10 apsilankymų klube „Laukinių Vakarų Salūnas“ Palangoje

10 apsilankymų klube „Laukinių Vakarų Salūnas“ Palangoje
Ankstesnis
Sekantis

NEMOKAMAS įpakavimas ir pristatymas visoje Lietuvoje

14,48 €

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Laukinių Vakarų Salūnas
+37067008888

Aprašymas

Atšylant orams ir vis skaisčiau ir ryškiau šviečiant saulutei, norisi pasideginti, pabūti prie jūros, linksmai praleisti laiką atsinaujinusiame pajūryje. Tikriausiai kiekvienas Palangoje puikiai žino garsųjį „Laukinių Vakarų Salūną“, pramogų, geros nuotaikos ir šėlsmo sostinę. Klubas, dirba jau nuo 1996 metų, todėl yra puikiai žinomas ne tik pajūrio gyventojams, bet ir svečiams iš kitų Lietuvos miestų.
„Laukinių Vakarų Salūnas“ – strategiškai geroje vietoje, Basanavičiaus gatvės pradžioje, todėl pro šalį praeina ir užsuka šimtai lankytojų. Džiaugiames, kad klubas – vienas didžiausių visame Pajūryje ir gali priimti net iki 1000 lankytojų!
Užsukusius svečius stebina unikalus interjeras: žemaitijos etnokultūros detalės puikiai dera su moderniomis smulkmenomis ir amerikietišku „salūno“ įvaizdžiu. 
Turbūt tai vienintelis klubas lankytojams siūlantis ypatingą naktinę programą kartu su Lietuvos estrados žvaigždėmis, prizais, konkursais, bei nepamirštamais siurprizais iki pat ryto!
„Laukinių Vakarų Salūne“ sėdint viduje ar lauko terasoje galima stebėti visą naktinę programą didžiausiuose pajūryje plazminiuose ekranuose.

 


Apie pramogą

Paslaugos vieta: Klubas „Laukinių Vakarų Salūnas“, J. Basanavičiaus g. 16, Palanga
Trukmė: 10 apsilankymų
Dalyviai (asmenų skaičius): 1
Apranga: Naktiniui klubui tinkanti apranga
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: 03.01-11.01
Miestas: Palanga
Apskritis: Klaipėdos regionas
Šalis: Lietuva
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.

Parašyti atsiliepimą

10 apsilankymų klube „Laukinių Vakarų Salūnas“ Palangoje

10 apsilankymų klube „Laukinių Vakarų Salūnas“ Palangoje

Kiekvienas Palangoje puikiai žino garsųjį „Laukinių Vakarų Salūną“, pramogų, geros nuotaikos ir šėlsmo sostinę. Užsukusius svečius stebina unikalus interjeras: žemaitijos etnokultūros detalės puikiai dera su moderniomis smulkmenomis ir amerikietišku „salūno“ įvaizdžiu. Turbūt tai vienintelis klubas lankytojams siūlantis ypatingą naktinę programą su Lietuvos estrados žvaigždėmis, prizais, konkursais ir nepamirštamais siurprizais iki pat ryto!

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

 • 0 Atsiliepimas(-ai)

  Galėsite rinktis SPA malonumus, gurmanišką degustaciją, skrydį, romantišką poilsį, pažintinę kelionę, ekstremalią ar bet kurią kitą Jūsų pasirinktą pramogą. Pasirinkite vieną pramogą iš pateikto pramogų sąrašo www.dovanusala.lt/221-bronzinis ir registruokite www.dovanusala.lt/lt/rinkinio-registracija Pas pramogos teikėją galėsite vykti, tik į savo el....

  14,99 €

  DovanuSala.lt Visa Lietuva 1-9
  Top

SEB       Maxima