Gurmaniška vakarienė restorane „Salvete“ Vilniuje

Gurmaniška vakarienė restorane „Salvete“
Ankstesnis
Sekantis

NEMOKAMAS įpakavimas ir pristatymas visoje Lietuvoje

15,00 €

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Salvete
Salvete Golf +37061460526, Salvete City +37061510665

Aprašymas

„Festina lente”  – skubėk lėtai, teigia lotyniškoji sentencijų išmintis. Į tai dėmesį atkreipęs italas Carlo Petrini, inicijavo naujos filosofinės lėto maisto minties atsiradimą, kurios centre atsidūrė žmogus ir jo gyvavimo šaltinis – maistas.

„Lėto maisto judėjimo“ filosofija yra tampriai susijusi su lotyniškąja sentencija bei pasirinktu sraigės simboliu: neskubėk, negailėk laiko šeimai, draugams. Svarbu pripažinti maisto teikiamą malonumą, išmokti džiaugtis receptų ir skonių gausa, susigaudyti nacionalinėje maistą auginančių bei gaminančių bendruomenių įvairovėje.  Lėto maisto judėjimo tikslas – artinti gamintoją ir vartotoją, auklėti, ugdyti ir mokyti žmogų suprasti maistą, valgymo kultūrą, tradicijas ir tuo pačiu kiek įmanoma stengtis pasitraukti nuo greito maisto vartojimo.

Nuostabu, kai galime pusryčiauti kartu su savo šeima. Nuostabu, kai pietaujame ar vakarieniaujame apsupti gražios aplinkos,  mums artimų žmonių. Galime ragauti ir dalintis. Galime bendrauti, o to šiuolaikinei visuomenei labai trūksta.

 • Pasiūlymą sudaro iš restorano meniu maistas ir gėrimai už Jūsų pasirinktą sumą.

Apie pramogą

Paslaugos vieta: Restoranas „Salvete Golf“, Europos centro golfo klubas, Girijos k., Molėtų pl. 26 km. ir „Salvete City“, Gedimino pr. 37, Vilnius
Trukmė: Neribojama
Dalyviai (asmenų skaičius): 1-9
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Restoranas „Salvete Golf“ veikia šiltuoju sezono metu
Miestas: Vilnius
Apskritis: Vilniaus regionas
Šalis: Lietuva
Svarbi informacija: Restoranas „Salvete Golf“ veikia šiltuoju sezono metu., Su dovanų kuponu negalima atsiskaityti už alkoholinius gėrimus.
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.

Parašyti atsiliepimą

Gurmaniška vakarienė restorane „Salvete“ Vilniuje

Gurmaniška vakarienė restorane „Salvete“ Vilniuje

„Festina lente” – skubėk lėtai, teigia lotyniškoji sentencijų išmintis. Didelė kasdienė sparta tolina valgymo, kaip socialinio įvykio objektą, juolab šeimos susėda kartu vis rečiau. Į tai dėmesį atkreipęs italas Carlo Petrini, inicijavo naujos filosofinės lėto maisto minties atsiradimą, kurios centre atsidūrė – maistas. Pasiūlymą sudaro iš restorano meniu maistas ir gėrimai už Jūsų pasirinktą sumą.

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

 • 0 Atsiliepimas(-ai)

  Galėsite rinktis SPA malonumus, gurmanišką degustaciją, skrydį, romantišką poilsį, pažintinę kelionę, ekstremalią ar bet kurią kitą Jūsų pasirinktą pramogą. Pasirinkite vieną pramogą iš pateikto pramogų sąrašo www.dovanusala.lt/222-sidabrinis ir registruokite www.dovanusala.lt/lt/rinkinio-registracija Pas pramogos teikėją galėsite vykti, tik į savo el....

  29,99 €

  DovanuSala.lt Visa Lietuva 1-9
  Top

SEB       Maxima