt/rinkinio-registracija Pas pramogos teikėją galėsite vykti, tik į savo el....

  29,99 €

  DovanuSala.lt Visa Lietuva 1-9
  Top
 • 57,63 €
  0 Atsiliepimas(-ai)

  Gera nuotaika ir puikios emocijos visam savaitgaliui garantuotos su nuotaikingu, maloniai ir smagiai riedančiu naujausio modelio „Smart“ automobiliu. Vairuotojo amžius nuo 21 m., būtina 2 m. vairavimo patirtis. Paimant automobilį paliekamas piniginis užstatas. Leistina automobilio rida per parą - iki 150 km. Automobilis išnuomojamas švarus, su pilnu kuro...

  57,63 €

  Smartnuoma LT Vilnius 1-2

SEB       Maxima