Nuovargio terapijos kompleksas Vilniuje

Nuovargio terapijos kompleksas Vilniuje

Pirk dabar ir gauk dovanų (spausti čia)

34,46 €

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
La Vita
+37060776857

Aprašymas

Šių dienų gyvenimo tempas įtakoja, kad daugelis siekdami suderinti daugybę darbų, šeimos rūpesčius, buitį, kasdien patiria stresą ir įtampą. Nuolatinė įtampa ir stresas lemia daugybę negalavimų arba komplikuoja jau esančius. Pirmieji šaukliai, perspėjantys apie pavojų sveikatai – yra sutrikęs miegas, suprastėjusi nuotaika, emocijų kaita, galvos skausmai, nuolatinis nuovargis, nebedžiugina anksčiau malonumą teikę dalykai, sutrinka apetitas. Ilgalaikis stresas ir įtampa išderina organizmo funkcijas, sutrikdo organų ir sistemų veiklą.
Nuovargio terapijos kompleksą sudaro: relaksacinė terapinė plūduriavimo procedūra (45 min.) ir relaksacijos, streso valdymo praktinis užsiėmimas (45 min.).

Relaksacinė terapinė plūduriavimo procedūra:

Relaksacinė terapija, arba plūduriavimo terapija ‒ tai unikali sveikatinimo procedūra, kuri vyksta specialioje nuo aplinkos dirgiklių izoliuotoje kameroje. Plūduriavimas  vyksta baseine, kuris yra užpildytas specialiu skysčiu, artimu negyvosios jūros vandens sudėčiai, mėgaujantis visiška ramybe ir nesvarumo būsena. Gilus atsipalaidavimas – natūrali gyvybinių resursų balansavimo ir organizmo stiprinimo priemonė, šalinanti stresą, gydanti traumas ir ligas. Šiuo metu plūduriavimas laikomas labiausiai atpalaiduojančia procedūra pasaulyje.
Plūduriavimo procedūra atpalaiduoja visus raumenis, todėl numalšinamas stresas, skausmas po traumų, depresija, o taip pat ši procedūra pakeičia pilną masažo seansą. Be to, plūduriavimo valanda atstoja aštuonias valandas miego.

Relaksacijos, streso valdymo praktinis užsiėmimas:

Savo pojūčių bei savijautos analizavimas ir užtvirtinimas.
 

 

Apie pramogą

Paslaugos vieta: Relaksacinis centras „La Vita“, Aguonų g. 19, Vilnius
Trukmė: 1 val. 30 min.
Dalyviai (asmenų skaičius): 1
Sezoniškumas: Visus metus
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Apskritis: Vilniaus regionas
Miestas: Vilnius
Šalis: Lietuva
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.

Atsiliepimai

Įvertinimas 

Puikus darbas ir puikūs darbuotojai, atmosfera taip pat labai jauki, toks vaizdas kad kaip ranka nuimtų visus sunkumus ir nerimus... Sėkmės :)

Įvertinimas 

Lankausi čia gan dažnai, labai nuramina po kasdienių darbų, pasiilsiu ir rami grįžtu namo

Įvertinimas 

Puikus jausmas, poilsis, susikaupimas

Parašykite savo atsiliepimą!

Parašyti atsiliepimą

Nuovargio terapijos kompleksas Vilniuje

Nuovargio terapijos kompleksas Vilniuje

Šių dienų gyvenimo tempas įtakoja, kad daugelis siekdami suderinti daugybę darbų, šeimos rūpesčius, buitį, kasdien patiria stresą ir įtampą. Nuolatinė įtampa ir stresas lemia daugybę negalavimų arba komplikuoja jau esančius. Nuovargio terapijos kompleksas - naujas būdas pašalinti nuovargį ir stresą. Kompleksą sudaro: relaksacinė terapinė plūduriavimo procedūra ir relaksacijos, streso valdymo praktinis užsiėmimas.

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

 • 44,99 €
  0 Atsiliepimas(-ai)

  Galėsite rinktis SPA malonumus, gurmanišką degustaciją, skrydį, romantišką poilsį, pažintinę kelionę, ekstremalią ar bet kurią kitą Jūsų pasirinktą pramogą. Pasirinkite vieną pramogą iš pateikto pramogų sąrašo www.dovanusala.lt/223-auksinis ir registruokite www.dovanusala.lt/lt/rinkinio-registracija Pas pramogos teikėją galėsite vykti, tik į savo el....

  44,99 €

  DovanuSala.lt Visa Lietuva 1-9
  Top
 • 25,78 €
  3 Atsiliepimas(-ai)

  Relaksacinė plūduriavimo terapijos procedūra – tai unikali sveikatinimo procedūra, kuri vyksta specialioje nuo aplinkos dirgiklių izoliuotoje kameroje. Ši procedūra atpalaiduoja visus kūno raumenis ir pakeičia pilną masažo seansą bei atstoja aštuonias valandas miego. Šiuo metu, tai labiausiai atpalaiduojanti procedūra pasaulyje.

  25,78 €

  La Vita Vilnius 1
 • 43,15 €
  3 Atsiliepimas(-ai)

  Savo galimybių pažinimas – tai psichologinis praktinis užsiėmimas, padedantis žmogui pažinti save ir savo galimybes, efektyviai naudoti savo vidinius resursus bei energiją, siekiant laimingo gyvenimo. Užsiėmimo metu bus naudojama Relaksacinė plūduriavimo terapija. Ši procedūra atpalaiduoja visus kūno raumenis ir pakeičia pilną masažo seansą bei atstoja...

  43,15 €

  La Vita Vilnius 1

SEB       Maxima