Anticeliulitinis vakuuminis masažas Vilniuje

Anticeliulitinis vakuuminis masažas Vilniuje

Pirk dabar ir gauk dovanų (spausti čia)

20,00 €

Papildoma nauda:

  • Dovana galioja 12 mėn.
  • Nemokamas pristatymas!
  • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Masažo klinika
+37061111110; +37060003150

Aprašymas

„Masažo Klinika“ Jus pasitiks su aukšta darbuotojų kvalifikacija, kokybiška įranga bei išskirtiniu dėmesiu kiekvienam klientui. Sukaupta patirtis šioje klinikoje užtikrina kokybiškas paslaugas bei leidžia pasiekti puikių rezultatų.

Celiulitas - tai deformavęsi riebalai, esantys vienoje ar keliose kūno vietose. Tai procesas, kai po oda esantys jungiamieji audiniai silpnėja ir deformuojasi. Jie dengia riebalines ląsteles ir neleidžia joms pasiskirstyti organizme. Taip atsitinka dėl sulėtėjusios cirkuliacijos ir limfos nutekėjimo. Vakuuminis masažas - puikus būdas gydyti celiulitą. Šiuo aparatu atliekamas masažas, skatina kraujo priplūdimą į audinius ir taip gerina medžiagų apykaitą, skatina intensyviau tekėti limfą, stimuliuoja celiulito pažeisto riebalinio audinio mikrocirkuliaciją bei spartina riebalų deginimo procesą. 

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:

  • 30 min trukmės anticeliulitinis masažas Vilniuje.

Apie pramogą

Paslaugos vieta: "Masažo klinika", S. Žukausko g. 21, Vilnius
Trukmė: 30 min.
Dalyviai (asmenų skaičius): 1
Sezoniškumas: Visus metus
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Apskritis: Vilniaus regionas
Miestas: Vilnius
Šalis: Lietuva
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.

Atsiliepimai

Įvertinimas 

Masažo klinikoje lankausi jau keli metai - kokybiskos paslaugos, paprasta uzsiregistruoti vizitui internetu ir LABAI geros kainos. Tikiu, kad visas personalas yra itin profesionalus - bet asmeniskai as labai dziaugiuosi specialiste Renata ;)

Įvertinimas 

Lankiausi daug kartų ir su kuponais ir be. Likau labai patenkinta paslaugomis ir organizavimu. Esu ,,pramiegojusi" kupono galiojimo laiką, ir šiaip teko dėl įvairiausių priežsčių pavėluoti. Bet administratorės buvo geranoriškos, kažkaip viską sėkmingai suderinome, pinigai neprapuolė. Tiesa, turiu daugiau laisvo laiko rytais. Gal dėl to? Bet man labiau patinka galvoti, kad jie tiesiog stengiasi gerai dirbti. Ačiū kolektyvui.

Parašykite savo atsiliepimą!

Parašyti atsiliepimą

Anticeliulitinis vakuuminis masažas Vilniuje

Anticeliulitinis vakuuminis masažas Vilniuje

Celiulitas - tai deformavęsi riebalai, esantys vienoje ar keliose kūno vietose. Tai procesas, kai po oda esantys jungiamieji audiniai silpnėja ir deformuojasi. Vakuuminis masažas puikus būdas gydyti celiulitą. Aparatu atliekamas masažas, skatina kraujo priplūdimą į audinius ir taip gerina medžiagų apykaitą, skatina intensyviau tekėti limfą, stimuliuoja celiulito pažeisto riebalinio audinio mikrocirkuliaciją bei spartina riebalų deginimo procesą.

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

SEB       Maxima