Liekninamoji kūno terapija Vilniuje

Liekninamoji kūno terapija Vilniuje
Ankstesnis
Sekantis

NEMOKAMAS įpakavimas ir pristatymas visoje Lietuvoje

67,00 €

Papildoma nauda:

  • Dovana galioja 12 mėn.
  • Nemokamas pristatymas!
  • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
SPA Shanti
+37060675557

Aprašymas

Kiekvienas žinome, kaip gera būti lengvam it plunksna. Nesvarbu, ar moteris, ar vyras - viršsvoris kamuoja ir liūdina visus vienodai. Patirtis rodo, kad masažas - viena iš labiausiai veiksmingų ir numesti svorio padedančių terapijų. Tegu Jūsų formos bus dailios, kūnas stangrus, sveikata stipri, o organizmas švarus.  Siūlome procedūrą, skirtą sukurti gražų ir tvirtą kūną pagal indiškas tradicijas.

Masažas skirtas: asmenims, turintiems viršsvorį ir norintiems patobulinti kūno linijas. Viršsvoris - tai apsauga. Jei jau taip nutiko, kad atsirado papildomų kilogramų, vadinasi, jautėtės nesaugiai, patyrėte streso, pavargote kovoti ir pajutote, kad meilės kartais būna ir ne per daug. Vadinasi, “apsijuosėte” riebalais, kad mažiau smūgių tektų sužeistai širdžiai. Viskas suprantama, viskas žinoma - patikėkite, Jūs ne vienas toks. Šis masažas skirtas tada, kai reikia sugrįžti į save, vėl išmokti save mylėti, savimi džiaugtis ir didžiuotis. Vadinasi, tiems, kam atėjo metas pažiūrėti ne tik į svarstykles, bet ir į veidrodį. Ir išvysti ten... save viduje.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:

  • pieno vonelė kojoms;
  • 1 intensyvus, valandą trunkantis masažas su vaistažolių aliejumi ir ajurvedinių vaistažolių milteliais, kurie išjudins riebalinį sluoksnį, suaktyvins riebalų skaidymąsi ir pašalins iš organizmo skysčių perteklių;
  • atsipalaidavimas po procedūrų duše;
  • medžiagų apykaitą greitinančios ajurvedinės arbatos puodelis.

Apie pramogą

Paslaugos vieta: Ajurvedos centras "SPA Shanti", Subačiaus g. 17, Vilnius
Trukmė: 1 val. 30 min.
Dalyviai (asmenų skaičius): 1
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Miestas: Vilnius
Apskritis: Vilniaus regionas
Šalis: Lietuva
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.

Parašyti atsiliepimą

Liekninamoji kūno terapija Vilniuje

Liekninamoji kūno terapija Vilniuje

Kiekvienas žinome, kaip gera būti lengvam it plunksna. Nesvarbu, ar moteris, ar vyras - viršsvoris kamuoja ir liūdina visus vienodai. Patirtis rodo, kad masažas - viena iš labiausiai veiksmingų ir numesti svorio padedančių terapijų. Tegu Jūsų formos bus dailios, kūnas stangrus, sveikata stipri, o organizmas švarus. Procedūrą sudaro: pieno vonelė kojoms; 1 val. viso kūno masažas su vaistažolėmis; dušas; ajurvedinė liekninamoji arbata.

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

SEB       Maxima