facebook

Garra Rufa žuvelių SPA kojoms dviem Vilniuje

NEMOKAMAS DOVANŲ PRISTATYMAS IR ĮPAKAVIMAS

Aprašymas

Tam, kad patirtumėte kažką neįprasto, nebūtina keliauti į kitą pasaulio kraštą. Pabėkite nuo dienos rūpesčių ir padovanokite sau egzotinę procedūrą su Garra Rufa žuvelėmis „Fish SPA“ salone.

Tam, kad patirtumėte kažką neįprasto, nebūtina keliauti į kitą pasaulio kraštą. Pabėkite nuo dienos rūpesčių ir padovanokite sau egzotinę procedūrą su Garra Rufa žuvelėmis.
Mūsų siūloma unikali žuvelių procedūra leis Jums patirti gerų emocijų, atsipalaiduoti ir užmiršti visus rūpesčius. Mažos Garra Rufa žuvelės, dar žinomos, kaip Kangalo žuvelės, švelniai ir maloniai kutendamos pašalina negyvas odos ląsteles, atlieka mikromasažą, pasiekiantį net giliausius odos sluoksnius, stimuliuoja akupunktūrinius taškus. Be to, iš žuvų seilių išsiskiria specialusis fermentas, skatinantis odos regeneravimo procesus. Viską, ką jausite šios procedūros metu, primins tik lengvą kutenimą, o efektas bus akivaizdus.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
  • 30 min. trukmės Garra Rufa žuvelių SPA kojoms dviem;

Svarbu: Procedūros atlikti negalima: žmonėms, sergantiems infekcinėmis ir grybelinėmis ligomis, turintiems žaizdų ar įdrėskimų; sergant diabetu ar kitomis imuninės sistemos ligomis; turint kraujotakos sutrikimų ir vartojant antikoaguliantus; pavartojus vaistus (tepalus, tabletes) nuo odos ligų; pavartojus alkoholinių gėrimų; pavalgius patiekalų, kuriuose daug česnako ar kitų aštrių prieskonių; prieš procedūrą nusiplovus muilu ar kitomis prausimosi priemonėmis, ar išsitepus kojas kūno priežiūros priemonėmis; pasinaudojus savaiminio įdegio priemonėmis paskutines 48 val. prieš procedūrą; nusidepiliavus kojas paskutines 24 val. prieš procedūrą; vartojant bet kokias narkotines, psichotropines medžiagas, išskyrus tabaką.

Paslaugą iliustruojanti nuotrauka gali skirtis nuo vaizdo realybėje.

Apie pramogą

icon place
Paslaugos vieta: „Fish spa“, Vokiečių g. 20, Vilnius
icon time
Trukmė: 30 min.
icon person
Dalyviai (asmenų skaičius): 2
icon clothes
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
icon calendar
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
icon sun
Sezoniškumas: Visus metus
icon massage
Kūno sritis: Kojų ir pėdų
icon place
Šalis: Lietuva
icon place
Miestas: Vilnius
icon info
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Vieta žemėlapyje
Nuolaidos ir lojalumas

34,00 €

Papildoma nauda:

  • Dovana galioja 12 mėn.
  • Nemokamas pristatymas!
  • 365 dienų keitimo garantija!
  • 15 dienų grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Fish SPA
+37062416888

Komentarai