Vakarienė vokiško stiliaus restorane „Bunte Gans“

Vakarienė vokiško stiliaus restorane „Bunte Gans“
Ankstesnis
Sekantis

NEMOKAMAS įpakavimas ir pristatymas visoje Lietuvoje

15,00 €

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Bunte Gans
8 5 212 83 12

Aprašymas

Vaikščiodami senamiesčio gatvėmis, artėjant prie Aušros vartų Jus mielai priims restoranas „Bunte Gans". Restoranas „Bunte Gans" nedidukas, bet labai jaukus. Salės sienos dekoruotos gražiomis vizualizacijomis, staliukai dengti baltomis staltiesėmis.

Vokiškas alus, vynas, o ir maistas – dešrelės, šniceliai, karkos – pasakiškai skanūs. Dešrų čia net 9 rūšys, visos iš Vokietijos. Kraujinės dešros arba šviežios mėsos dešros Mettwurst vargu ar dar Lietuvoje kur berasite... O Vienos šniceliai - kaip ir priklauso - iš veršienos. Firminis restorano patiekalas pagal pavadinimą, aišku, yra kepta žąsies krūtinėlė (vokiškai BUNTE GANS yra marga žąsis). Žuvies mėgėjams - visada šviežios keptos dorados, žuvies krepšeliai, midijos grietinėlėje. 

Restoranas norėdamas lankytojams suteikti galimybę kuo plačiau susipažinti su Vokietijos gėrimų įvairove, vyno ekspertų pagalba atrinko ir tiesiogiai iš vyndarių atsivežė skaniausių vokiškų vynų.

 • Pasiūlymą sudaro maistas ir gėrimai iš restorano meniu už Jūsų pasirinktą sumą.

Apie pramogą

Paslaugos vieta: Restoranas „Bunte Gans“, Aušros Vartų g.11, Vilnius
Trukmė: Neribojama
Dalyviai (asmenų skaičius): 1-9
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Miestas: Vilnius
Apskritis: Vilniaus regionas
Šalis: Lietuva
Svarbi informacija: Su dovanų kuponu negalima atsiskaityti už alkoholinius gėrimus.
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.

Atsiliepimai

Įvertinimas 

Puikus maistas ! Žmonės, kurie čia dirba, jaučia malonumą bendrauti ir džiaugiasi tuo ką daro. Į vakarą, restorane darosi linksma! Svarbu, kad iš čia nedingtų vokiškas alus, kad virtuvės šefas išmokytų savo pamainą gaminti puikų kepenėlių paštetą, tiek iš vištienos ir antienos. Karka ir antienos krūtinėlė labai gera. Taip pat ir išradingi gėrimai !

Įvertinimas 

Dėkojame už šiltą atmosferą ir nuostabų maistą ! Visuomet gera čia sugrįžti ir gerai praleisti laiką. Ačiū

Įvertinimas 

Tai vieta, į kur norisi sugrįžti, jauku, esi visada bet kokiom aplinkybėm laukiamas. Šefas ir jo padėjėjos sukuria atmosferą, kur jautiesi kaip namuose, gali pailsėti ir dar pasimėgauti skaniu maistu bei tikru vokišku vynu bei alumi… Gyvuokite, o mes ateisime!

Parašykite savo atsiliepimą!

Parašyti atsiliepimą

Vakarienė vokiško stiliaus restorane „Bunte Gans“

Vakarienė vokiško stiliaus restorane „Bunte Gans“

Vaikščiodami senamiesčio gatvėmis, artėjant prie Aušros vartų Jus mielai priims jaukus restoranas „Bunte Gans". Svarbią vietą restorano valgiaraštyje užima tarptautinės virtuvės patiekalai. Su šiuo kuponu Jūsų laukia maistas ir gėrimai už kupone nurodytą sumą.

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

 • 0 Atsiliepimas(-ai)

  Galėsite rinktis SPA malonumus, gurmanišką degustaciją, skrydį, romantišką poilsį, pažintinę kelionę, ekstremalią ar bet kurią kitą Jūsų pasirinktą pramogą. Pasirinkite vieną pramogą iš pateikto pramogų sąrašo www.dovanusala.lt/222-sidabrinis ir registruokite www.dovanusala.lt/lt/rinkinio-registracija Pas pramogos teikėją galėsite vykti, tik į savo el....

  29,99 €

  DovanuSala.lt Visa Lietuva 1-9
  Top

SEB       Maxima