Atpalaiduojantis masažas veidui “Švelnus prisilietimas“

Atpalaiduojantis masažas veidui “Švelnus prisilietimas“
Ankstesnis
Sekantis

Pirk dabar ir gauk dovanų (spausti čia)

18,00 €

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Terapika
868757070

Aprašymas

Švelnių, lėtų judesių dėka nurims mintys, o veido oda taps gražesnė ir sveikesnė. Šis veido masažas naudingas įvairiais amžiaus tarpsniais siekiant natūraliais būdais bei priemonėmis puoselėti veido odą bei ilgiau išlaikyti jos jaunatvišką, sveiką išvaizdą ar nuraminti, atgaivinti sudirgusią, jautrią, sausą, pavargusią, veido odą. Taip pat naudingas siekiant atsipalaiduoti, pagerinti bendrą psichologinę ir emocinę savijautą.

Masažo metu parenkamos natūralios priemonės atsižvelgiant į odos būklę ir poreikius. Šio masažo dėka, veido oda tampa lygesnė, tvirtesnė, elastingesnė, atsipalaiduoja įsitempę veido  raumenys. Suaktyvėjus limfotakai mažėja patinimai, paburkimai, pagerėjus kraujotakai veido oda tampa daug skaistesnė.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:

 • 45 min. trukmės atpalaiduojantis masažas veidui „Švelnus prisilietimas“.

Apie pramogą

Paslaugos vieta: "Terapika", Chemijos g. 9, Kaunas
Trukmė: 45 min.
Dalyviai (asmenų skaičius): 1
Sezoniškumas: Visus metus
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Apskritis: Kauno regionas
Miestas: Kaunas
Šalis: Lietuva
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.

Atsiliepimai

Įvertinimas 

Turėjau problemų su stubru. Sužinojau apie netradicinį masažą ir nuspręndžiau pabandyti. Po kelių procedūrų pradėjau jaustis geriau, nekankina nugaros skausmai, pradėjau daugiau tyrinėti save ir pastebėjau, kad pasikeitė maitinimosi, miego, net ir laisvalaikio praleidimo būdai ir norai. Susidariau nuomonę, kad šis masažas padėjo ne tik mano stubrui, bet ir aplamai mano savijautai ir kai kuriems norams.

Įvertinimas 

Man patiko. Iš tikro gavau, ne tik malonų ir naudingą masažą, bet ir paprastai žmogui suprantamą konsultaciją apie savo nugaros problemas. Ačiū.

Įvertinimas 

Atėjau čia nieko konkretaus nežinodamas ir niekada prieš tai nebuvau susidūręs net su panašiom procedūrom. Taip nutiko, kad buvo toks gyvenimo etapas su daug pasirinkimų, daug problemų ir abejonių. Po viso šio masažo truputėlį "plačiau atsimerkiau" ir galbūt pamačiau ir pajaučiau daugiau negu anksčiau. Greičiausiai pirmą kartą taip visu 100 % atsipalaidavau tiek fiziškai, tiek dvasiškai. Tikiuosi atsiradus aplinkybėms čia dar sugrįžti. Ačiū.

Įvertinimas 

Be galo malonūs prisilietimai ir patirti įspūdžiai. Po šio karto norisi dar ir dar. Masažas atpalaidavo ir padėjo pamiršti visus rūpesčius.

Įvertinimas 

Nuostabūs pojūčiai, malonus bendravimas, geras jausmas ne tik kūnui, bet ir dvasiai.. Didelis Ačiū!

Įvertinimas 

Labai patiko, jaučiu palengvėjimą ir norą dar kartą tai pakartoti, nes manau man padės ateityje pagerinti savo sveikatą, nuotaiką. Ko tikėjausi gavau, net ir daugiau. Ačiū, Ačiū !!

Įvertinimas 

Tikrai geras jausmas, ne tik dėl masažo, bet ir įsigilinimo į žmogų, jo reikmes. Atsižvelgiama į jautrias vietas. Masažas puikiai atpalaidavo.

Įvertinimas 

Sakoma, kad žodžiai gydo. Tikėjausi tik masažo, o gavau ir gydančius žodžius bei atidų klausytoją, o taip esti retai. Taigi, net sunku pasakyti, kas maloniau, ar masažas ar pokalbis prie arbatėles. Ačiū.

Parašykite savo atsiliepimą!

