„Mis Gracija“ užsiėmimai „Deivių mokykloje“ Vilniuje

Nuolaida! „Mis Gracija“ užsiėmimai „Deivių mokykloje“ Vilniuje

10,00 €

-42.46 %

17,38 €

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Deivių mokykla
+37063300011 deiviumokykla@gmail.com

Aprašymas

Jos eisena kaip katės, laikysena kaip karalienės, galva pakelta, gestai Deivės. Nė vienas vyras nepraleis pro akis tokios moters. Kiekvienoje aplinkoje tokia moteris bus iš karto pastebima ir gerbiama kaip nuostabios lyties atstovė, moteriškumo įsikūnijimas.
Graži laikysena ir eisena moteriai suteikia ne tik patrauklumo, bet ir pagerina jos savijautą.
Juk ideali laikysena - tai teisinga ir sveika stuburo padėtis. O stuburas, kaip žinome, turi įtakos visiems organams ir sistemoms. Gražiai vaikštant, teisingai statomos pėdos, todėl nesivysto pilnapadystė ir šleivakojystė. Štai kodėl verta mokytis gracingai vaikščioti, net ir neketinant tapti manekene.
Visas šias moteriško žavesio subtilybes turėtų mokėti kiekviena moteris. Tačiau mokykloje to niekas nemokė. Nemokė taisyklingos laikysenos, gražios eisenos. Daugelis moterų vaikščioja ir sėdi susikūprinusios, galva nuleista,  pečius ir krūtinę palinkusios į priekį. Energija harmoningai necirkuliuoja. Kaip rezultatas atsiranda problemos su stuburu, laikysena. Taip pat nepasitikėjimas savimi, savo kūno nepriėmimas tokiu, koks jis yra.

Užsiėmimuose:

 • darysime specialius kūno plastiką lavinančius pratimus;
 • mokinsimės taisyklingos laikysenos;
 • skirtingų vaikščiojimo tecnikų;
 • kaip gražiai sustoti;
 • moteriškų gestų;
 • žvilgsnio magijos;
 • kalbėsenos lavinimo;
 • pozavimo meno;
 • mokinsimės save vertinti, mylėti ir skleisti moteriškumą.


Jūsų laikysena taps taisyklinga, eisena grakštesnė, žvilgsnis kerintis. Jūs tapsite pastebima iš tolo. Specialios praktikos padės suformuoti Jums žavingumo ir patrauklumo aurą. O svarbiausia – Jūs pradėsite labiau pasitikėti savimi ir savo moteriška galia.

Nauda dalyvei:

 • Jūs tapsite moteriškesne, patrauklesne, žavingesne;
 • Jūsų laikysena taps taisyklinga;
 • Jūsų kūnas taps plastiškesnis, eisena grakštesnė;
 • Jūs išmoksite žvilgsnio magijos paslapčių;
 • Išmoksite gražiai kalbėti, valdyti savo balsą.

 

Apie pramogą

Paslaugos vieta: „Deivių mokykla“, Kareivių g. 6 - 411, Vilnius
Trukmė: 1 val. 30 min.
Dalyviai: 1
Sezoniškumas: Visus metus
Svarbi informacija: Užsiėmimai vyksta grupėse. Užsiėmimų metu turėti aukštakulnius arba basutes.
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Apskritis: Vilniaus regionas
Miestas: Vilnius
Šalis: Lietuva
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.

Atsiliepimai

Įvertinimas 

Grožio kursuose išmokau ne tik tinkamai prižiūrėti savo odą bei plaukus, bet ir teisingai pasidaryti makiažą, gražiai susitvarkyti plaukus ir visa tai pritaikyti savo stiliui.

Įvertinimas 

Noriu padėkoti visai Deivių mokyklos komandai už naudingas grožio ir moteriškumo atskleidimo pamokas. Puiki komanda padėjo suprasti ir išmokti paprastų dalykų, kurių dėka pagerėjo emocinė būsena, pasikeitė požiūris į gyvenimą, neprieinami dalykai tapo daug labiau pasiekiami, o svarbiausia, išmokau labiau vertinti save ir parodyti kokia esu verta kitų dėmesio.

