Skrydis oro balionu Marijampolėje

Nuolaida! Skrydis oro balionu Marijampolėje
Ankstesnis
Sekantis

NEMOKAMAS įpakavimas ir pristatymas visoje Lietuvoje

89,00 €

-10.1 %

99,00 € *Įprasta kaina perkant pas paslaugos teikėją

Papildoma nauda:

  • Dovana galioja 12 mėn.
  • Nemokamas pristatymas!
  • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Oreiviai Audenis
skriskimekartu@gmail.com

Aprašymas

Oreivių klubas „Audenis“ siūlo nepamirštama pramoga visam gyvenimui - skrydį oro balionu! Skrydis oro balionu tai nepamirštama pramoga visam gyvenimui! Kad skrydis pavyktų sklandžiai Jums reiktų prieš jį šiek tiek pasiruošti. Skrydžiui aprangą reiktų rinktis tokią, kuri nevaržytų judesių (puikiai tinka džinsai). Vakare ar anksti ryte gali būti vėsoka, tad nepamirškite viršutinės kūno aprangos su ilgomis rankovėmis. Avalynė taip pat turėtų būti patogi, nes viso skrydžio metu oro baliono krepšyje reikės stovėti. Taip pat rekomenduojame pasiimti kepurę nuo saulės siekiant apsaugoti plaukus, nuo oro baliono degiklių.
Skrydžio pasiruošimo metu reikėtų klausyti oro baliono piloto nurodymų ir jei nėra prašoma, laikytis saugaus atstumo nuo baliono. Pradžioje balionas yra pripildomas šaltu oru, poto jis pradedamas šildyti, kol galiausiai oro balionas pakyla. Pasiruošimo etapas trunka apie 10-20 min., pats skrydis trunka apie 1-1 val. 30 min.
Bene pats svarbiausias etapas yra nusileidimas su oro balionu. Apie artėjantį nusileidimą Jus informuos oro baliono pilotas. Svarbiausia nusileidimo metu nereikia panikuoti, kadangi kontaktas su žeme nebūna visada švelnus. Viso skrydžio ir jo pasiruošimo metu oro balioną lydės žemės komanda, kuri nusileidus oro balionui taip pat pasitiks.
Na, o visa pramoga yra vainikuojama - būsite pakrikštyti ir gausite skrydžio liudijimus. Jūsų laukia nepamirštami įspūdžiai!

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:

  • 10-20 min. trukmės pasiruošimas skrydžiui;
  • 1-1 val. 30 min. skrydis oro balionu;
  • po skrydžio krikštynos ir skrydžio liudijimo įteikimas.


SVARBU! Pramoga gali pasinaudoti asmenys nuo 9 metų. Skrydžiai vykdomi surinkus 3 asmenų grupę. Skrydžio metu draudžiama naudoti alkoholinius gėrimus ir rūkyti.

Apie pramogą

Paslaugos vieta: Oreivių klubas „Audenis“, tiksli vieta pasakoma registruojantis
Trukmė: Apie 1 val. 30 min.
Dalyviai (asmenų skaičius): 1
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: 05.01-10.01
Miestas: Marijampolė
Apskritis: Marijampolės regionas
Šalis: Lietuva
Svarbi informacija: Pramoga gali pasinaudoti asmenys nuo 9 metų. Skrydžiai vykdomi surinkus 3 asmenų grupę.
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.

Parašyti atsiliepimą

Skrydis oro balionu Marijampolėje

Skrydis oro balionu Marijampolėje

Skrydis oro balionu tai nepamirštama pramoga visam gyvenimui! Kad skrydis pavyktų sklandžiai Jums reiktų prieš jį šiek tiek pasiruošti. Skrydžiui aprangą pasirinkite, kuri būtų patogi, viršutinė apranga su ilgomis rankovėmis, kadangi anksti ryte ar vakare gali būti vėsoka. Pasiruošimas skrydžiui užtruks apie 10-20 min., pats skrydis apie 1-1 val. 30 min. Po skrydžio pramoga yra vainikuojama - būsite pakrikštyti ir gausite skrydžio liudijimus.

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

SEB       Maxima