Tapk Žmogumi Raketa!

37,36 €

Papildoma nauda:

  • Dovana galioja 12 mėn.
  • Nemokamas pristatymas!
  • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Golden Moments
www.flyboard.lt, +37069822810

Aprašymas

Golden Moments“ siūlo puikias pramogas!

Kada nors svajojote liuoksėti vandens paviršiumi ar pasijusti turintys supergalių – taip, kaip pavyzdžiui… Žmogus Raketa? Jūsų svajonės pildosi! „Flyboard“ reaktyvine skraidykle galima nerti į vandenį ir išnerti į 10 metrų aukštį! Pasijusite tikru superherojumi!

Tereikia įsispirti į specialią įrenginio avalynę, ant kurios padų pritvirtinti galingi vandens pūstuvai, kuriuos vandeniu maitina vandens motociklo variklis – būtent ši srovė sukelia reaktyvinį srautą ir kelia žmogų į orą. Atlikti manevrus ore, ant vandens ir po vandeniu galima balansuojant svoriu. Į orą žmogų kelia vandens srautai. Vanduo stora, prie vandens motociklo prijungta žarna siurbiamas iš telkinio, ant kurio asmuo pramogauja, ir iššvirkščiamas su didele jėga atgal į ežerą. „Flyboard“ reaktyvine skraidykle galima nerti į vandenį ir išnerti net į 10 metrų aukštį!

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
  • 10 min. pramoga su „Flyboard“ reaktyvine skraidykle;

Svarbu: Paslauga skirta asmenims iki 95 kg svorio. Asmuo privalo būti geros fizinės formos, puikios koordinacijos, blaivus, neapsvaigęs nuo vaistų ar psichotropinių priemonių.

Apie pramogą

Paslaugos vieta: „Golden Moments“, Elektrėnų marios, Elektrėnai, „Kupiškio marios, Kupiškis, poilsiavietė Molėtų kempingas“, Molėtų r., Galuono ež.
Trukmė: 10 min.
Dalyviai (asmenų skaičius): 1
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: 06.20-08-31
Šalis: Lietuva
Apskritis: Utenos regionas, Vilniaus regionas, Panevėžio regionas
Miestas: Molėtai, Elektrėnai, Kupiškis
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.

Komentarai

  • Marijonas
    Labai super!! 10 balų!! Verta išmėginti, dar nauja pramoga čia pas mus, tai manau tikrai smagu pasižiūrėti kas kaip
  • Girvydas
    Niekada nebuvau bandęs tokios pramogos, bet žmona padovano tai sakau, aj bandom. Nu ir žinokit viai patiko, keistas labai jausmas kai virš vandens sklendi, kur nori: dešinen kairėn į priekį. Super, tikrai labai smagi pramoga. Sakiau dabar kai bus proga tai žmonai padovanosiu nes kai pamatė mane, tai sakė ir pati labai užsimanė.

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

SEB       Maxima