Įvertinimas 

Kursai labai patiko. Po jų daug drąsiau, mieliau darytis makiažą. Dilara nuostabi, ji tikrai stengėsi perduoti kuo daugiau praktinių žinių mums. Didelis ačiū jai.

Parašykite savo atsiliepimą!

Parašyti atsiliepimą

„Mis Gracija“ užsiėmimai „Deivių mokykloje“ Vilniuje

„Mis Gracija“ užsiėmimai „Deivių mokykloje“ Vilniuje

Jos eisena kaip katės, laikysena kaip karalienės, galva pakelta, gestai Deivės. Graži laikysena ir eisena moteriai suteikia ne tik patrauklumo, bet ir pagerina jos savijautą. Šių užsiėmimų metu Jūsų laikysena taps taisyklinga, eisena grakštesnė, žvilgsnis kerintis. Jūs tapsite pastebima iš tolo. Specialios praktikos padės suformuoti Jums žavingumo ir patrauklumo aurą. O svarbiausia – Jūs pradėsite labiau pasitikėti savimi ir savo moteriška galia.

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

 • 14,99 €
  0 Atsiliepimas(-ai)

  Galėsite rinktis SPA malonumus, gurmanišką degustaciją, skrydį, romantišką poilsį, pažintinę kelionę, ekstremalią ar bet kurią kitą Jūsų pasirinktą pramogą. Pasirinkite vieną pramogą iš pateikto pramogų sąrašo www.dovanusala.lt/221-bronzinis ir registruokite www.dovanusala.lt/lt/rinkinio-registracija Pas pramogos teikėją galėsite vykti, tik į savo el....

  14,99 €

  DovanuSala.lt Visa Lietuva 1-9
  Top
 • 24,00 €
  3 Atsiliepimas(-ai)

  Kviečiame merginas ir moteris į „Deivių mokyklos“ dieninio makiažo pamokėlę. Jos metu išmoksite pati pasidaryti sau tobulą dieninį makiažą. Sužinosite, kaip teisingai išsirinkti sau tinkančias makiažo priemones, susipažinsite su teptukais, galėsite išbandyti profesionalią kosmetiką. Sužinosite, kaip paslėpti trūkumus ir paryškinti savo privalumus....

  24,00 €

  Deivių mokykla Vilnius 1
 • 24,00 €
  3 Atsiliepimas(-ai)

  Kviečiame merginas ir moteris į „Deivių mokyklos“ vakarinio makiažo pamokėlę. Jos metu išmoksite pati pasidaryti sau vakarinį makiažą. Sužinosite, kaip teisingai išsirinkti sau tinkančias makiažo priemones, susipažinsite su teptukais, galėsite išbandyti profesionalią kosmetiką. Sužinosite, kaip paslėpti trūkumus ir paryškinti savo privalumus. Profesionali...

  24,00 €

  Deivių mokykla Vilnius 1
 • 44,00 €
  3 Atsiliepimas(-ai)

  Individuali makiažo pamoka – tikras privalumas toms moterims, kurios mėgsta, kad visas dėmesys būtų sutelktas tik į jos individualų praktinį makiažo mokymą. Profesionali vizažistė visą laiką rūpinsis tik Jumis. Pamokos metu galėsite išbandyti profesionalią kosmetiką, sužinosite, kokios spalvos tinka būtent Jums. Makiažo temą galėsite pasirinkti pačios:...

  44,00 €

  Deivių mokykla Vilnius 1
 • 148,00 €
  3 Atsiliepimas(-ai)

  Kviečiame merginas ir moteris į nepakartojamus „Deivių mokyklos“ grožio kursus „Tobula Moteris“. Kursų metu Jūs sužinosite ir išmoksite skirtingų profesionalaus makiažo atlikimo technikų, kurias galėsite pritaikyti kasdienai, ruošiantis į dalykinį susitikimą, vakarėlį ar susitikimą su mylimuoju. Išmoksite suderinti makiažo, šukuosenos ir aprangos stilių....

  148,00 €

  Deivių mokykla Vilnius 1

SEB       Maxima