Kelionė bekele („off-road“) ypatingu visureigiu 6 draugams

Nuolaida! Ekstremalus pasivažinėjimas visureigiu (6 asmenims)
Ankstesnis
Sekantis

NEMOKAMAS įpakavimas ir pristatymas visoje Lietuvoje

190,00 €

-5 %

200,00 € *Įprasta kaina perkant pas paslaugos teikėją

Papildoma nauda:

  • Dovana galioja 12 mėn.
  • Nemokamas pristatymas!
  • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Lietuviškas safaris
Jos eiga http://www.dovanusala.lt/lietuviskassafaris.pdf

Aprašymas

„Lietuviškas safaris” Jus kviečia pavairuoti visureigį, kuris apvažiavo Baikalo ežerą, pabuvojo Mongolijos dykumose ir lietuviškoje bekelėje!

Išvažiavę iš miesto stojame tradicinio offroader'ių ritualo pertraukėlei,jos metu palankiai nuteikiame piktasias dvasias gyvenančias maršruto teritorijoje, susipažįstame su navigacijos bekelėje pagrindais. Kelionės metu dalyvaus daugiausiai bekelės titulų turintis šalyje vairuotojas, pirmojo bekelės klubo įkurėjas, daugialio varžybų nugalėtojas.

Ir sėdę į tris tonas sveriantį visureigį, keliaujame kaip tikrose bekelės varžybose. Jums patiems šturmanaujant, orientuosimės pagal kelio knygą, o su GPS prietaisu, ieškodami kontrolinių punktų, suprasime, kodėl net Dakaro profesionalai kartais pasiklysta... Ekipažas sutiktas kliūtis turės įveikti be pašalinės pagalbos, todėl pakeliui visas problemas spręsime patys! Po tokios kelionės pasisemsite ekstremalių įspūdžių,adrenalino,o bet kokiame vakarėlyje, pakrypus kalbai apie ekstremalias keliones, sublizgėsite savo žiniomis apie bekelės sportą, ekspedicijas ir keliones.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
  • tradicinis ofroaderių ritualas 6 asmenims;
  • trumpas, navigavimosi pagal kelio knygą ir GPS, kursas;
  • 6 vietos visureigyje ~ 4 valandų kelionėje;
  • nuolaidų kortelė būsimoms kelionėms;

Svarbu: Pasiūlymas galioja visomis savaitės dienomis. Važiavimai vyksta 10:00 ir 14:00 val. Aprangą kelionei pasirinkite priklausomai nuo sezono, kurią negaila sutepti. Rekomenduotume pasiimti fotoaparatą, gražūs gamtos vaizdai - puikus fonas nuotraukoms. Išvykimo laikas, data, vieta, papildomos pramogos, maitinimas aptariama individualiai ir iš anksto. Užsiregistravus ir neatvykus, kuponas laikomas panaudotu.

Apie pramogą

Paslaugos vieta: Lietuviškas safaris, pradžia iš aikštelės Olandų ir Krivių g. sankryžoje, Vilnius
Trukmė: Apie 4 val.
Dalyviai (asmenų skaičius): 1-6
Apranga: Patogi, nevaržanti judesių
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Miestas: Vilnius
Apskritis: Vilniaus regionas
Šalis: Lietuva
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.

Atsiliepimai

Įvertinimas 

Šią dovaną gavau iš kolegų, taip pat kiti kolegos ir ją padovanojau savo draugei, todėl mūsų ekipažas užpildė visą automobilį. Gavome galimybę visi pavairuoti ir pirmą kartą mačiau, kaip vairavo mano draugė, todėl tinka ir merginoms, kurios nesijaučia gerai automobilių eisme, nes čia nereikia greitai važinėti. Žinoma, nebuvo nuobodu, nes teko užvažiuoti ir nusileisti į kalną, kuriuo sunkiai užlipčiau. Patiko instruktorius Vaidotas. Paaiškino, kad tikras važiavimas su džipu yra tada, kai džipas purvinas, o tu esi švarus. Gera pramoga tiems, kurie mėgsta gamtą.

Įvertinimas 

Žinoma kaip ir visada kur gerai ten norisi dar ilgiau, bet pilnai užteko ir to laiko kuris buvo skirtas. Su vyrukais gerai išrėkėm plaučius ir juoko stemples. Galvojam gal kaip tradiciją reiktų padaryti, kiekvienais metais, nes tikrai verta dėmesio.

Įvertinimas 

Vairavimo pamoka patiko. Instruktorius, viską paaiškino. Galimybę pavairuoti turėjome visi 6. Vertinu šią pramogą tikrai gerai

Parašykite savo atsiliepimą!

Parašyti atsiliepimą

Kelionė bekele („off-road“) ypatingu visureigiu 6 draugams

Kelionė bekele („off-road“) ypatingu visureigiu 6 draugams

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

SEB       Maxima