Žurnalo „Namas ir aš“ prenumerata

Žurnalo „Namas ir aš“ prenumerata
Pirk dabar ir gauk dovanų (spausti čia)

14,41 €

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
TG Media
+37052031043, platinimas@prenumeratoriai.lt

Aprašymas

Žurnale „Namas ir aš“ rasite naujausius ir įspūdingiausius Lietuvoje ir užsienyje architektų realizuotus objektus, pasisemsite naudingų ir originalių idėjų savo būsto projektavimui ir įrengimui. Žurnalą rengia profesionalų komanda – architektai bei dizaineriai, taip pat menotyrininko išsilavinimą turintys autoriai. Skaitytojas gauna kokybišką, profesionaliai parengtus straipsnius apie vyraujančias dizaino tendencijas ir architektūros naujoves bei inovacijas. Žurnalas pasižymi įvairiapusiškais straipsniais ir pasiūlymais, kadangi vieno recepto, kaip idealiai įrengti namą nėra.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:

 • Pasirinktinai 6 mėn. arba 12 mėn. žurnalo „Namas ir aš“ prenumerata.


SVARBU! Su 6 mėn. prenumerata gausite 5 žurnalo numerius, su 12 mėn. prenumerata - 10 numerių.

Apie pramogą

Paslaugos vieta: UAB „TG Media“, pristatymas į namus visoje Lietuvoje
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Apskritis: Alytaus regionas, Kauno regionas, Klaipėdos regionas, Marijampolės regionas, Panevėžio regionas, Šiaulių regionas, Tauragės regionas, Telšių regionas, Utenos regionas, Vilniaus regionas
Miestas: Visa Lietuva
Šalis: Lietuva
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.

Parašyti atsiliepimą

Žurnalo „Namas ir aš“ prenumerata

Žurnalo „Namas ir aš“ prenumerata

Žurnale „Namas ir aš“ rasite naujausius ir įspūdingiausius Lietuvoje ir užsienyje architektų realizuotus objektus, pasisemsite naudingų ir originalių idėjų savo būsto projektavimui ir įrengimui. Žurnalas pasižymi įvairiapusiškais straipsniais ir pasiūlymais, kadangi vieno recepto, kaip idealiai įrengti namą nėra.

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

 • 14,99 €
  0 Atsiliepimas(-ai)

  Galėsite rinktis SPA malonumus, gurmanišką degustaciją, skrydį, romantišką poilsį, pažintinę kelionę, ekstremalią ar bet kurią kitą Jūsų pasirinktą pramogą. Pasirinkite vieną pramogą iš pateikto pramogų sąrašo www.dovanusala.lt/221-bronzinis ir registruokite www.dovanusala.lt/lt/rinkinio-registracija Pas pramogos teikėją galėsite vykti, tik į savo el....

  14,99 €

  DovanuSala.lt Visa Lietuva 1-9
  Top
 • 12,74 €
  0 Atsiliepimas(-ai)

  "TopGear" žurnalas skirtas tikriems automobilių fanams. Akivaizdu, kad šis, automobilininkų gildijai skirtas žurnalas, yra pamišėliškai geras. Išsiskiriantis unikaliu stiliumi, trykštantis kūrybiškumu, šokiruojančiais eksperimentais ir kvatotis verčiančiomis staigmenomis.

  Nuo 12,74 €

  TG Media Visa Lietuva 1-9
 • 14,41 €
  0 Atsiliepimas(-ai)

  Žurnalas „Statyk!“ įvairiapusis žurnalas, kuris sudomins tiek specialistą, tiek savo namus įrenginėjantį žmogų. Žurnalas orientuotas į statybą ir būsto įrengimą, taip pat pristato technologijų bei rinkos naujoves. Žurnale aptariamos individualaus būsto statybos, įrengimo ir remonto galimybes, supažindinama su statybinių medžiagų ir technologijų naujienomis.

  Nuo 14,41 €

  TG Media Visa Lietuva

SEB       Maxima