Tapk Žmogumi Raketa!

Tapk Žmogumi Raketa!
Ankstesnis
Sekantis

NEMOKAMAS įpakavimas ir pristatymas visoje Lietuvoje

37,36 €

Papildoma nauda:

  • Dovana galioja 12 mėn.
  • Nemokamas pristatymas!
  • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Golden Moments
www.flyboard.lt, +37069822810

Aprašymas

Kada nors svajojote liuoksėti vandens paviršiumi ar pasijusti turintys supergalių – taip, kaip pavyzdžiui… Žmogus Raketa? Jūsų svajonės pildosi! „Flyboard“ reaktyvine skraidykle galima nerti į vandenį ir išnerti į 10 metrų aukštį! Pasijusite tikru superherojumi!

Tereikia įsispirti į specialią įrenginio avalynę, ant kurios padų pritvirtinti galingi vandens pūstuvai, kuriuos vandeniu maitina vandens motociklo variklis – būtent ši srovė sukelia reaktyvinį srautą ir kelia žmogų į orą. Atlikti manevrus ore, ant vandens ir po vandeniu galima balansuojant svoriu. Į orą žmogų kelia vandens srautai. Vanduo stora, prie vandens motociklo prijungta žarna siurbiamas iš telkinio, ant kurio asmuo pramogauja, ir iššvirkščiamas su didele jėga atgal į ežerą. „Flyboard“ reaktyvine skraidykle galima nerti į vandenį ir išnerti net į 10 metrų aukštį!

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:

  • 10 min. pramoga su „Flyboard“ reaktyvine skraidykle.


SVARBU! Paslauga skirta asmenims iki 95 kg svorio. Asmuo privalo būti geros fizinės formos, puikios koordinacijos, blaivus, neapsvaigęs nuo vaistų ar psichotropinių priemonių.

Apie pramogą

Paslaugos vieta: „Golden Moments“, poilsiavietė „Molėtų kempingas“, Molėtų r., Galuono ež.
Trukmė: 10 min.
Dalyviai (asmenų skaičius): 1
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: 06.20-08-31
Miestas: Molėtai
Apskritis: Utenos regionas, Vilniaus regionas
Šalis: Lietuva
Svarbi informacija: Paslauga skirta asmenims iki 95 kg svorio. Asmuo privalo būti geros fizinės formos, puikios koordinacijos.
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.

Atsiliepimai

Įvertinimas 

Labai super!! 10 balų!! Verta išmėginti, dar nauja pramoga čia pas mus, tai manau tikrai smagu pasižiūrėti kas kaip

Įvertinimas 

Niekada nebuvau bandęs tokios pramogos, bet žmona padovano tai sakau, aj bandom. Nu ir žinokit viai patiko, keistas labai jausmas kai virš vandens sklendi, kur nori: dešinen kairėn į priekį. Super, tikrai labai smagi pramoga. Sakiau dabar kai bus proga tai žmonai padovanosiu nes kai pamatė mane, tai sakė ir pati labai užsimanė.

Parašykite savo atsiliepimą!

Parašyti atsiliepimą

Tapk Žmogumi Raketa!

Tapk Žmogumi Raketa!

Kada nors svajojote liuoksėti vandens paviršiumi ar pasijusti turintys supergalių – taip, kaip pavyzdžiui… Žmogus Raketa? Jūsų svajonės pildosi! „Flyboard“ reaktyvine skraidykle galima nerti į vandenį ir išnerti į 10 metrų aukštį! Pasijusite tikru superherojumi! Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia: 10 min. pramoga su „Flyboard“ reaktyvine skraidykle.

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

SEB       Maxima