Parašyti atsiliepimą

Atpalaiduojantis masažas veidui “Švelnus prisilietimas“

Atpalaiduojantis masažas veidui “Švelnus prisilietimas“

Šis veido masažas naudingas įvairiais amžiaus tarpsniais siekiant natūraliais būdais bei priemonėmis puoselėti veido odą bei ilgiau išlaikyti jos jaunatvišką, sveiką išvaizdą ar nuraminti, atgaivinti sudirgusią, jautrią, sausą, pavargusią, veido odą. Masažo metu parenkamos natūralios priemonės atsižvelgiant į odos būklę ir poreikius. Šio masažo dėka, veido oda tampa lygesnė, tvirtesnė, elastingesnė, atsipalaiduoja įsitempę veido raumenys.

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

 • 29,99 €
  0 Atsiliepimas(-ai)

  Galėsite rinktis SPA malonumus, gurmanišką degustaciją, skrydį, romantišką poilsį, pažintinę kelionę, ekstremalią ar bet kurią kitą Jūsų pasirinktą pramogą. Pasirinkite vieną pramogą iš pateikto pramogų sąrašo www.dovanusala.lt/222-sidabrinis ir registruokite www.dovanusala.lt/lt/rinkinio-registracija Pas pramogos teikėją galėsite vykti, tik į savo el....

  29,99 €

  DovanuSala.lt Visa Lietuva 1-9
  Top
 • 16,00 €
  8 Atsiliepimas(-ai)

  „Terapikoje“ laukiami visi, kuriems masažas – natūralus būdas stiprinti ir gerinti sveikatą, atsipalaiduoti ir puoselėti grožį. Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia 30 min. trukmės švediškas klasikinis masažas ir 15 min. trukmės pėdų masažas. Jautrus, tikslingas ir profesionalus rankų prisilietimas turi ypatingų gydomųjų galių, sumažės įtampa, skausmas ir...

  16,00 €

  Terapika Kaunas 1
 • 18,00 €
  8 Atsiliepimas(-ai)

  Šio masažo metu atpalaiduojamas visas kūnas, o masažo judesiai akcentuojami ties nugara, ten kur labiausiai kaupiasi įtampa. Lėti masažo judesiai teigiamai veikia nervų sistemą, mažina psichologinę įtampą, ramina, gerina miegą, darbingumą. Šio masažo dėka mažėja nuovargis dirglumas, nutolsta neišspręsti klausimai, nurimsta mintys, kūnas atsipalaiduoja...

  18,00 €

  Terapika Kaunas 1
 • 17,00 €
  8 Atsiliepimas(-ai)

  „Terapikoje“ laukiami visi, kuriems masažas – natūralus būdas stiprinti ir gerinti sveikatą, atsipalaiduoti ir puoselėti grožį. Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia 30 min. trukmės aromaterapinis nugaros masažas ir 15 min. trukmės veido masažas. Kiekviena moteris nuspelnė malonių poilsio akimirkų, puoselėjant savo grožį ir gerą savijautą.

  17,00 €

  Terapika Kaunas 1
 • 22,00 €
  8 Atsiliepimas(-ai)

  Švediškas masažas puikiai atpalaiduos bei padės pailsėti nuo kasdieninių rūpesčių, atpalaiduos įsitempusius raumenis, sumažins jų nuovargį, pagerins jų darbingumą. Masažui taikomi 5 pagrindiniai judesių būdai:glostymas, maigymas, vibracija, pasyvūs judesiai. Kiekvienas būdas yra svarbus, jis paruošia Jūsų kūną kito judesio atlikimui, o taikomi pagalbiniai...

  22,00 €

  Terapika Kaunas 1
 • 35,00 €
  8 Atsiliepimas(-ai)

  Shiatsu - taškinis masažas tai tradicinis japonų gydymo būdas. Jis atliekamas lėtais judesiais nykščiais keletą sekundžių spaudžiant atitinkamus taškus visame kūne. Taip veikiami su tuo tašku susiję organai, tai stimuliuoja jų darbą ir harmonizuoja organizmo sistemų veiklą. Masažuojamas kaklas, nugara, kojos, rankos, pilvas, veidas.

  35,00 €

  Terapika Kaunas 1
 • 20,00 €
  8 Atsiliepimas(-ai)

  „Terapikoje“ laukiami visi, kuriems masažas – natūralus būdas stiprinti ir gerinti sveikatą, atsipalaiduoti ir puoselėti grožį. Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia 45 min. trukmės atpalaiduojantis veido masažas ir 15 min. trukmės atpalaiduojantis pėdų masažas. Pajausite kaip dingsta įtampa ir stresas. Kiekviena moteris nusipelnė malonių poilsio akimirkų,...

  20,00 €

  Terapika Kaunas 1

SEB       Maxima