Aikido treniruočių abonementas suaugusiems Vilniuje

Aikido treniruočių abonementas suaugusiems Vilniuje
Ankstesnis
Sekantis

NEMOKAMAS įpakavimas ir pristatymas visoje Lietuvoje

75,00 €

Papildoma nauda:

  • Dovana galioja 12 mėn.
  • Nemokamas pristatymas!
  • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Sūkurys
+37061200688 info@aikidoaikikai.lt

Aprašymas

Aikido aikikai asociacija „Sūkurys“ kviečia išbandyti vieną iš gražiausių šiuolaikinių Japonijos kovos menų kartu su profesionaliais, kvalifikuotais treneriais. Treniruočių salės yra erdvios, padengtos kokybiška treniruotėms skirta grindų danga (tatamiais), salėse yra patogios rūbinės ir dušai. Salės yra įsikūrusios patogiose Vilniaus miesto vietose, šalia kurių yra visuomeninio transporto stotelės bei erdvios automobilio stovėjimo aikštelės.

Aikido, tai yra unikali fizinio ir dvasinio tobulėjimo sistema. Aikido stengiamasi puolimą priimti, o ne blokuoti. Pagrindinė Aikido užduotis – susilieti su puolančiojo judesiu ir jį pratęsti, kontroliuojant ir nukreipiant atakos energiją. Treniruotės metu Jūs susipažinsite su šiuo kovos menu iš arčiau ir išbandysite įvairius dar nematytus pratimus, pasimokysite savigynos bei kvėpavimo pratimų. Treniruotės metu turėsite išskirtinį trenerio dėmesį. Treneriai patars, kaip greičiau pasiekti trokštamo rezultato. Treniruotėje galite apsilankyti ryte arba vakare. Po treniruotės garantuojame puikią savijautą ir gerą nuotaiką!

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
  • 12 aikido treniruočių abonementas po 1 val. 30 min. 1 asmeniui;

Apie pramogą

Paslaugos vieta: Aikido Aikikai dojo „Sūkurys“, Smolensko g. 5, Vilnius
Trukmė: 12 treniruočių po 1 val. 30 min.
Dalyviai (asmenų skaičius): 1
Apranga: Laisvos ilgos kelnės, sportiniai marškinėliai arba kimono. Turėti šlepetes, kad iš rūbinės iki salės nereikėtų eiti basomis.
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Miestas: Vilnius
Apskritis: Vilniaus regionas
Šalis: Lietuva
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Vieta žemėlapyje

Atsiliepimai

Įvertinimas 

Pirma leidau sūnų į užsiėmimus, vėliau pats sūnus įkalbėjo mane tai išbandyti. Dabar vaikštome dviese į treniruotes ir į namus grįžtame pasisėmę puikių emocijų.

Parašykite savo atsiliepimą!

Parašyti atsiliepimą

Aikido treniruočių abonementas suaugusiems Vilniuje

Aikido treniruočių abonementas suaugusiems Vilniuje

Aikido yra vienas iš gražiausių šiuolaikinių Japonijos kovos menų. Aikido stengiamasi puolimą priimti, o ne blokuoti. Pagrindinė Aikido užduotis – susilieti su puolančiojo judesiu ir jį pratęsti, kontroliuojant ir nukreipiant atakos energiją. Treniruotės metu susipažinsite su šiuo kovos menu iš arčiau, išbandysite įvairius pratimus, pasimokysite savigynos, kvėpavimo pratimų. Po treniruotės garantuojame puikią savijautą ir gerą nuotaiką!

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

SEB       Maxima