Individuali edukacinė stiklo meno programa dviems Vilniuje

Individuali edukacinė stiklo meno programa dviems Vilniuje
Ankstesnis
Sekantis

43,44 €

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Vitražo manufaktūra
+37052121202 info@stainedglass.lt

Aprašymas

„Vitražo manufaktūra“ yra įsikūrusi pačioje Vilniaus širdyje, stiklininkystei labai svarbioje vietoje - Stiklių gatvėje, kur XVI a. buvo steigiamos pirmosios stiklo manufaktūros. Jums siūloma unikali edukacinė stiklo meno programa.

Programos metu išklausomas, visoms amžiaus grupėms tinkantis, įdomus teorinis seminaras apie vitražo atsiradimą, jo vystymąsi, gamyboje naudojamas technologijas, įrankius ir gamybos priemones. Taip pat suteikiama galimybė pasimėgauti ekskursija, nusileidžiant į autentiškus XVI a. požemius. Pramogos metu ne tik supažindinama su gamybos technologija, bet ir pateikiama daug vaizdinės medžiagos.

Smagiausia pramogos dalis - kūrybinės dirbtuvės! ! Jų metu kiekvienas dalyvis turi galimybę susikurti individualų stiklo kūrinį, kuris išdeginamas krosnyje ir grąžinamas dalyviams po savaitės. Viso kūrybinio proceso metu konsultuoja profesionalus dailininkas ir padeda eiti teisingu keliu. Galėsite pasigaminti sau išskirtinius papuošalus, rėmelius nuotraukoms ar originalų interjero elementą. Giliai pažinkite stiklą ir pasigaminkite viską, ką tik širdis geidžia!

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:

 • individualus teorinis seminaras dviems;
 • individuali ekskursija į autentiškus XVI a. požemius;
 • vitražo gamybos technologijų demonstravimas;
 • individualaus stiklo kūrinio gaminimas dviems.

Apie pramogą

Paslaugos vieta: Galerija – dirbtuvės „Vitražo manufaktūra“, Stiklių g. 6, Vilnius
Trukmė: 2 val.
Dalyviai: 2
Sezoniškumas: Visus metus
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Apskritis: Vilniaus regionas
Miestas: Vilnius
Šalis: Lietuva
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.

Parašyti atsiliepimą

Individuali edukacinė stiklo meno programa dviems Vilniuje

Individuali edukacinė stiklo meno programa dviems Vilniuje

„Vitražo manufaktūra“ Jums siūloma unikali edukacinė stiklo meno programa. Programos metu išklausysite įdomų teorinį seminarą apie vitražo atsiradimą, vystymąsi, technologijas ir gamybos priemones. Leisitės į ekskursiją po autentiškus XVI a. požemius. Kūrybinių dirbtuvių metu susikursite individualų stiklo kūrinį, kuris bus išdegintas krosnyje ir po savaitės grąžintas Jums. Viso kūrybinio proceso metu Jus konsultuos profesionalus dailininkas.

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

 • 44,99 €
  0 Atsiliepimas(-ai)

  Galėsite rinktis SPA malonumus, gurmanišką degustaciją, skrydį, romantišką poilsį, pažintinę kelionę, ekstremalią ar bet kurią kitą Jūsų pasirinktą pramogą. Pasirinkite vieną pramogą iš pateikto pramogų sąrašo www.dovanusala.lt/223-auksinis ir registruokite www.dovanusala.lt/lt/rinkinio-registracija Pas pramogos teikėją galėsite vykti, tik į savo el....

  44,99 €

  DovanuSala.lt Visa Lietuva 1-9
  Top
 • 112,95 €
  0 Atsiliepimas(-ai)

  „Vitražo manufaktūra“ siūlo gimtadienio šventę originalioje erdvėje kūrybiškai ir nekasdieniškai užpildant šventės laiką! Išklausysite įdomų teorinį seminarą apie vitražo atsiradimą, technologijas ir gamybos priemones. Leisitės į ekskursiją po autentiškus XVI a. požemius. Kūrybinių dirbtuvių metu kiekvienas susikurs stiklo dirbinį arba bus kuriama bendra...

  112,95 €

  Vitražo manufaktūra Vilnius 2-10

SEB       Maxima