Gurmaniška vakarienė restorane „Salvete“ Vilniuje

Įveskite kainą nuo 15 iki 300 €
Įveskite kainą

Papildoma nauda:

  • Dovana galioja 12 mėn.
  • Nemokamas pristatymas!
  • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Salvete
Salvete Golf +37061460526, Salvete City +37061510665

Aprašymas

Restoranas „Salvete“ yra paremtas gardžiu maistu ir lėto maisto filosofija. „Festina lente”  – skubėk lėtai, teigia lotyniškoji sentencijų išmintis. Į tai dėmesį atkreipęs italas Carlo Petrini, inicijavo naujos filosofinės lėto maisto minties atsiradimą, kurios centre atsidūrė žmogus ir jo gyvavimo šaltinis – maistas.

„Lėto maisto judėjimo“ filosofija yra tampriai susijusi su lotyniškąja sentencija bei pasirinktu sraigės simboliu: neskubėk, negailėk laiko šeimai, draugams. Svarbu pripažinti maisto teikiamą malonumą, išmokti džiaugtis receptų ir skonių gausa, susigaudyti nacionalinėje maistą auginančių bei gaminančių bendruomenių įvairovėje. Lėto maisto judėjimo tikslas – artinti gamintoją ir vartotoją, auklėti, ugdyti ir mokyti žmogų suprasti maistą, valgymo kultūrą, tradicijas ir tuo pačiu kiek įmanoma stengtis pasitraukti nuo greito maisto vartojimo. Nuostabu, kai galime pusryčiauti kartu su savo šeima. Nuostabu, kai pietaujame ar vakarieniaujame apsupti gražios aplinkos,  mums artimų žmonių. Galime ragauti ir dalintis. Galime bendrauti, o to šiuolaikinei visuomenei labai trūksta. Patirkite lėto maisto filosofijos pliusius restorane „Salvete“.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
  • Pasirinktas maistas ir gėrimai iš restorano meniu už dovanų kupono vertę;

Svarbu: Jeigu restorano sąskaita didesnė už dovanų kupono vertę, atliekama priemoka restorane. Su dovanų kuponu negalima atsiskaityti už alkoholinius gėrimus.

Apie pramogą

Paslaugos vieta: Restoranas „Salvete Golf“, Europos centro golfo klubas, Girijos k., Molėtų pl. 26 km. ir „Salvete City“, Gedimino pr. 37, Vilnius
Trukmė: Neribojama
Dalyviai (asmenų skaičius): 1-9
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Restoranas „Salvete Golf“ veikia šiltuoju sezono metu
Šalis: Lietuva
Apskritis: Vilniaus regionas
Miestas: Vilnius
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.

Komentarai

  • Giedrė
    Puikus maistas, nuostabus personalas ir labai jauki aplinka :) liux!
  • Greta
    Puikus aptarnavimas 100%. Tikrai likom labai patenkintos skaniu maistu ir gavom daug įspūdžių :) Tikrai verta apsilankyti.

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

SEB       Maxima