facebook

Poledinė žvejyba Arvyduose

Atvykite į ekologiškos žuvininkystės ūkį „Arvydai“ ir pasilepinkite žvejyba tvenkiniuose. Žvejybos metu Jūsų lauks didelis žuvies laimikis. Smagiai leidžiamas laikas Jus ne tik atpalaiduos, bet ir leis pabėgti nuo kasdieninės rutinos. Žvejyba suteiks daug gerų ir teigiamų emocijų tiek mažiems, tiek ir dideliems. 

Ekologiškos žuvininkystės ūkyje „Arvydai“ Jūsų lauks poledinė žvejyba, kurios metu smagiai leisite laiką, o svarbiausia Jūsų lauks daugybė žuvų. Poledinė žvejyba leis atitrūkti nuo kasdieninių darbų. Žvejybos metu galėsite susitikti su draugais ar artimais ir praleisti smagiai laiką. 

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
 • 5 val. trukmės poledinė žvejyba 16 – tame, 20 – tame arba 44 – tame tvenkinyje ir kanale prie VIP pavėsinės;
 • galima su savimi pasiimti 2 kg sužvejoto laimikio (lydekas galima imti nuo 50 cm ir didesnes);

Svarbu: Karpines šeimos žuvis užkibusias už šono privaloma nedelsiant paleisti atgal į tvenkinį. Pagauta žuvis, kurios svoris viršija 3 kg., paleidžiama atgal į tvenkinį. Vienam žvejui galima žvejoti daugiausia dvejomis meškerėmis – ant kiekvienos meškerės daugiausia 2 kabliukai (reikia turėti savo meškeres). Žvejo bilietas nereikalingas. Pasiūlymu galima pasinaudoti šaltuoju sezono metu nuo 8:00 iki 16:00 val. Vaikams nuo 6 iki 12 metų žvejyba nemokama. Vaiko pagautos žuvies svoris skaičiuojamas prie suaugusiojo, su kuriuo vaikas atvyko žuvies svorio. Vaikas gali žvejoti su viena meškere. Vaikai iki 18 metų gali žvejoti tik su suaugusiojo priežiūra.

Apie pramogą
Paslaugos vieta: „Arvydai“, Arvydų kaimas, Liepų g. Vilniaus r. Žiūrėti žemėlapyje
Trukmė: 5 val.
Dalyviai (asmenų skaičius): 1-2 (skiriasi kaina, pasirinkti viršuje prie "Asmenų skaičius")
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Šaltuoju sezono metu
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Nemenčinė
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija

15,00 €

 • Asmenų skaičius

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • 365 dienų keitimo garantija!
 • 15 dienų grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Arvydai.lt
+37061575180
Pirkdami mūsų prekes galite pasirinkti paremti socialiai jautrias grupes.
Komentarai
 • Atsiliepimai apie dovanusala.lt
 • Danguolė
  Kokie jus šaunuoliai kaip greitai su reagavote dėl netinkamai nurodyto tel nr ., aciu jums labai už sąmoningumą ir puiku darbą, šiandien jau gavau
 • Regina
  Visuomet naudojuos "Dovanų sala" paslaugomis.Ir šiandien užsakiau kuponą pasiplaukiojimą laivu ,aplink Trakus, savo mylimiems :sūnui,marčiai ir anūkei.Dar žiūrinėju kokią dovaną išrinkti dar dviems vaikinams ,kad pajūstų ekstramalius pojūčius.Ačiū jums ,kad esate ,galima nupirkti kuponus už man prieinamą kainą.Sėmės ir su artėjončiom šventėm.
 • Viktorija
  Sveiki, kadangi gyvename uzsienyje ir siuo metu negriztame i Lietuva , tad naudojames jusu paslaugomis nustebinti artimuosius!! Dar niekada nenusivyleme ir artimieji laimingi gaudami dovanu kuponus su puikiomis dovanomis. Pas jus yra toks gausus pasirinkimas, kad imanoma isrinkti net patiems inoringiausiems :))))
 • Rūta
  Perku iš jūsų puslapio nemažai paslaugų, nes esu tuo labai patenkinta. Labai įsiminė vakarienė televizijos bokšte, masažai Šiaulių "Aronijoje", poilsis Birštone "Royal spa". Tobulos dovanos ne tik artimiesiems, bet ir sau, kai norisi pasilepinti - jūsų puslapis tikra palaima.
 • Gida
  Esu labai patenkinta jusu paslaugomis.
 • Ugnė
  Sveiki, visuomet dovanų kuponus perku iš jūsų tinklapio. Nėra sunku tai ko ieškai ir kainos labai prieinamos. Lyginant su kitais tinklapiais, jūsų įkainiai siūlomi yra geriausi. Visuomet jus rekomenduoju ir rekomenduosiu :)
 • Violeta
  Pasinaudota daug paslaugų ir esu pastovus Jūsų klientas.
 • Sonata sara
  Labai patinka spa laikas dviems.Nekarta buvau,bet noriu vis dar pakartoti.???? Puikus laikas atcipalaidavimui.