Gimtadienio kūrybinės stiklo dirbtuvės Vilniuje 2-10 asmenų

Gimtadienio kūrybinės stiklo dirbtuvės Vilniuje 2-10 asmenų
Ankstesnis
Sekantis

112,95 €

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Vitražo manufaktūra
+37052121202 info@stainedglass.lt

Aprašymas

Norite originaliai ir kūrybiškai atšvęsti gimtadienį? Stiklo galerija-dirbtuvės „Vitražo manufaktūra“ siūlo tiek vaikams, tiek suaugusiesiems išskirtinę gimtadienio šventę originalioje erdvėje, kūrybiškai ir nekasdieniškai užpildant šventės laiką!

Kūrybinės stiklo meno dirbtuvės rengiamos unikalioje, stiklininkystės pradžią Lietuvoje menančioje vietoje - Stiklių gatvėje. Joje dar XVI a. buvo steigiamos pirmosios stiklo manufaktūros. Pramogos metu išklausomas smagus ir visoms amžiaus grupėms pritaikytas teorinis seminaras ne tik apie vitražo atsiradimą, bet ir raidą, technologijas, įrankius ir gamybos priemones. Turėsite galimybę leistis į ekskursiją po autentiškus požemius. Pramogos metu dalyviai savo akimis pamato vitražo gamybos technologijų demonstravimą.

Pati smagiausia šventės dalis tai kūrybinės dirbtuvės! Kūrybinių dirbtuvių metu kiekvienam šventės dalyviui suteikiama proga pasigaminti individualų stiklo kūrinį arba visiems kartu sukurti bendrą dovaną jubiliatui. Viso proceso metu dalyvius individualiai konsultuoja profesionalus dailininkas. Stiklo dirbinys išdegamas krosnyje ir grąžinamas po savaitės. Giliai pažinkite stiklą ir pasigaminkite viską, ką tik širdis geidžia! Šventės svečiai dar ilgai minės išskirtinį Jūsų gimtadienį ir kūrybines stiklo dirbtuves.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:

 • teorinis seminaras 2-10 asmenims;
 • ekskursija į autentiškus XVI a. požemius 2-10 asmenims;
 • vitražo gamybos technologijų demonstravimas;
 • individualaus stiklo kūrinio kūrimas arba bendros dovanos jubiliatui kūrimas 2-10 asmenų.


SVARBU!
Galima atsinešti maisto ir gėrimų. Už papildomą priemoką yra galimybė dalyvauti didesnei grupei.

Apie pramogą

Paslaugos vieta: Galerija – dirbtuvės „Vitražo manufaktūra“, Stiklių g. 6, Vilnius
Trukmė: 3 val.
Tikslus dalyvių skaičius: 2-10
Sezoniškumas: Visus metus
Svarbi informacija: Galima atsinešti maisto ir gėrimų. Už papildomą priemoką yra galimybė dalyvauti didesnei grupei.
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Apskritis: Vilniaus regionas
Miestas: Vilnius
Šalis: Lietuva
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.

Parašyti atsiliepimą

Gimtadienio kūrybinės stiklo dirbtuvės Vilniuje 2-10 asmenų

Gimtadienio kūrybinės stiklo dirbtuvės Vilniuje 2-10 asmenų

„Vitražo manufaktūra“ siūlo gimtadienio šventę originalioje erdvėje kūrybiškai ir nekasdieniškai užpildant šventės laiką! Išklausysite įdomų teorinį seminarą apie vitražo atsiradimą, technologijas ir gamybos priemones. Leisitės į ekskursiją po autentiškus XVI a. požemius. Kūrybinių dirbtuvių metu kiekvienas susikurs stiklo dirbinį arba bus kuriama bendra dovana jubiliatui. Viso kūrybinio proceso metu Jus konsultuos profesionalus dailininkas.

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

 • 124,99 €
  0 Atsiliepimas(-ai)

  Galėsite rinktis SPA malonumus, gurmanišką degustaciją, skrydį, romantišką poilsį, pažintinę kelionę, ekstremalią ar bet kurią kitą Jūsų pasirinktą pramogą. Pasirinkite vieną pramogą iš pateikto pramogų sąrašo www.dovanusala.lt/227-rubininis ir registruokite www.dovanusala.lt/lt/rinkinio-registracija Pas pramogos teikėją galėsite vykti, tik į savo el....

  124,99 €

  DovanuSala.lt Visa Lietuva 1-9
 • 43,44 €
  0 Atsiliepimas(-ai)

  „Vitražo manufaktūra“ Jums siūloma unikali edukacinė stiklo meno programa. Programos metu išklausysite įdomų teorinį seminarą apie vitražo atsiradimą, vystymąsi, technologijas ir gamybos priemones. Leisitės į ekskursiją po autentiškus XVI a. požemius. Kūrybinių dirbtuvių metu susikursite individualų stiklo kūrinį, kuris bus išdegintas krosnyje ir po...

  43,44 €

SEB       Maxima