Šio pasiūlymo neplatiname, tačiau jus gali sudominti kiti šio partnerio pasiūlymai, kuriuos rasite puslapio apačioje.

Ekskursija „ANGELAI IR DEMONAI“ Vilniuje

Papildoma nauda:

  • Dovana galioja 12 mėn.
  • Nemokamas pristatymas!
  • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Gero laiko
vilniauspaslaptys@gmail.com, svetainėje www.vilniauspaslaptys.lt

Aprašymas

Miestai, kaip žmonės, turi daug paslapčių. Miestai, kaip žmonės, turi ir savus patikėtinius. Į ekskursiją jus kviečia Vilniaus paslapčių sergėtoja, Mistera. Ji pasidalins su jumis pačiomis intymiausiomis Vilniaus paslaptimis su sąlyga  - negalėsite pamatyti jos veido. Maža to, Mistera rekomenduoja ir Jums kauke pridengti akis, pečius paslėpti po skraiste, kad slapto susitikimo metu, išliktumėte incokgnito.
Manoma, jog egzistuoja viena naktis metuose, kuri yra tinkamiausias laikas sugrįžti į žemę mirusių žmonių sieloms, nes tą naktį atsidaro pragaro ir dangaus vartai. Dvasių pasaulis įsilieja į gyvųjų pasaulį. Mirusiųjų sielos vaikšto tarp mūsų, ateina aplankyti savo gyvųjų giminaičių ar net pasisvečiuoti namuose, kuriuose gyveno. Gyvieji jų nemato, bet sakoma, jog lietui lyjant, įsiklausius galima girdėti, kaip jos šlepsi per balas... Kartais mirusiųjų sielos ilgam "įstringa" gyvųjų pasaulyje ir lieka čia įvairių monstrų, vaiduoklių, vampyrų ir kitokiais pavidalais... Jeigu norite sužinoti kada aktyviausiai siautėja pasiklydusios vėlės, kaip apsisaugoti, kad jos neužvaldytų mūsų kūnų, kaip atliekami spiritizmo seansai, kokias apeigas atlieka satanistai, kur Vilniuje dažniausiai vaidenasi, ar mūsų mieste būta vampyrų ir daugybę šiurpių istorijų iš vaiduokliško Vilniaus gyvenimo, rinkitės ekskursiją "Angelai ir demonai". Baimės šiurpuliukai ir gera nuotaika garantuoti!
Po šios demoniškos ekskursijos, esant pageidavimui, vampyrišką troškulį galima numalšinti "Kruvinąja Meri" viename iš mistika dvelkiančių Vilniaus senamiesčio barų.

Svarbu: Registruojantis ekskursijai laiškutyje nurodykite savo vardą bei pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą ir kupono kodą.

Apie pramogą

Paslaugos vieta: MB „Gero laiko“, Vilnius. Tiksli vieta pasakoma registruojantis.
Trukmė: 2 val.
Tikslus dalyvių skaičius: 1-20
Apranga: „Domino akiniai“ ir apsiaustas (pagal galimybes)
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus, esant palankioms oro sąlygoms
Šalis: Lietuva
Apskritis: Vilniaus regionas
Miestas: Vilnius
Svarbi informacija: Šios ekskursijos metu pateikiama informacija, kuri nerekomenduojama nepilnamečiams.
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.

Komentarai

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

SEB       Maxima