Šio pasiūlymo neplatiname, tačiau jus gali sudominti kiti šio partnerio pasiūlymai, kuriuos rasite puslapio apačioje.

Reabilitacijos centro „Ostemeda“ dovanų čekis

Reabilitacijos centro „Ostemeda“ dovanų čekis
NEMOKAMAS įpakavimas ir pristatymas visoje Lietuvoje

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!

Aprašymas

Reabilitacijos centras „Ostemeda“ gydo vaikus ir suaugusiuosius, teikia reabilitacijos paslaugas, siūlo natūraliųjų metodų sveikatinimo programas.

Taikydami pažangius ligų diagnostikos ir gydymo metodus, vertindami žmogaus organizmą kaip vieningą sistemą, gydytojai nustato ir šalina ligos priežastį. Tikslui pasiekti, naudoja specialius tyrimus (VEGA-testas, maisto toleravimo testas, taikomoji kineziologija, kraujo tyrimai, kompiuterinė tomografija ir kt.), kolektyve dirba savo srities profesionalai - gydytojai osteopatai, homeopatai, psichologai, kineziterapeutai, ergoterapeutai.

„Ostemeda“ - vienintelė gydymo įstaiga Vakarų Lietuvoje, kurios specializacija - gydyti ligų priežastis, o ne simptomus.

Apie pramogą

Paslaugos vieta: Reabilitacijos centras „Ostemeda“, Baltijos pr. 103, Klaipėda
Galiojimas: Dovanų čekis galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Miestas: Klaipėda
Apskritis: Klaipėdos regionas
Šalis: Lietuva
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.

Atsiliepimai

Įvertinimas 

Tikrai labai geras dalykas kiekvienam, kuris rūpinasi savimi, savo organizmu ir kūnu. Pati esu patenkinta tokia dovana, labai ačiū

Parašykite savo atsiliepimą!

Parašyti atsiliepimą

Reabilitacijos centro „Ostemeda“ dovanų čekis

Reabilitacijos centro „Ostemeda“ dovanų čekis

Reabilitacijos centras „Ostemeda“ gydo vaikus ir suaugusiuosius, teikia reabilitacijos paslaugas, siūlo natūraliųjų metodų sveikatinimo programas. Taikydami pažangius ligų diagnostikos ir gydymo metodus, vertindami žmogaus organizmą kaip vieningą sistemą, gydytojai nustato ir šalina ligos priežastį. „Ostemeda“ - vienintelė gydymo įstaiga Vakarų Lietuvoje, kurios specializacija - gydyti ligų priežastis, o ne simptomus!

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

 • 0 Atsiliepimas(-ai)

  Galėsite rinktis SPA malonumus, gurmanišką degustaciją, skrydį, romantišką poilsį, pažintinę kelionę, ekstremalią ar bet kurią kitą Jūsų pasirinktą pramogą. Pasirinkite vieną pramogą iš pateikto pramogų sąrašo www.dovanusala.lt/223-auksinis ir registruokite www.dovanusala.lt/lt/rinkinio-registracija Pas pramogos teikėją galėsite vykti, tik į savo el....

  44,99 €

  DovanuSala.lt Visa Lietuva 1-9
  Top

SEB       Maxima