facebook

Apsilankymas pabėgimo kambaryje „Atrakink“ Kaune

Pabandyk ištrūkti!

Pabėgimo kambarys „Atrakink“ Kaune siūlo net 4 skirtingus variantus: kambarius „Bukanierius“, „Erutidas“, „Labaratorija“ ir „Atominė slėptuvė“.

Kambarys „Bukanierius“ nukelia į kruizą po Karibų salas. Staiga patekus į audrą laivas sudūžta, bet Jums pavyksta išsigelbėti ir … patekti į piratų nagus. Kokie nuotykiai Jūsų laukia ir ar pavyks surasti auksinį raktą, paslėptą kapitono kajutėje, kad išsivaduoti iš šio kambario ir vergovės?

„Erudito“ kambaryje, vedini žinių troškimo, sutinkate Eruditą – žmogų, kuris panašu, kad žino viską. Eruditas mielai sutinka pasidalinti savo išmintimi, tik su viena sąlyga: Jūs turite įrodyti, kad esate pakankamai gabūs ir verti tapti jo mokiniais. Taigi,  Jūs turite persikelti į praeitį ir atsidūrę jo kambaryje, ištrūkti iš jo greičiau nei per vieną valandą. Ar jums pavyks?

Kambarys „Labaratorija“ – tai pats sudėtingiausias „Atrakink“ pabėgimo kambarys. Jame, aiškindamiesi paslaptį, Jūs įstringate senoje laboratorijoje, kurioje įvykę kažkas baisaus. Turite kuo greičiau rasti kelią kaip ištrūkti, nes už 60-ies minučių nebeliks jokių vilčių ne tik jums, bet ir viskam, kas supa jus kelių šimtų kilometru spinduliu.

Paskutinysis, bet toli gražu ne prasčiausias kambarys vadinasi „Atominė slėptuvė“. Išgąsdinti riaumojančių lėktuvų antskrydžio, jūs ieškote išsigelbėjimo ir aptinkate atominę slėptuvę. Tik pasirodo, jog ją radote ne vien jūs. Nežinomos kilmės radiniai neduoda ramybės – kas čia buvo, o gal dar yra? Ar pavyks išsiaiškinti, ką slepia atominė slėptuvė? Ir svarbiausia – išlikti gyviems ir sveiko proto? Metas išsiaiškinti!

Rinkitės kambarį pagal sudėtingumą bei savo galimybes. Meskite sau iššūkį ir patirkite daug kvapą gniaužiančių emocijų!

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
 • 1 val. trukmės pabėgimų kambario „Atrakink“ žaidimas 2-6 asmenims

Svarbu: Atvykę galėsite rinktis iš keturių skirtingo lygio kambarių: „Bukanierius“, „Erutidas“, „Labaratorija“ ir „Atominė slėptuvė“. Rezervaciją galima atšaukti likus ne mažiau 24 val. iki atvykimo. Kitu atveju, paslaugos teikėjas pasilieka teisę anuliuoti kelialapį.

Apie pramogą
Paslaugos vieta: Pabėgimo kambarys „Atrakink“, Kęstučio g. 54, Kaunas Žiūrėti žemėlapyje
Trukmė: 1 val.
Dalyviai (asmenų skaičius): 2-6
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija

40,00 €

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • 365 dienų keitimo garantija!
 • 15 dienų grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Atrakink
+37068349831 info@atrakink.lt
Pirkdami mūsų prekes galite pasirinkti paremti socialiai jautrias grupes.
Komentarai
 • Atsiliepimai apie dovanusala.lt
 • Danguolė
  Kokie jus šaunuoliai kaip greitai su reagavote dėl netinkamai nurodyto tel nr ., aciu jums labai už sąmoningumą ir puiku darbą, šiandien jau gavau
 • Regina
  Visuomet naudojuos "Dovanų sala" paslaugomis.Ir šiandien užsakiau kuponą pasiplaukiojimą laivu ,aplink Trakus, savo mylimiems :sūnui,marčiai ir anūkei.Dar žiūrinėju kokią dovaną išrinkti dar dviems vaikinams ,kad pajūstų ekstramalius pojūčius.Ačiū jums ,kad esate ,galima nupirkti kuponus už man prieinamą kainą.Sėmės ir su artėjončiom šventėm.
 • Viktorija
  Sveiki, kadangi gyvename uzsienyje ir siuo metu negriztame i Lietuva , tad naudojames jusu paslaugomis nustebinti artimuosius!! Dar niekada nenusivyleme ir artimieji laimingi gaudami dovanu kuponus su puikiomis dovanomis. Pas jus yra toks gausus pasirinkimas, kad imanoma isrinkti net patiems inoringiausiems :))))
 • Rūta
  Perku iš jūsų puslapio nemažai paslaugų, nes esu tuo labai patenkinta. Labai įsiminė vakarienė televizijos bokšte, masažai Šiaulių "Aronijoje", poilsis Birštone "Royal spa". Tobulos dovanos ne tik artimiesiems, bet ir sau, kai norisi pasilepinti - jūsų puslapis tikra palaima.
 • Gida
  Esu labai patenkinta jusu paslaugomis.
 • Ugnė
  Sveiki, visuomet dovanų kuponus perku iš jūsų tinklapio. Nėra sunku tai ko ieškai ir kainos labai prieinamos. Lyginant su kitais tinklapiais, jūsų įkainiai siūlomi yra geriausi. Visuomet jus rekomenduoju ir rekomenduosiu :)
 • Violeta
  Pasinaudota daug paslaugų ir esu pastovus Jūsų klientas.
 • Sonata sara
  Labai patinka spa laikas dviems.Nekarta buvau,bet noriu vis dar pakartoti.???? Puikus laikas atcipalaidavimui.