Individualios gitaros pamokos Vilniuje

Individualios gitaros pamokos Vilniuje
Ankstesnis
Sekantis

NEMOKAMAS įpakavimas ir pristatymas visoje Lietuvoje

50,00 €

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
GSC
+37060987901, aidas.lembutis@gmail.com

Aprašymas

Moderni Gitaros Studija “GSC” – moderni gitaros mokykla, kviečianti visus norinčius išmokti groti gitara. Mokykloje taikoma lanksti motyvuota metodinė medžiaga, kuri dėstoma pasitelkiant šiuolaikines technologijas. Čia išmoksite ne tik groti iš natų, bet ir akomponuoti, improvizuoti.

Visada svajojote išmokti groti klasikine, akustine ar elektrine gitara? O gal ieškote kaip originaliai praleisti laisvalaikį? Negaišk laiko tuščiai prie televizoriaus stebėdamas talentus. Laikas pačiam nuvalyti dulkes nuo instrumento, pakeisti nutrūkusią styga, išgauti švarų garsą, darnų akordą, pradžiuginti savo ir artimųjų sielas gražia daina ar įsimintinu kūriniu. 
Individualios pamokos metu savo pedagogine bei koncertine patirtimi dalinsis Lietuvos respublikinio klasikinės gitaros kamerinės muzikos organizatorius vyr . mokytojas Aidas Lembutis. Kokia gitara norėsite groti, galėsite pasirinkti patys. Jei patys turite gitarą, atsineškite ją į pamoką, jei ne tuo pasirūpinsime mes.

Svarstote įsigyti gitarą, tačiau bijote apsirikti? Su šiuo kuponu gausite nemokamą mokytojo konsultaciją, kurios metu mokytojas padės jums išsirinkti labiausiai jūsų poreikius atitinkantį instrumentą.

 Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:

 • 45 min. trukmės 4 individualios gitaros pamokos.

SVARBU! Grojama individualiai, duetu arba trio priklausomai nuo pasirinkto asmenų skaičiaus.

Apie pramogą

Paslaugos vieta: "GSC Moderni Gitaros Studija", Vivulskio 7, Vilnius
Trukmė: 1 mėn. (4 pamokos, po 45 min.)
Dalyviai (asmenų skaičius): 1-3 (skiriasi kaina, pasirinkti viršuje prie "Asmenų skaičius")
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Miestas: Vilnius
Apskritis: Vilniaus regionas
Šalis: Lietuva
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.

Parašyti atsiliepimą

Individualios gitaros pamokos Vilniuje

Individualios gitaros pamokos Vilniuje

Moderni Gitaros Studija “GSC” – moderni gitaros mokykla, kviečianti visus norinčius išmokti groti gitara. Individualios pamokos metu savo pedagogine bei koncertine patirtimi dalinsis Lietuvos respublikinio klasikinės gitaros kamerinės muzikos organizatorius vyr . mokytojas Aidas Lembutis. Kokia gitara norėsite groti, galėsite pasirinkti patys. Jei patys turite gitarą, atsineškite ją į pamoką, jei ne tuo pasirūpinsime mes.

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

 • 0 Atsiliepimas(-ai)

  Galėsite rinktis SPA malonumus, gurmanišką degustaciją, skrydį, romantišką poilsį, pažintinę kelionę, ekstremalią ar bet kurią kitą Jūsų pasirinktą pramogą. Pasirinkite vieną pramogą iš pateikto pramogų sąrašo www.dovanusala.lt/224-platininis ir registruokite www.dovanusala.lt/lt/rinkinio-registracija Pas pramogos teikėją galėsite vykti, tik į savo el....

  54,99 €

  DovanuSala.lt Visa Lietuva 1-9
  Top
 • 0 Atsiliepimas(-ai)

  Moderni Gitaros Studija “GSC” – moderni gitaros mokykla, kviečianti visus norinčius išmokti groti gitara. Kokia gitara norėsite groti, galėsite pasirinkti patys. Jei patys turite gitarą, atsineškite ją į pamoką, jei ne tuo pasirūpinsime mes. Kokia gitara norėsite groti, galėsite pasirinkti patys. Jei patys turite gitarą, atsineškite ją į pamoką, jei ne...

  Nuo 40,00 €

  GSC Šiauliai 1-3

SEB       Maxima