Šokolado šou - degustacija Šiauliuose

100,00 €

Papildoma nauda:

  • Dovana galioja 12 mėn.
  • Nemokamas pristatymas!
  • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Centro šokoladinė
+37041422733

Aprašymas

Jauki kavinė, įsikūrusi Šiaulių centre „Centro šokoladinė“, žavinti kiekvieną kuriamomis saldžiomis staigmenomis, gardžiais šokolado kūriniais. Jūsų laukia malonus aptarnavimas ir nauji skonių deriniai!

Šokolado šou degustacija – tai smagi edukacinė pramoginė programa vaikams ir ne tik. Kol rinksis visi svečiai, meistrai ištirpins šokoladą, ant viduryje šokoladinės stovinčio didelio granitinio stalo, susidėlios „amuniciją“: formeles, menteles, graibštukus, indus su riešutais, marcipanais, džiovintais vaisiais, karamelizuotais florentinais. Šmaikščiai papasakos Jums apie šokolado istoriją ir kaip „užauga“ šokoladas.

Prieš pradedant lieti šokoladinius saldainius, Jūs paskanausite šokolado žaliavos, o tada stebėsite kaip šokoladas pilamas ant stalo ir mentelėmis vėsinamas. Vėliau meistrai lies formeles ir bus gaminami saldainiai su įdarais. Kol lietas šokoladas kristalizuosis Jums pademonstruos įvairių „rankinių“ saldainių gamybą. Galėsite pasigaminti saldainių patys ir jais pasmaguriauti. Savo pasigamintus saldainius svečiai galės parsinešti namo. Kai tik šokoladas formelėse sustings, iškilmingai bus paskelbiama pačio šviežiausio šokolado degustacija. 

Visos šokolado šou degustacijos metu vyks konkursai ir nugalėtojai gaus pačius saldžiausius prizus. Visi dalyviai bus apdovanojami pažymėjimais, įrodančiais, kad jie tapo šokolado ekspertais.

 

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
  • 1 val. 30 min. trukmės šokolado šou degustacija 1-10 asmenims;

Apie pramogą

Paslaugos vieta: „Centro šokoladinė“, Vilniaus g. 134, Šiauliai
Trukmė: 1 val. 30 min.
Tikslus dalyvių skaičius: 1-10
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Šalis: Lietuva
Apskritis: Šiaulių regionas
Miestas: Šiauliai
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Vieta žemėlapyje

Komentarai

  • Vaisgirdas
    Nuėjome su panele, gadangi ji labai mėgsta tokius dalykus, su saldumynais, sokoladais ir pan. Man tai patiko visai, o draugė tai išėjo sužavėta. Aptarnavimas tikrai geras, nieko negaliu pasakyti blogo.
  • Brigita
    Labai skanus fondiu, šokoladas labai skanus, galima rinktis, kiekvieną kartą bandau vis kitą tai visi labai skanūs

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

SEB       Maxima