facebook

Deguonies terapijos procedūros sveikatai ir grožiui + dovana 1 asmeniui Vilniuje

Deguonies klinikoje teikiama šiuolaikinio sveikatingumo ir gyvenimo kokybės gerinimo paslauga – deguonies terapija. Tai įvairiose pasaulio šalyse pripažintas veiksmingas metodas, galintis padėti greičiau reabilituotis po COVID-19 ligos ar kitų sunkių ligų, traumų, operacinio gydymo. Ši procedūra gali sustiprinti imuninę sistemą bei užtikrinti geresnę savijautą.

Deguonies terapija, kurios metu žmogus kvėpuoja natūraliai cirkuliuojančiu oru be papildomo ir perteklinio deguonies, idealiai tinka pritrūkusiems energijos, siekiantiems atsigauti po sunkaus fizinio krūvio, kovojantiems su viršsvoriu, puoselėjantiems grožį ar tiesiog norintiems kokybiškai išnaudoti laiką sau.

Pasinaudokite deguonies terapijos privalumais ir prisotinkite savo ląsteles svarbiausiu gyvybės ir energijos šaltiniu – deguonimi. Išbandę šias procedūras neabejoja, kad deguonies terapija gali padėti gyventi lengviau, sveikiau ir pozityviau!

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
 • deguonies terapija barokameroje Respiro 270;
 • dovana - 1 deguonies terapijos seansas nemokamai;

Svarbu: Į deguonies kamerą rekomenduojama eiti dėvint kuo lengvesnius drabužius. Kontraindikacijos: klaustrofobija, ausų uždegimas, sinusitas, onkologija, širdies nepakankamumas, nėštumas, plaučių tuberkuliozė, kvėpavimo, virusinės ligos atviroje formoje, aukšta temperatūra, jaučiant peršalimo simptomus, pavartojus alkoholio ar narkotinių medžiagų. Nepilnamečiai iki 18 m. įleidžiami tik su tėvų arba globėjų sutikimu. Rezervaciją galima atšaukti likus ne mažiau 24 valandom iki vizito laiko, kitaip Paslaugos teikėjas pasilieką teisę anuliuoti kuponą.

Apie pramogą
Paslaugos vieta: „Deguonies klinika“ Fabijoniškių g. 5c-1014, Vilnius Žiūrėti žemėlapyje
Trukmė: Vieno seanso trukmė 50 min.
Dalyviai (asmenų skaičius): 1
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Kūno sritis: Viso kūno
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija

175,00 €

 • Pasirinktas kriterijus

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • 365 dienų keitimo garantija!
 • 15 dienų grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Deguonies Klinika
https://deguoniesklinika.lt/ Telefonas pasiteiravimui +37067640041
Pirkdami mūsų prekes galite pasirinkti paremti socialiai jautrias grupes.
Komentarai
 • Atsiliepimai apie dovanusala.lt
 • Danguolė
  Kokie jus šaunuoliai kaip greitai su reagavote dėl netinkamai nurodyto tel nr ., aciu jums labai už sąmoningumą ir puiku darbą, šiandien jau gavau
 • Regina
  Visuomet naudojuos "Dovanų sala" paslaugomis.Ir šiandien užsakiau kuponą pasiplaukiojimą laivu ,aplink Trakus, savo mylimiems :sūnui,marčiai ir anūkei.Dar žiūrinėju kokią dovaną išrinkti dar dviems vaikinams ,kad pajūstų ekstramalius pojūčius.Ačiū jums ,kad esate ,galima nupirkti kuponus už man prieinamą kainą.Sėmės ir su artėjončiom šventėm.
 • Viktorija
  Sveiki, kadangi gyvename uzsienyje ir siuo metu negriztame i Lietuva , tad naudojames jusu paslaugomis nustebinti artimuosius!! Dar niekada nenusivyleme ir artimieji laimingi gaudami dovanu kuponus su puikiomis dovanomis. Pas jus yra toks gausus pasirinkimas, kad imanoma isrinkti net patiems inoringiausiems :))))
 • Rūta
  Perku iš jūsų puslapio nemažai paslaugų, nes esu tuo labai patenkinta. Labai įsiminė vakarienė televizijos bokšte, masažai Šiaulių "Aronijoje", poilsis Birštone "Royal spa". Tobulos dovanos ne tik artimiesiems, bet ir sau, kai norisi pasilepinti - jūsų puslapis tikra palaima.
 • Gida
  Esu labai patenkinta jusu paslaugomis.
 • Ugnė
  Sveiki, visuomet dovanų kuponus perku iš jūsų tinklapio. Nėra sunku tai ko ieškai ir kainos labai prieinamos. Lyginant su kitais tinklapiais, jūsų įkainiai siūlomi yra geriausi. Visuomet jus rekomenduoju ir rekomenduosiu :)
 • Violeta
  Pasinaudota daug paslaugų ir esu pastovus Jūsų klientas.
 • Sonata sara
  Labai patinka spa laikas dviems.Nekarta buvau,bet noriu vis dar pakartoti.???? Puikus laikas atcipalaidavimui.