Švediškas klasikinis viso kūno masažas Kaune

Švediškas klasikinis kūno masažas Kaune
Ankstesnis
Sekantis

NEMOKAMAS įpakavimas ir pristatymas visoje Lietuvoje

22,00 €

Papildoma nauda:

  • Dovana galioja 12 mėn.
  • Nemokamas pristatymas!
  • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Terapika
+37068757070

Aprašymas

„TERAPIKA“ kviečia Jus pasimėgauti efektyviu masažu, stiprinti, gerinti sveikatą bei atsipalaiduoti. Susigrąžinkite gerą savijautą ir puikią nuotaiką.

Švediškas masažas puikiai atpalaiduos bei padės pailsėti nuo kasdieninių rūpesčių ar užduočių, pagerins bendrą savijautą. Šio masažo pagrindinis tikslas atpalaiduoti įsitempusius raumenis, sumažinti jų nuovargį, skausmą bei pagerinti jų darbingumą. Taip pat šis masažas teigiamai veikia bendrą savijautą. Masažas naudingas esant nervinei įtampai, sumažėjus darbingumui, pablogėjusiai miego kokybei, nusilpus organizmui, po didelio fizinio ar emocinio krūvio, persitempimo, siekiant atsipalaiduoti po sunkios veiklos ar sustiprinti bendrą savijautą bei sulėtinti senėjimo procesus. Atsipalaiduokite ir pajauskite kaip raumenis palieka įtampa ir užplūsta energija.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
  • 1 val. trukmės švediškas klasikinis viso kūno masažas.;

Apie pramogą

Paslaugos vieta: „Terapika“, Chemijos g. 9, Kaunas
Trukmė: 1 val.
Dalyviai (asmenų skaičius): 1
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
Kūno sritis: Viso kūno
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Miestas: Kaunas
Apskritis: Kauno regionas
Šalis: Lietuva
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Vieta žemėlapyje

Atsiliepimai

Įvertinimas 

Turėjau problemų su stubru. Sužinojau apie netradicinį masažą ir nuspręndžiau pabandyti. Po kelių procedūrų pradėjau jaustis geriau, nekankina nugaros skausmai, pradėjau daugiau tyrinėti save ir pastebėjau, kad pasikeitė maitinimosi, miego, net ir laisvalaikio praleidimo būdai ir norai. Susidariau nuomonę, kad šis masažas padėjo ne tik mano stubrui, bet ir aplamai mano savijautai ir kai kuriems norams.

Įvertinimas 

Man patiko. Iš tikro gavau, ne tik malonų ir naudingą masažą, bet ir paprastai žmogui suprantamą konsultaciją apie savo nugaros problemas. Ačiū.

Įvertinimas 

Atėjau čia nieko konkretaus nežinodamas ir niekada prieš tai nebuvau susidūręs net su panašiom procedūrom. Taip nutiko, kad buvo toks gyvenimo etapas su daug pasirinkimų, daug problemų ir abejonių. Po viso šio masažo truputėlį "plačiau atsimerkiau" ir galbūt pamačiau ir pajaučiau daugiau negu anksčiau. Greičiausiai pirmą kartą taip visu 100 % atsipalaidavau tiek fiziškai, tiek dvasiškai. Tikiuosi atsiradus aplinkybėms čia dar sugrįžti. Ačiū.

Įvertinimas 

Be galo malonūs prisilietimai ir patirti įspūdžiai. Po šio karto norisi dar ir dar. Masažas atpalaidavo ir padėjo pamiršti visus rūpesčius.

Įvertinimas 

Nuostabūs pojūčiai, malonus bendravimas, geras jausmas ne tik kūnui, bet ir dvasiai.. Didelis Ačiū!

Įvertinimas 

Labai patiko, jaučiu palengvėjimą ir norą dar kartą tai pakartoti, nes manau man padės ateityje pagerinti savo sveikatą, nuotaiką. Ko tikėjausi gavau, net ir daugiau. Ačiū, Ačiū !!

Įvertinimas 

Tikrai geras jausmas, ne tik dėl masažo, bet ir įsigilinimo į žmogų, jo reikmes. Atsižvelgiama į jautrias vietas. Masažas puikiai atpalaidavo.

Įvertinimas 

Sakoma, kad žodžiai gydo. Tikėjausi tik masažo, o gavau ir gydančius žodžius bei atidų klausytoją, o taip esti retai. Taigi, net sunku pasakyti, kas maloniau, ar masažas ar pokalbis prie arbatėles. Ačiū.

Parašykite savo atsiliepimą!

Parašyti atsiliepimą

Švediškas klasikinis viso kūno masažas Kaune

Švediškas klasikinis viso kūno masažas Kaune

Švediškas masažas puikiai atpalaiduos bei padės pailsėti nuo kasdieninių rūpesčių, atpalaiduos įsitempusius raumenis, sumažins jų nuovargį, pagerins jų darbingumą. Masažui taikomi 5 pagrindiniai judesių būdai:glostymas, maigymas, vibracija, pasyvūs judesiai. Kiekvienas būdas yra svarbus, jis paruošia Jūsų kūną kito judesio atlikimui, o taikomi pagalbiniai masažo judesiai ne tik paįvairina masažą, bet ir padeda pasiekti greitesnio rezultato.

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

SEB       Maxima