Šio pasiūlymo neplatiname, tačiau jus gali sudominti kiti šio partnerio pasiūlymai, kuriuos rasite puslapio apačioje.

Grupinės nėščiųjų mankštos Utenoje

Papildoma nauda:

  • Dovana galioja 12 mėn.
  • Nemokamas pristatymas!
  • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Helona
+37068773477

Aprašymas

„Helona“ centras puoselėja individualų požiūrį į kiekvieną asmenį. Centre dirba profesionali komanda, kuri yra pasiruošusi užtikrinti aukštos kokybės procedūras ir jaukią atmosferą.

Kūdikio laukimas - jaudinantis ir atsakingas metas būsimai mamytei. Reikia pasirūpinti ne tik kūdikio aplinkos gerove, bet pirmiausia - savo ir savo mažylio sveikata. Fizinės mankštos – tinkamiausias būdas būsimai mamai stiprinti sveikatą. Tam ypač tinka terapiniai kamuoliai. Jie ne tik skatina teigiamas emocijas, bet ir stiprina raumenis, širdies, kraujagyslių, kvėpavimo, jutimo sistemas bei lavina laikyseną.

Nors nėščiųjų mankštos vyksta mažoje grupėje, tačiau šie užsiėmimai maksimaliai individualizuojami. Per užsiėmimus atsižvelgiama į kiekvienos būsimos mamos savijautą ir lūkesčius. Nėščiųjų mankšta tiks toms būsimoms mamytėms, kurios nori būti geros nuotaikos, puikaus fizinio pasirengimo ir puikiai praleisti laiką. Užsiėmimų pabaigoje specialistė būsimoms mamytėms paruoš atmintines, kurios padės tęsti užsiėmimus ir namuose!

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
  • 8 grupinės mankštos po 30 min. nėščiosioms;

Svarbu: Užsiėmimai vykdomi susirinkus ne mažiau kaip 2 būsimų mamyčių grupei.

Apie pramogą

Paslaugos vieta: Medicinos centras „Helona“, Aušros g. 74-17, Utena
Trukmė: 8 užsiėmimai po 30 min.
Dalyviai (asmenų skaičius): 1
Apranga: Sportinė
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Šalis: Lietuva
Apskritis: Utenos regionas
Miestas: Utena
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Vieta žemėlapyje

Komentarai

  • Vidmantė
    Lankausi čia jau ne pirmas kartas ir kažkaip jokių nusiskundimų nėra. Elgiamasi kultūringai, darbas atliekamas tikrai gerai. Neteko patirti kažkokios nesėkmės ar pan, kad vėliau kiltų skundai, nepasitenkinimas ir nenoras daugiau ten grįžti, viskas kažkaip labai gerai sakyčiau.
  • Briga
    Kolektyvas labai šaunus, visada pasitairauja kaip savjaut, mandagiai sutinka ir taip pat mandagiai išlydi, po procedūros dar išklausinėja ar viskas gerai, ar nieko netrūksta ir pan. Išeini visada pasisėmęs emociškai ir fiziškai.

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

SEB       Maxima