Vaikų fotosesija gamtoje arba studijoje Kaune

Vaikų fotosesija Kaune

Pirk dabar ir gauk dovanų (spausti čia)

70,00 €

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
NRartphoto
+37069802204

Aprašymas

„NRartphoto“ fotostudija įamžins Jūsų atžalos nuoširdžią šypseną bei akių žvilgesį. Profesionali vaikų fotosesija - puiki dovana visiems, norintiems įamžinti savo mažuosius. Profesionalūs fotografai įamžins Jūsų vaikučių meiliausią žvilgsnį, šilčiausią šypseną  ar išdaigą. Keletas kadrų bus skirta bendrai nuotraukai kartu su tėveliais. Tai bus puikiai praleistas laikas su smagiais prisiminimais Jūsų nuotraukose.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:

 • 2 val. trukmės vaikų fotosesija 1-3 asmenims pasirinktinai gamtoje arba studijoje;
 • gamtoje - 30 retušuotų nuotraukų, studijoje - 20 retušuotų nuotraukų kompaktiniame diske, paruoštų peržiūrai ir spaudai.

Apie pramogą

Paslaugos vieta: „NRartphoto“, Kęstučio g. 83, Kaunas
Trukmė: 1-2 val.
Dalyviai (asmenų skaičius): 1-3
Sezoniškumas: Visus metus
Svarbi informacija: Fotosesija skirta vaikučiams iki 10 m.
Apranga: Turėkite 2-3 skirtingus aprangos komplektus
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Apskritis: Kauno regionas
Miestas: Kaunas
Šalis: Lietuva
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.

Parašyti atsiliepimą

Vaikų fotosesija gamtoje arba studijoje Kaune

Vaikų fotosesija gamtoje arba studijoje Kaune

Profesionali vaikų fotosesija - puiki dovana visiems, norintiems įamžinti savo mažuosius. NRartphoto studijos profesionalūs fotografai įamžins Jūsų vaikučių meiliausią žvilgsnį, šilčiausią šypseną ar išdaigą. Keletas kadrų bus skirta bendrai nuotraukai kartu su tėveliais. Tai bus puikiai praleistas laikas su smagiais prisiminimais Jūsų nuotraukose. Jūsų laukia 2 val. trukmės vaikų fotosesija 1-3 asmenims pasirinktinai gamtoje arba studijoje. Fotografuojant gamtoje gausite 30 retušuotų nuotraukų, studijoje - 20 retušuotų nuotraukų kompaktiniame diske, paruoštų peržiūrai ir spaudai.

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

 • 84,99 €
  0 Atsiliepimas(-ai)

  Galėsite rinktis SPA malonumus, gurmanišką degustaciją, skrydį, romantišką poilsį, pažintinę kelionę, ekstremalią ar bet kurią kitą Jūsų pasirinktą pramogą. Pasirinkite vieną pramogą iš pateikto pramogų sąrašo www.dovanusala.lt/225-kristolinis ir registruokite www.dovanusala.lt/lt/rinkinio-registracija Pas pramogos teikėją galėsite vykti, tik į savo el....

  84,99 €

  DovanuSala.lt Visa Lietuva 1-9
 • 70,00 €
  0 Atsiliepimas(-ai)

  2 val. trukmės fotosesija gamtoje Jūsų pasirinktoje vietoje 1-5 asmenims; 30 retušuotų nuotraukų kompaktiniame diske, paruoštų peržiūrai ir spaudai.

  70,00 €

  NRartphoto Kaunas 1-5
 • 65,00 €
  0 Atsiliepimas(-ai)

  „NRartphoto“ fotostudija įamžins Jūsų mažojo stebuklo pirmąsias gyvenimo akimirkas. Profesionali kūdikio fotosesija - puiki dovana visiems, norintiems įamžinti savo mažuosius, jų grožį ir trapumą. Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia: 1-3 val. trukmės kūdikio fotosesija 1-3 asmenims; 15 retušuotų nuotraukų kompaktiniame diske, paruoštų peržiūrai ir spaudai.

  65,00 €

  NRartphoto Kaunas 1-3
 • 75,00 €
  0 Atsiliepimas(-ai)

  „NRartphoto“ fotostudija įamžins Jūsų nuoširdžią šypseną, akių žvilgesį ir visas svajones pavers realybe. Meniniai darbai kuriami visiems individualiai, pagal Jūsų norus, vizijas, interjerą – fantazija neribota. Po šios fotosesijos turėsite ne tik paprastas nuotraukas, bet ir nepakartojamus meninius darbus. Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia: 2 val. trukmės...

  75,00 €

  NRartphoto Kaunas 1-4
 • 60,00 €
  0 Atsiliepimas(-ai)

  Fotografamimas – studijoje, gamtoje, Jūsų pasirinktoje vietoje – portretai, teminė fotografija, aktai, vaikai, šeimyninė fotosesija, šventės, renginiai. Foto medžiagos paruošimas spaudai norimais formatais, įrašymas į DVD, foto drobės. Fotomenas iš turimų ar studijoje darytų nuotraukų. Visa tai - įsigijus fotostudijos "NRartphoto" dovanų čekį!

  Nuo 60,00 €

  NRartphoto Kaunas

SEB       Maxima