Romantiška nakvynė + vakarienė viešbutyje „Pervaža“ Panevėžyje

Romantiška nakvynė + vakarienė viešbutyje „Pervaža“ Panevėžyje
Ankstesnis
Sekantis

NEMOKAMAS įpakavimas ir pristatymas visoje Lietuvoje

66,61 €

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Pervaža
+37045508118

Aprašymas

Įžiebkite alsuojančią meilės dvasią pasirinkę nakvynę viešbutyje „Pervaža“, mėgaukitės vienas kito dėmesiu romantiškoje aplinkoje. Brėkštantis rytas viešbutyje ir pusryčiai, gėlių apsuptoje kavinukėje, skatina geriems dienos darbams ir nuteikia gerai nuotaikai. Tai viešbutis, kuriame kiekvienas svečias apgaubiamas saugumo, jaukumo ir atidaus rūpesčio atmosfera.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:

 • 1 nakvynė dviviečiame kambaryje;
 • romantiška vakarienė viešbučio kavinėje (karštas patiekalas ir vyno taurė);


SVARBU!
 Atvykimas nuo 12 val., išvykimas iki 12 val. Vaikai iki 10 metų apgyvendinami nemokamai, jei naudojama tik paprastai kambaryje esanti lova.

Apie pramogą

Paslaugos vieta: Viešbutis „Pervaža“, Smėlynės 112, Panevėžys
Dalyviai (asmenų skaičius): 2
Maitinimas: Vakarienė
Nakvynių skaičius: 1 nakvynė
Ypatybės: Galioja ir savaitgaliais
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Miestas: Panevėžys
Apskritis: Panevėžio regionas
Šalis: Lietuva
Svarbi informacija: Vakarienė užsakoma registracijos metu. Atvykimas ir išvykimas 12 val.
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.

Atsiliepimai

Įvertinimas 

Dėkojame už galimybę įsitikinti,kad nevisada žvaigždučių skaičius lemia aptarnavimo kokybę.Atvykome naktį su šeima, administratorė buvo žvali ir tikrai labai maloniai mus priėmė, pasiūlė karštos arbatos, nes po kelionės buvome pavargę. Išsimiegojome kaip namie, švaru, šilta, visur gyvos gėlės, žaluma.Pusryčių metu gerėjomės jaukiu ir nestandartiniu kavinukės interjeru.Svarbiausia, kad visi šeimos nariai buvo gerai nusiteikę, nes geras miegas ir gera viešbučio aura matyt visus nuteikė gerai nuotaikai.Dėkojame kolektyvui ir svetingai šeimininkei.

Įvertinimas 

Prieš viešbučius buvai nusiteikęs negatyviai, ypač prieš ekonominės klasės.Tačiau prieš 2 metus pradėjau verslą Panevežyje ir draugai patarė apsistoti viešbutyje ,,Pervaža''.Buvau maloniai nustebintas, nes viskas viename -gera kaina, jauku, neįkyrus, bet mielas aptarnavimas.Šaltuoju metų laiku šilta.Jeigu darbai užsitęsia iki vėlumos visada apsistoju šiame viešbutyje.Galiu visiems rekomenduoti,nes žinau,kad tiks ir patiks

Parašykite savo atsiliepimą!

Parašyti atsiliepimą

Romantiška nakvynė + vakarienė viešbutyje „Pervaža“ Panevėžyje

Romantiška nakvynė + vakarienė viešbutyje „Pervaža“ Panevėžyje

Įžiebkite alsuojančią meilės dvasią pasirinkę nakvynę viešbutyje „Pervaža“! Brėkštantis rytas viešbutyje ir pusryčiai, gėlių apsuptoje kavinukėje, skatina geriems dienos darbams ir nuteikia gerai nuotaikai. Tai viešbutis, kuriame kiekvienas svečias apgaubiamas saugumo, jaukumo ir atidaus rūpesčio atmosfera. Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia: 1 nakvynė dviviečiame kambaryje; romantiška vakarienė viešbučio kavinėje (karštas patiekalas ir vyno taurė).

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

 • 0 Atsiliepimas(-ai)

  Galėsite rinktis SPA malonumus, gurmanišką degustaciją, skrydį, romantišką poilsį, pažintinę kelionę, ekstremalią ar bet kurią kitą Jūsų pasirinktą pramogą. Pasirinkite vieną pramogą iš pateikto pramogų sąrašo www.dovanusala.lt/228-deimantinis ir registruokite www.dovanusala.lt/lt/rinkinio-registracija Pas pramogos teikėją galėsite vykti, tik į savo el....

  69,99 €

  DovanuSala.lt Visa Lietuva 1-9
  Top

SEB       Maxima