Ekstremalus bagių safaris Vilniuje

Atviro keturračio BAGIO nuoma Vilniuje
Ankstesnis
Sekantis

Dovanų pristatymas ir įpakavimas NEMOKAMAS!

30,00 €

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Pramogų audra
+37061882295 bagiai@bgo.lt

Aprašymas

„BuggyGo.lt“ siūlo Jums pramogą, kuri nepaliks abejingų! Visiems, norintiems smagiai papramogauti, pabūti laukinėje gamtoje, atitrūkti nuo dienos rūpesčių, susilieti su riaumojančiu bagių variklio garsu ir patirti naujų pojūčių, siūlome bagį. Tai galinga, išvystanti net iki 80 km/val. greitį, ir manevringa transporto priemonė. Bagis – tai atvira keturratė transporto priemonė, kuria vienu metu gali važiuoti du pramogautojai. Šios transporto priemonės įvaldymui užteks šiek tiek vairavimo patirties ir B kategorijos vairuotojo pažymėjimo. 

Safario metu visi dalyviai lydimi profesionalaus personalo, kuris padeda patirti maksimalius įspūdžius ir aštrias emocijas, važiuojat įvairia kelio danga: žvyru, smėliu, miško ir laukų keliukais.

20 min. trukmės safario trasos ilgis 8-10 km., 40 min. trukmės safario trasos ilgis  15-20 km., 1 val. trukmės safario trasos ilgis 20-30 km.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:

 • pasirinktos trukmės vieno BAGIO nuoma 1-2 asmenims.


SVARBU! Būtina turėti B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Safario metu važiuoja keturi bagiai: trys rezervuoti ir vienas lydinčiojo personalo. Visi bagiai yra dviviečiai. Reikia atvykti bent 30 minučių anksčiau.

Apie pramogą

Paslaugos vieta: „Pramogų audra“, Galvės g. 98A, Vilnius
Dalyviai (asmenų skaičius): 1-2
Sezoniškumas: Visus metus, esant palankioms oro salygoms
Svarbi informacija: Būtina turėti B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Važinėjama vienu bagiu. Atvykti prieš 30 min.
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Apskritis: Vilniaus regionas
Miestas: Vilnius
Šalis: Lietuva
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.

Parašyti atsiliepimą

Ekstremalus bagių safaris Vilniuje

Ekstremalus bagių safaris Vilniuje

Bagis - norintiems smagiai papramogauti, pabūti laukinėje gamtoje, atitrūkti nuo dienos rūpesčių, susilieti su riaumojančiu bagių variklio garsu ir patirti naujų pojūčių. Tai galinga, išvystanti net iki 80 km/val. greitį, ir manevringa transporto priemonė. Safario metu būsite lydimi profesionalaus personalo, kuris padės patirti maksimalius įspūdžius ir aštrias emocijas, važiuojat įvairia kelio danga: žvyru, smėliu, miško ir laukų keliukais.

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

 • 44,99 €
  0 Atsiliepimas(-ai)

  Galėsite rinktis SPA malonumus, gurmanišką degustaciją, skrydį, romantišką poilsį, pažintinę kelionę, ekstremalią ar bet kurią kitą Jūsų pasirinktą pramogą. Pasirinkite vieną pramogą iš pateikto pramogų sąrašo www.dovanusala.lt/223-auksinis ir registruokite www.dovanusala.lt/lt/rinkinio-registracija Pas pramogos teikėją galėsite vykti, tik į savo el....

  44,99 €

  DovanuSala.lt Visa Lietuva 1-9
  Top
 • 15,00 €
  0 Atsiliepimas(-ai)

  Jei esi adrenalino asas, ši pramoga kaip tik tau! Tapk bekelės čempionu. Pramogos metu važiuojama su bagiu specialiai šiai transporto priemonei pritaikytoje trasoje. Jūsų vairuojamas bagis įveiks staigius kelio vingius ir stačius kalnus, taip pat smėlį bei tramplinus. Po ekstremalaus važiavimo jausite adrenaliną pulsuojantį gyslomis ir norėsite šį nuotykį...

  15,00 €

  Pramogų audra Vilnius 1
  Top
 • 38,00 €
  0 Atsiliepimas(-ai)

  Galingas „Harley-Davidson“ motociklo riaumojimas kiekvieno svajonė. Patyręs baikeris pasivažinėjimo metu pasirūpins, kad vėjas, greitis ir motociklo riaumojimas išpūstų iš Jūsų galvos visus rūpesčius ir rutiną. Ant galingo motociklo skriedami Vilniaus gatvėmis jausitės, kaip veiksmo filme. Nuostabūs vaizdai, tviskantis „Harley-Davidson“ ir praeivių...

  38,00 €

  Pramogų audra Vilnius 1

SEB       Maxima