Atpalaiduojantis nugaros, rankų ir taškinis plaštakų masažas

18,00 €

Papildoma nauda:

  • Dovana galioja 12 mėn.
  • Nemokamas pristatymas!
  • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Diaterapija
+37063077767

Aprašymas

Sveikatos ir grožio klinika „Diaterapija“ siūlo įvairias profesionalias sveikatinimo, gydymo bei estetinės medicinos paslaugas. Taikomos pažangios technologijos, o naudojami metodai - tai naujausi kosmetologiniai bei medicinos pasiekimai. Procedūros atliekamos naudojant profesionalias aukštos kokybės kosmetines priemones.

Jaučiatės pavargę, išsekę nuo kasdienės darbų ir rūpesčių rutinos? Norite atsipalaiduoti ir atgauti fizines bei dvasines jėgas? Atpalaiduojantis nugaros, rankų ir taškinis plaštakų masažas kaip tik Jums! Profesionaliai atliktas nugaros bei rankų masažas efektyviai atpalaiduos ir nuramins, padės pasijusti žymiai geriau po įtemptos darbo dienos. Švelnūs masažuotojo judesiai suteiks Jūsų kūnui lengvumo, gaivumo, pagerins nuotaiką, nuramins sielą.

Masažas ypač naudingas dirbantiems sėdimą darbą bei nuolatinę įtampą nugaros srityje jaučiantiems žmonėms. Taškinio plaštakų masažo metu, veikiant atitinkamus taškus kūno meridianuose, bus stimuliuojama ir balansuojama organizmo energetinė sistema, išvedami toksinai, teigiamai veikiamos visos organizmo sistemos: imuninė, širdies – kraujagyslių, kvėpavimo, virškinimo, endokrininė, kaulų – raumenų, šalinimo (inkstų ir odos), centrinė nervų ir kt.

Po atpalaiduojančio masažo būsite pakviesti pasivaišinti aromatingu puodeliu arbatos, o Jūsų kūnas jausis pailsėjęs, prisipildęs naujų jėgų, nebevargins skausmas ir įtampa.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
  • 45 min. trukmės nugaros, rankų ir taškinis plaštakų masažas;

Apie pramogą

Paslaugos vieta: Sveikatos ir grožio klinika „Diaterapija“, Mokolų g. 59, Marijampolė
Trukmė: 45 min.
Dalyviai (asmenų skaičius): 1
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Kūno sritis: Nugaros, Rankų
Šalis: Lietuva
Apskritis: Marijampolės regionas
Miestas: Marijampolė
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Vieta žemėlapyje

Komentarai

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

SEB       Maxima