Internetinės parduotuvės "4season.lt" dovanų čekis

Internetinės parduotuvės "4season.lt" dovanų čekis
Ankstesnis
Sekantis

NEMOKAMAS įpakavimas ir pristatymas visoje Lietuvoje

10,00 €

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
UAB AJ Astrum
+37064010511, info@4season.lt

Aprašymas

4season.lt parduotuvė skirta ieškantiems kokybiškų, funkcionalių, madingų ir drauge nebrangių žiemos sporto ir laisvalaikio drabužių. Lietuvoje atstovauja pripažintus pasaulyje Didžiosios Britanijos žiemos sporto ir laisvalaikio drabužių gamintojus - Dare2be, Trespass. Taip pat dirba su tarptautiniais turizmo prekių ir aksesuarų gamintojais Freetime, Pinguin, Petzl, Lowe Alpine, Julbo, Yate. Bendradarbiauja su šiomis kompanijomis, nes jos per ilgą laiką sugebėjo užsitarnauti išrankių klientų pasitikėjimą, šių gamintojų produkciją vertina profesionalūs sportininkai ir aktyvaus turizmo mėgėjai.

Dare2be - pripažintas sporto ir laisvalaikio drabužių gamintojas Didžiojoje Britanijoje. Tai  kokybiški, madingi drabužiai. Šis Didžiosios Britanijos gamintojas siūlo labai spalvingą ir platų žiemos sporto aprangos asortimentą.

Trespass - prekės ženklas gimė 1984 m. Vakarų Škotijoje, galbūt, vienoje drėgniausių vietų žemėje. Tad nieko keisto, kad ši kompanija kuria ir gamina sporto ir laisvalaikio drabužius pritakytus dėvėti drėgno ir nepalankaus oro sąlygomis. Jei mėgstate keliauti, kopti į kalnus ar slidinėti, neabejojame, Jums patiks Trespass produkcija. Trespass kurdami savo gaminius pabrėžia inovacijas, funkcionalumą ir madą.

Šiuo metu 4season.lt rasite turizmo ir laisvalaikio prekes, slidinėjimo sezonui reikalingą aprangą ir įvairius priedus. Parduotuvės tikslas yra pasiūlyti Jums aukštos kokybes sporto ir laisvalaikio drabužius ir aksesuarus už priimtiną kainą.

 

 

Apie pramogą

Paslaugos vieta: Internetinė parduotuvė www.4season.lt
Galiojimas: Dovanų čekis galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Miestas: Visa Lietuva
Apskritis: Alytaus regionas, Kauno regionas, Klaipėdos regionas, Marijampolės regionas, Panevėžio regionas, Šiaulių regionas, Tauragės regionas, Telšių regionas, Utenos regionas, Vilniaus regionas
Šalis: Lietuva
Svarbi informacija: Čekį gali iškeisti ir „4season“ parduotuvėje S. Žukausko g. 34, Vilnius
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.

Parašyti atsiliepimą

Internetinės parduotuvės "4season.lt" dovanų čekis

Internetinės parduotuvės "4season.lt" dovanų čekis

4season.lt parduotuvė skirta ieškantiems kokybiškų, funkcionalių, madingų ir drauge nebrangių žiemos sporto ir laisvalaikio drabužių. Lietuvoje atstovauja pripažintus pasaulyje Didžiosios Britanijos žiemos sporto ir laisvalaikio drabužių gamintojus - Dare2be, Trespass. Taip pat dirba su tarptautiniais turizmo prekių ir aksesuarų gamintojais Freetime, Pinguin, Petzl, Lowe Alpine, Julbo, Yate.

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

 • 0 Atsiliepimas(-ai)

  Galėsite rinktis SPA malonumus, gurmanišką degustaciją, skrydį, romantišką poilsį, pažintinę kelionę, ekstremalią ar bet kurią kitą Jūsų pasirinktą pramogą. Pasirinkite vieną pramogą iš pateikto pramogų sąrašo www.dovanusala.lt/221-bronzinis ir registruokite www.dovanusala.lt/lt/rinkinio-registracija Pas pramogos teikėją galėsite vykti, tik į savo el....

  14,99 €

  DovanuSala.lt Visa Lietuva 1-9
  Top

SEB       Maxima