facebook

Apžvalginis plaukimas jachta „Basa“ Trakuose

Top

Nieko nėra geriau už skrodimą lengvų bangų paviršiumi... Ypač su jachta „Basa“! Esate kviečiami aktyviam ar romantiniam buriavimui Skaisčio ir Galvės ežeruose, Trakuose. Plaukimo metu galėsite atsipalaiduoti, mėgautis gražia panorama ir, žinoma, užburiančia gamta.

Išsinuomoti jachtą „Basa“ galima Pusiasalyje-stovyklavietėje Skaisčio ežero pakrantėje netoli Trakų. Čia nuomojama ne tik jachta, bet yra ir erdvė poilsiui, renginiams, stovykloms, festivaliams. 12 hektarų teritoriją supa beveik kilometro ilgio pakrantė ir mišrus, tvarkomas miškas, vanduo ypač skaidrus, o medžiuose ir tankmėj zuja miško gyventojai. Stovyklavietė įsikūrusi vos 27 km nuo Vilniaus ir 8 km nuo Trakų. Čia rasite pavėsines, suolus, stalus, laužavietes, kepsnines, lieptelius, lauko tualetus, galėsite naudotis elektra – yra viskas, ko reikia tikram stovyklautojui!

Palydėkite saulę su mylimiausiais žmonėmis – nesvarbu, su draugų kompanija ar antrąja puse, vakaras ant ežero bangų bus ypatingas.
 

Atvykite į Trakus ir pasimėgaukite plaukimu jachta Skaisčio ir Galvės ežeruose. Skaisčio ežeras jungiasi su Galvės ežeru, taigi galimi maršrutai iki Trakų pilies. Skaisčio ežeras žavi tuom, kad jame beveik nėra vandens transporto, yra labai tylu, ramu ir jauku.

Galimi maršrutai Skaisčio ežere aplink salas, palydint saule. Plaukimo metu galėsite fotografuotis, piknikauti, jei geras oras galima maudytis iš jachtos.

Jachta BASA yra klasikinė, kreiserinė jachta, 27 pėdų (beveik 9 m. ilgio), vertinama visame pasaulyje, apiplaukusi pasaulį ir šiuo metu savo dienas leidžianti Trakuose. Jachta patogiai talpina iki 6 asmenų.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
 • Pasiplaukiojimas Skaisčio ir Galvės ežere 1-6 asmenims

Svarbu:

Plaukimai vyksta šiltuoju metų laiku. Plaukiama nuo Skaisčio ežero (Pusiasalio) iki Galvės ežero (Trakų pilies) ir atgal.

Paslaugą iliustruojanti nuotrauka gali skirtis nuo vaizdo realybėje.
Apie pramogą
Paslaugos vieta: „Jachta Basa“, Trakai (Skaisčio ir Galvės ežeras)
Trukmė: 3 val.
Dalyviai (asmenų skaičius): 1-6
Apranga: Avalynė baltu padu
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Šiltuoju metų laiku
Šalis: Lietuva
Miestas: Trakai
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija

100,00 €

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • 365 dienų keitimo garantija!
 • 15 dienų grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Jachta Basa
+37067808888
Komentarai
 • Rekomenduojame
 • DovanuSala.lt puslapyje rasite virš 2500 pramogų ir laisvalaikio dovanų kuponų. Neretai tokiame dideliame pasiūlymų sraute sunku išsirinkti tinkamiausią pasiūlymą. Mūsų dovanų ekspertai atrinko geriausius pramogų pasiūlymus atsižvelgiant į kainą, populiarumą, klientų įvertinimus. Nuolat patys išbandome Jums siūlomas paslaugas, todėl apie pramogą galite gauti atsiliepimą „iš pirmųjų lūpų“. Galite būti tikri, kad perkant dovanų kuponą su etikete „Rekomenduojame“ dovanų gavėjas su šypsena veide prisimins apie Jūsų staigmeną!

