Šokolado šou - degustacija Šiauliuose

Šokolado šou - degustacija Šiauliuose
Ankstesnis
Sekantis

NEMOKAMAS įpakavimas ir pristatymas visoje Lietuvoje

100,00 €

Papildoma nauda:

  • Dovana galioja 12 mėn.
  • Nemokamas pristatymas!
  • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Centro šokoladinė
841422733

Aprašymas

Jauki kavinė, įsikūrusi Šiaulių centre “Centro šokoladinė”, žavinti kiekvieną kuriamomis saldžiomis staigmenomis, gardžiais šokolado kūriniais. Jūsų laukia malonus aptarnavimas ir nauji skonių deriniai!

Šokolado šou degustacija – tai smagi edukacinė pramoginė programa vaikams ir ne tik. Kol rinksis visi svečiai, meistrai ištirpins šokoladą, ant viduryje šokoladinės stovinčio didelio granitinio stalo, susidėlios „amuniciją“: formeles, menteles, graibštukus, indus su riešutais, marcipanais, džiovintais vaisiais, karamelizuotais florentinais. Šmaikščiai papasakos Jums apie šokolado istoriją ir kaip „užauga“ šokoladas.

Prieš pradedant lieti šokoladinius saldainius, Jūs paskanausite šokolado žaliavos, o tada stebėsite kaip šokoladas pilamas ant stalo ir mentelėmis vėsinamas. Vėliau meistrai lies formeles ir bus gaminami saldainiai su įdarais. Kol lietas šokoladas kristalizuosis Jums pademonstruos įvairių „rankinių“ saldainių gamybą. Galėsite pasigaminti saldainių patys ir jais pasmaguriauti. Savo pasigamintus saldainius svečiai galės parsinešti namo. Kai tik šokoladas formelėse sustings, iškilmingai bus paskelbiama pačio šviežiausio šokolado degustacija. 

Visos šokolado šou degustacijos metu vyks konkursai ir nugalėtojai gaus pačius saldžiausius prizus. Visi dalyviai bus apdovanojami pažymėjimais, įrodančiais, kad jie tapo šokolado ekspertais.

 

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
  • 1 val. 30 min. trukmės šokolado šou degustacija 1-10 asmenims;

Apie pramogą

Paslaugos vieta: „Centro šokoladinė“, Vilniaus g. 134, Šiauliai
Trukmė: 1 val. 30 min.
Tikslus dalyvių skaičius: 1-10
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Miestas: Šiauliai
Apskritis: Šiaulių regionas
Šalis: Lietuva
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.

Atsiliepimai

Įvertinimas 

Nuėjome su panele, gadangi ji labai mėgsta tokius dalykus, su saldumynais, sokoladais ir pan. Man tai patiko visai, o draugė tai išėjo sužavėta. Aptarnavimas tikrai geras, nieko negaliu pasakyti blogo.

Įvertinimas 

Labai skanus fondiu, šokoladas labai skanus, galima rinktis, kiekvieną kartą bandau vis kitą tai visi labai skanūs

Parašykite savo atsiliepimą!

Parašyti atsiliepimą

Šokolado šou - degustacija Šiauliuose

Šokolado šou - degustacija Šiauliuose

Šokolado šou degustacija – tai smagi pramoginė programa vaikams ir ne tik! Meistrai ištirpins šokoladą ir šmaikščiai papasakos Jums apie šokolado istorija, taip pat pademonstruos įvairių saldainių gamybą. Visi svečiai galės pasigaminti saldainių patys ir jais pasmaguriauti. Kai tik šokoladas formelėse sustings, bus paskelbiama šokolado šou degustacija. Visi dalyviai bus apdovanojami pažymėjimais, įrodančiais, kad jie tapo šokolado ekspertais.

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

SEB       Maxima