Romantiškas skrydis oro balionu dviem Birštone

299,00 €

Papildoma nauda:

  • Dovana galioja 12 mėn.
  • Nemokamas pristatymas!
  • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Oreiviai Audenis
skriskimekartu@gmail.com

Aprašymas

Oreivių klubas „Audenis“ siūlo nepamirštamą pramogą visam gyvenimui - skrydį oro balionu! Kad skrydis pavyktų sklandžiai Jums reiktų prieš jį šiek tiek pasiruošti. Skrydžiui aprangą reiktų rinktis tokią, kuri nevaržytų judesių (puikiai tinka džinsai). Vakare ar anksti ryte gali būti vėsoka, tad nepamirškite viršutinės kūno aprangos su ilgomis rankovėmis. Avalynė taip pat turėtų būti patogi, nes viso skrydžio metu oro baliono krepšyje reikės stovėti. Taip pat rekomenduojame pasiimti kepurę nuo saulės siekiant apsaugoti plaukus, nuo oro baliono degiklių.

Skrydžio pasiruošimo metu reikėtų klausyti oro baliono piloto nurodymų ir jei nėra prašoma, laikytis saugaus atstumo nuo baliono. Pradžioje balionas yra pripildomas šaltu oru, poto jis pradedamas šildyti, kol galiausiai oro balionas pakyla. Pasiruošimo etapas trunka apie 10-20 min., pats skrydis trunka apie 1-1 val. 30 min. Bene pats svarbiausias etapas yra nusileidimas su oro balionu. Apie artėjantį nusileidimą Jus informuos oro baliono pilotas. Svarbiausia nusileidimo metu nereikia panikuoti, kadangi kontaktas su žeme nebūna visada švelnus. Viso skrydžio ir jo pasiruošimo metu oro balioną lydės žemės komanda, kuri nusileidus oro balionui taip pat pasitiks. Na, o visa pramoga yra vainikuojama - būsite pakrikštyti ir gausite skrydžio liudijimus. Jūsų laukia nepamirštami įspūdžiai!

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
  • 10-20 min. trukmės pasiruošimas skrydžiui;
  • 1 val. - 1 val. 30 min. skrydis oro balionu dviems;
  • po skrydžio krikštynos ir skrydžio liudijimo įteikimas;
  • aviacinis draudimas skrydžio metu;

Svarbu: Pramoga gali pasinaudoti asmenys nuo 9 metų. Už papildomą priemoką yra galimybė kartu pasiimti vaiką. Vaikams iki 12 metų - 20 EUR. Skrydžio metu draudžiama naudoti alkoholinius gėrimus ir rūkyti.

Apie pramogą

Paslaugos vieta: Oreivių klubas „Audenis“, tiksli vieta pasakoma registruojantis, Birštonas
Trukmė: Apie 1 val. 30 min.
Dalyviai (asmenų skaičius): 2
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: 05.01-10.01
Šalis: Lietuva
Apskritis: Kauno regionas
Miestas: Birštonas
Svarbi informacija: Pramoga gali pasinaudoti asmenys nuo 9 metų. Skrydžio metu draudžiama naudoti alkoholinius gėrimus ir rūkyti.
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.

Komentarai

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

SEB       Maxima