Internetinės parduotuvės „4season.lt“ dovanų čekis

Įveskite kainą nuo 10 iki 300 €
Įveskite kainą

Papildoma nauda:

  • Dovana galioja 12 mėn.
  • Nemokamas pristatymas!
  • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
UAB AJ Astrum
+37064010511, info@4season.lt

Aprašymas

4season.lt parduotuvė skirta ieškantiems kokybiškų, funkcionalių, madingų ir drauge nebrangių žiemos sporto ir laisvalaikio drabužių. Lietuvoje atstovauja pripažintus pasaulyje Didžiosios Britanijos žiemos sporto ir laisvalaikio drabužių gamintojus - Dare2be, Trespass. Taip pat dirba su tarptautiniais turizmo prekių ir aksesuarų gamintojais Freetime, Pinguin, Petzl, Lowe Alpine, Julbo, Yate. Bendradarbiauja su šiomis kompanijomis, nes jos per ilgą laiką sugebėjo užsitarnauti išrankių klientų pasitikėjimą, šių gamintojų produkciją vertina profesionalūs sportininkai ir aktyvaus turizmo mėgėjai.

Dare2be - pripažintas sporto ir laisvalaikio drabužių gamintojas Didžiojoje Britanijoje. Tai kokybiški, madingi drabužiai. Šis Didžiosios Britanijos gamintojas siūlo labai spalvingą ir platų žiemos sporto aprangos asortimentą. Trespass - prekės ženklas gimė 1984 m. Vakarų Škotijoje, galbūt, vienoje drėgniausių vietų žemėje. Ši kompanija gamina sporto ir laisvalaikio drabužius pritakytus dėvėti drėgno ir nepalankaus oro sąlygomis. Šiuo metu 4season.lt rasite turizmo ir laisvalaikio prekes, slidinėjimo sezonui reikalingą aprangą ir įvairius priedus. Parduotuvės tikslas yra pasiūlyti Jums aukštos kokybes sporto ir laisvalaikio drabužius ir aksesuarus už priimtiną kainą.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
  • Pasirinktos prekės už internetinės parduotuvės „4season.lt“ dovanų čekio vertę;

Apie pramogą

Paslaugos vieta: Internetinė parduotuvė www.4season.lt ir „4season“ parduotuvėje S. Žukausko g. 34, Vilnius
Dalyviai (asmenų skaičius): 1-9
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Šalis: Lietuva
Apskritis: Alytaus regionas, Kauno regionas, Klaipėdos regionas, Marijampolės regionas, Panevėžio regionas, Šiaulių regionas, Tauragės regionas, Telšių regionas, Utenos regionas, Vilniaus regionas
Miestas: Visa Lietuva
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.

Komentarai

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

SEB       Maxima