facebook

Kruizas su „Interlux Travel“ Talinas – Stokholmas – Talinas

-23%
Nuolaida!

„Interlux Travel“ yra tarptautinis kelionių organizatorius. Lietuvoje veiklą vykdo nuo 2015 metų. Kelionių organizatoriai siūlo pažintines keliones po daugelį pasaulio šalių už patrauklią kainą. Keliaudami su šiuo kelionių organizatoriumi patirsite daug puikių įspūdžių, išvysite neregėtas vietas, o prisiminimai ilgam išliks atmintyje.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
 • pervežimai iš Lietuvos (Vilnius, Kaunas, Panevėžys) – Latvija – Estija – Lietuva (Vilnius, Kaunas, Panevėžys);
 • kelto bilietas Talinas – Stokholmas – Talinas;
 • 2 nakvynės B KLASĖS kelto kajutėje (keturvietė, su WC ir dušu);
 • kelionės dokumentų sutvarkymas;

Svarbu:

Kelionės datos ir kas neįskaičiuota į pasiūlymą bei svarbi informaciją nurodoma partnerio svetainėje interluxtravel.lt. Už ekskursijų paketą ir kitas papildomas paslaugas mokama Paslaugos teikėjui biure, ne vėliau nei 30 dienų iki kelionės pradžios. Kelionės išvykimo ir atvykimo datos bei kiti laikai gali keistis – atnaujinta informacija siunčiama e. paštu (2-3 dienas prieš kelionę). Kelionei būtinas pasas / asmens tapatybės kortelė (privalo galioti ne trumpiau nei 3 mėnesius po grįžimo iš kruizo). Lagaminas talpinamas į autobuso bagažinę negali sverti daugiau nei 25 kg. Pavėlavus ir neatvykus į keltą / autobusą – išlaidos, kurios susijusios su grįžimu, taip pat už papildomai praleistą laiką užsienio šalyje, yra apmokamos paties keliautojo. Ekskursijų tvarka gali pasikeisti. Visos ekskursijos vedamos lietuvių kalba. Objektų lankymo tvarka, kiekis ir įėjimo bilietų kaina gali keistis. Kelionės vadovas neveda  ekskursijų muziejuose, bažnyčiose ir kituose mokamuose objektuose. Bilietai į lankytinas vietas nėra įskaičiuoti į kelionės kainą. Programos eiga gali būti keičiama kelionės vadovo.

Paslaugą iliustruojanti nuotrauka gali skirtis nuo vaizdo realybėje.
Apie pramogą
Paslaugos vieta: „Interlux Travel“, Konstitucijos pr. 12, Vilnius Žiūrėti žemėlapyje
Trukmė: 3 dienas
Dalyviai (asmenų skaičius): 1
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Įsiregistravimas: Visomis savaitės dienomis
Poilsio sezoniškumas: Visus metus
Nakvynių skaičius: 2 nakvynės
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Kaunas, Panevėžys
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija

99,00 €

-23 %

129,00 € *Paslaugos teikėjo nurodyta kaina

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • 365 dienų keitimo garantija!
 • 15 dienų grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Interlux Travel
+37052786835, +37065051568, info@interluxtravel.lt
Komentarai
 • Atsiliepimai apie dovanusala.lt
 • Edita
  Sveiki, pripažįstu, kad tai vienas geriausių portalų Lietuvoje. Man Jūs - nr. 1. Ačiū, kad esate tokie šaunūs. Iš Jūsų reikia pasimokyti kaip dirbti. Sumoki, kuponas el pašte. Buvo trukdžių, kažkur nedalyvavai, atsižvelgta. Pratęstas kuponas. Kai tuoj po užsakymo, atkeliavo kuponas, apėmė labai geras jausmas. Padėka. Sveikatos ir sėkmės.
 • Vilma marčenkova
  Sveiki.Ištikrųjų labai džiaugiuosi,kad yra DOVANŲ SALA,o dar labiau,kad ten dirba patys nuostabiausi žmonės..Įį kartą parašysiu apie IEVUTĘ,.pirkau prieš metus dovanų kuponus du.,na kaip suprantate,tokia situacija,covid-19,viską sumaišė,užsimetė ir kuponai.,na atlaisvinus karantinui,pamaniau pasižiūrėti,ir registruotis poilsiui.ką jūs manot,kupono galiojimai pasibaigę,beveik dvi savaitės.Pamaniau,nu ką,bandysiu skambint,nu gal gal pratęs.?atsiliepė minėta IEVA,daug neklausinėdama,maloniai pasakė,kad tuoj pažiūrės,ką galima padaryti.,ir iš karto pasakė,taip,kuponą galima pratęsti pusmečiui.????.likau žiauriai laiminga,dėkinga.Džiaugiuosi,kad pirkau būtent iš dovanų sala poilsį.TARIU NUOŠIRDŲ AČIŪ IEVAI,ir dovanų salai.????????????
 • Danguolė
  Kokie jus šaunuoliai kaip greitai su reagavote dėl netinkamai nurodyto tel nr ., aciu jums labai už sąmoningumą ir puiku darbą, šiandien jau gavau
 • Regina
  Visuomet naudojuos "Dovanų sala" paslaugomis.Ir šiandien užsakiau kuponą pasiplaukiojimą laivu ,aplink Trakus, savo mylimiems :sūnui,marčiai ir anūkei.Dar žiūrinėju kokią dovaną išrinkti dar dviems vaikinams ,kad pajūstų ekstramalius pojūčius.Ačiū jums ,kad esate ,galima nupirkti kuponus už man prieinamą kainą.Sėmės ir su artėjončiom šventėm.
 • Viktorija
  Sveiki, kadangi gyvename uzsienyje ir siuo metu negriztame i Lietuva , tad naudojames jusu paslaugomis nustebinti artimuosius!! Dar niekada nenusivyleme ir artimieji laimingi gaudami dovanu kuponus su puikiomis dovanomis. Pas jus yra toks gausus pasirinkimas, kad imanoma isrinkti net patiems inoringiausiems :))))
 • Rūta
  Perku iš jūsų puslapio nemažai paslaugų, nes esu tuo labai patenkinta. Labai įsiminė vakarienė televizijos bokšte, masažai Šiaulių "Aronijoje", poilsis Birštone "Royal spa". Tobulos dovanos ne tik artimiesiems, bet ir sau, kai norisi pasilepinti - jūsų puslapis tikra palaima.
 • Gida
  Esu labai patenkinta jusu paslaugomis.
 • Ugnė
  Sveiki, visuomet dovanų kuponus perku iš jūsų tinklapio. Nėra sunku tai ko ieškai ir kainos labai prieinamos. Lyginant su kitais tinklapiais, jūsų įkainiai siūlomi yra geriausi. Visuomet jus rekomenduoju ir rekomenduosiu :)
 • Violeta
  Pasinaudota daug paslaugų ir esu pastovus Jūsų klientas.
 • Sonata sara
  Labai patinka spa laikas dviems.Nekarta buvau,bet noriu vis dar pakartoti.???? Puikus laikas atcipalaidavimui.