Pramogos nuotykių parke "Lokės pėda" dviem

Pramogos nuotykių parke "Lokės pėda" (2 asmenims)
Ankstesnis
Sekantis

Pirk dabar ir gauk dovanų (spausti čia)

30,00 €

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Lokės pėda
+37069921144

Aprašymas

Kviečiame visus apsilankyti nuotykių parke “Lokės pėda” ir nuotaikingai ir aktyviai praleisti laisvalaikį gamtoje! Mes Jus nustebinsime šešiomis skirtingo sudėtingumo kliūčių trasomis, saugiai įrengtomis medžiuose 2,5 – 15 m. aukštyje ir keturiais laisvaisiais skrydžiais. Norint įveikti visas trasas ir kliūčių ruožus reikės ne vien drąsos, bet ir ištvermės. Tad gana sėdėti namuose! Tuoj pat griebk visą šeimą, burį draugų ir lėk į “Lokės pėdą”!

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:

 • 3 val. trukmės pramogos nuotykių parke „Lokės pėda“ 2 asmenims.


SVARBU!
Trasomis gali naudotis tik geros fizinės formos asmenys, kurių ūgis yra didesnis nei 1,10 m. Asmenys iki 18 m. naudotis Trasomis gali tik prižiūrimi suaugusiųjų.

Apie pramogą

Paslaugos vieta: Nuotykių parkas "Lokės pėda", Lokėnėlių k., Jonavos r.
Trukmė: 3 val.
Dalyviai (asmenų skaičius): 2
Sezoniškumas: Šiltuoju metų laiku
Svarbi informacija: Trasomis gali naudotis tik geros fizinės formos asmenys, kurių ūgis yra didesnis nei 1,10 m. Asmenys iki 18 m. naudotis Trasomis gali tik prižiūrimi suaugusiųjų.
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Apskritis: Kauno regionas
Miestas: Jonava
Šalis: Lietuva
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.

Atsiliepimai

Įvertinimas 

Nuostabu! Viskas žiaurei faina ir smagu, nebrangu. Viskas nuostabu, tik tiek, kad kitą dieną skauda rankas ir kojas :) Patariu visiems ten nuvykti. Buvo nuostabi ekskursija, ačiū :)

Įvertinimas 

Labai smagiai praleidome dieną :) olimpinėje trasoje ties kiekviena rungtimi galėtų būti atsarginis nusileidimas, nes kartais žmogus linkęs pervertinti savo jėgas :D. Nepaisant raumenų skausmo, savaitgalis užskaitytas vien šios atrakcijos dėka!

Įvertinimas 

Nepakartojami įspūdžiai visam gyvenimui. Nepaprastai puikiai praleistas laisvalaikis. Tikrai be galo patiko. Gera adrenalino dozė. Net nebloga treniruotė, nes raumenukai jautėsi kelias dienas. Tikrai verta. Ir tikrai dar kažkada važiuosiu. Labai labai rekomenduoju. Beje, labai malonus ir paslaugus personalas.

Parašykite savo atsiliepimą!

Parašyti atsiliepimą

Pramogos nuotykių parke "Lokės pėda" dviem

Pramogos nuotykių parke "Lokės pėda" dviem

Kviečiame visus apsilankyti nuotykių parke “Lokės pėda” ir nuotaikingai ir aktyviai praleisti laisvalaikį gamtoje! Mes Jus nustebinsime šešiomis skirtingo sudėtingumo kliūčių trasomis, saugiai įrengtomis medžiuose 2,5 – 15 m. aukštyje ir keturiais laisvaisiais skrydžiais. Norint įveikti visas trasas ir kliūčių ruožus reikės ne vien drąsos, bet ir ištvermės. Tad gana sėdėti namuose! Tuoj pat griebk visą šeimą, būrį draugų ir lėk į “Lokės pėdą”!

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

 • 44,99 €
  0 Atsiliepimas(-ai)

  Galėsite rinktis SPA malonumus, gurmanišką degustaciją, skrydį, romantišką poilsį, pažintinę kelionę, ekstremalią ar bet kurią kitą Jūsų pasirinktą pramogą. Pasirinkite vieną pramogą iš pateikto pramogų sąrašo www.dovanusala.lt/223-auksinis ir registruokite www.dovanusala.lt/lt/rinkinio-registracija Pas pramogos teikėją galėsite vykti, tik į savo el....

  44,99 €

  DovanuSala.lt Visa Lietuva 1-9
  Top
 • 15,00 €
  3 Atsiliepimas(-ai)

  Kviečiame visus apsilankyti nuotykių parke “Lokės pėda” ir nuotaikingai ir aktyviai praleisti laisvalaikį gamtoje! Mes Jus nustebinsime šešiomis skirtingo sudėtingumo kliūčių trasomis, saugiai įrengtomis medžiuose 2,5 – 15 m. aukštyje ir keturiais laisvaisiais skrydžiais. Norint įveikti visas trasas ir kliūčių ruožus reikės ne vien drąsos, bet ir...

  15,00 €

  Lokės pėda Jonava 1
 • 10,00 €
  3 Atsiliepimas(-ai)

  Be to, kad galite pasikarstyti šešiomis skirtingo sudėtingumo kliūčių trasomis, saugiai įrengtomis medžiuose 2,5 – 15 m. aukštyje ir pasimėgauti keturiais laisvaisiais skrydžiais, papildomai galite rinktis skrydį į 18 metrų aukštį kosmine "Lokės pėdos" katapulta.

  Nuo 10,00 €

  Lokės pėda Jonava

SEB       Maxima