 • Atsiliepimai apie dovanusala.lt
 • Edita
  Sveiki, pripažįstu, kad tai vienas geriausių portalų Lietuvoje. Man Jūs - nr. 1. Ačiū, kad esate tokie šaunūs. Iš Jūsų reikia pasimokyti kaip dirbti. Sumoki, kuponas el pašte. Buvo trukdžių, kažkur nedalyvavai, atsižvelgta. Pratęstas kuponas. Kai tuoj po užsakymo, atkeliavo kuponas, apėmė labai geras jausmas. Padėka. Sveikatos ir sėkmės.
 • Vilma marčenkova
  Sveiki.Ištikrųjų labai džiaugiuosi,kad yra DOVANŲ SALA,o dar labiau,kad ten dirba patys nuostabiausi žmonės..Įį kartą parašysiu apie IEVUTĘ,.pirkau prieš metus dovanų kuponus du.,na kaip suprantate,tokia situacija,covid-19,viską sumaišė,užsimetė ir kuponai.,na atlaisvinus karantinui,pamaniau pasižiūrėti,ir registruotis poilsiui.ką jūs manot,kupono galiojimai pasibaigę,beveik dvi savaitės.Pamaniau,nu ką,bandysiu skambint,nu gal gal pratęs.?atsiliepė minėta IEVA,daug neklausinėdama,maloniai pasakė,kad tuoj pažiūrės,ką galima padaryti.,ir iš karto pasakė,taip,kuponą galima pratęsti pusmečiui.????.likau žiauriai laiminga,dėkinga.Džiaugiuosi,kad pirkau būtent iš dovanų sala poilsį.TARIU NUOŠIRDŲ AČIŪ IEVAI,ir dovanų salai.????????????
 • Danguolė
  Kokie jus šaunuoliai kaip greitai su reagavote dėl netinkamai nurodyto tel nr ., aciu jums labai už sąmoningumą ir puiku darbą, šiandien jau gavau
 • Regina
  Visuomet naudojuos "Dovanų sala" paslaugomis.Ir šiandien užsakiau kuponą pasiplaukiojimą laivu ,aplink Trakus, savo mylimiems :sūnui,marčiai ir anūkei.Dar žiūrinėju kokią dovaną išrinkti dar dviems vaikinams ,kad pajūstų ekstramalius pojūčius.Ačiū jums ,kad esate ,galima nupirkti kuponus už man prieinamą kainą.Sėmės ir su artėjončiom šventėm.
 • Viktorija
  Sveiki, kadangi gyvename uzsienyje ir siuo metu negriztame i Lietuva , tad naudojames jusu paslaugomis nustebinti artimuosius!! Dar niekada nenusivyleme ir artimieji laimingi gaudami dovanu kuponus su puikiomis dovanomis. Pas jus yra toks gausus pasirinkimas, kad imanoma isrinkti net patiems inoringiausiems :))))
 • Rūta
  Perku iš jūsų puslapio nemažai paslaugų, nes esu tuo labai patenkinta. Labai įsiminė vakarienė televizijos bokšte, masažai Šiaulių "Aronijoje", poilsis Birštone "Royal spa". Tobulos dovanos ne tik artimiesiems, bet ir sau, kai norisi pasilepinti - jūsų puslapis tikra palaima.
 • Gida
  Esu labai patenkinta jusu paslaugomis.
 • Ugnė
  Sveiki, visuomet dovanų kuponus perku iš jūsų tinklapio. Nėra sunku tai ko ieškai ir kainos labai prieinamos. Lyginant su kitais tinklapiais, jūsų įkainiai siūlomi yra geriausi. Visuomet jus rekomenduoju ir rekomenduosiu :)
 • Violeta
  Pasinaudota daug paslaugų ir esu pastovus Jūsų klientas.
 • Sonata sara
  Labai patinka spa laikas dviems.Nekarta buvau,bet noriu vis dar pakartoti.???? Puikus laikas atcipalaidavimui.