Pasivažinėjimas Segway dviem Vilniuje

Pasivažinėjimas Segway Vilniuje (2 asmenims)
Ankstesnis
Sekantis

NEMOKAMAS įpakavimas ir pristatymas visoje Lietuvoje

40,00 €

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Super SEGWAY
+37061234444

Aprašymas

„Super SEGWAY“ siūlo žengti ant SEGWAY ir atrasti Vilniaus miestą dar kartą, tik šį kartą kitu kampu, kartu su SEGWAY!

SEGWAY riedžiais gali važiuoti ir vaikai, ir suaugę, tai labai paprasta. Valdyti Segway riedį išmokstama per kelias minutes. Pirmą kartą važiuojantiems instruktorius pademonstruos kaip reikia saugiai vairuoti, patars kaip geriau įveikti kliūtis taip pat atsakys į visus Jūsų klausimus susijusius su Segway riedžiais. Šok ant riedžio ir išbandyk šią transporto priemonę Vilniaus gatvėse!

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
 • 1 val. pasivažinėjimas SEGWAY 2 asmenims;

Svarbu: Asmenys iki 18 m. turi atvykti su tėvais arba turėti raštišką tėvų sutikimą. Rekomenduojamas važiuojančiojo svoris yra 40 - 120 kg. Vadovaujantis kelių eismo taisyklėmis, asmenims iki 16 metų amžiaus būtina dėvėti apsauginį šalmą. Paslauga nevykdoma esant slidžiai kelio dangai.

Apie pramogą

Paslaugos vieta: „Super SEGWAY“, Vilniaus g. 45, Vilnius
Trukmė: 1 val.
Dalyviai (asmenų skaičius): 2
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Miestas: Vilnius
Apskritis: Vilniaus regionas
Šalis: Lietuva
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Vieta žemėlapyje

Atsiliepimai

Įvertinimas 

Pasivažinėjome su vyru ir likome patenkinti. Dažnai išeiname popietėmis pasivaikščioti, o pamatę naują galimybę nusprendėme išbandyti. Kiek keista pradžioje ir neįprastą, tačiau kai jau pripranti ir valdai viską, tada jau būna viskas paprasta ir įdomu.

Įvertinimas 

Man tai patiko, kažkas panašaus į pasivažinėjimą su dviračiais, tačiau kažkas naujesnio ir nereikia minti pedalų, nepavargsta kojos ir nereikia nulipti prieš didesnį kalną, kad užsivarytum. Smagu, naujovė puiki.

Parašykite savo atsiliepimą!

Parašyti atsiliepimą

Pasivažinėjimas Segway dviem Vilniuje

Pasivažinėjimas Segway dviem Vilniuje

Ženkite ant SEGWAY ir atraskite Vilniaus miestą dar kartą, tik šį kartą kiek kitaip, kartu su SEGWAY! SEGWAY riedžiais gali važiuoti ir vaikai, ir suaugę, tai labai paprasta. Rekomenduojamas važiuotojų svoris yra 40 - 120 kg. Pirmą kartą važiuojantiems instruktorius pademonstruos kaip reikia saugiai vairuoti, patars kaip geriau įveikti kliūtis taip pat atsakys į visus Jūsų klausimus susijusius su Segway riedžiais.

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

 • 0 Atsiliepimas(-ai)

  Galėsite rinktis SPA malonumus, gurmanišką degustaciją, skrydį, romantišką poilsį, pažintinę kelionę, ekstremalią ar bet kurią kitą Jūsų pasirinktą pramogą. Pasirinkite vieną pramogą iš pateikto pramogų sąrašo www.dovanusala.lt/223-auksinis ir registruokite www.dovanusala.lt/lt/rinkinio-registracija Pas pramogos teikėją galėsite vykti, tik į savo el....

  44,99 €

  DovanuSala.lt Visa Lietuva 1-9
  Top
 • 2 Atsiliepimas(-ai)

  Ženkite ant SEGWAY ir atraskite Vilniaus miestą dar kartą, tik šį kartą kiek kitaip, kartu su SEGWAY! SEGWAY riedžiais gali važiuoti ir vaikai, ir suaugę, tai labai paprasta. Rekomenduojamas važiuotojų svoris yra 40 - 120 kg. Pirmą kartą važiuojantiems instruktorius pademonstruos kaip reikia saugiai vairuoti, patars kaip geriau įveikti kliūtis taip pat...

  20,00 €

  Super SEGWAY Vilnius 1

SEB       Maxima