Automobilio valdymo ekstremalioje situacijoje pamoka Vilniuje

58,00 €

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Sportinio vairavimo centras
vilniaus.svc@gmail.com (vardas, pavardė, nr., el. pašto adresas)

Aprašymas

„Sportinio vairavimo centro“ darbuotojai puikiai išmano sportinio vairavimo sritį. Patys perėjo visus sportinio vairavimo etapus, sukaupė daug praktinės patirties bei teorinių žinių.

Dažnai vairuojate ir norite gebėti nepriekaištingai kontroliuoti automobilį įvairiose eismo situacijose? Norite išbandyti savo galimybes ekstremalioje situacijoje? Siūlome Jums automobilio valdymo ekstremalioje situacijoje pamoką.

Mokymų tikslas – atsižvelgiant į Jūsų individualią patirtį, patobulinti vairavimo įgūdžius bei išmokyti greitai ir saugiai manevruoti ekstremaliomis sąlygomis. Mokymai padės Jums „pajausti“ automobilį ir jo galimybes manevruojant nedideliame plote. Jūs sužinosite kaip galima išvengti susidūrimo kai jo atrodo jau išvengti neįmanoma. O svarbiausia – maksimaliai išbandę savo automobilį Jūs įgysite pasitikėjimo savo jėgomis ir užtikrintai jausitės patekę į nenumatytą eismo situaciją!

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
 • 2 akademinių valandų individuali automobilio valdymo ekstremalioje situacijoje pamoka, pasirinktinai su savo arba nuomotu automobiliu;
 • įvertinsite esamus vairavimo įgūdžius;
 • esant reikalui juos pakoreguosite;
 • atliksite ekstremalaus vairavimo pratimus;
 • išmoksite greitai ir saugiai manevruoti bei staigiai stabdyti;
 • sužinosite, kaip saugiau vairuoti kelyje, numatant avarines situacijas ir jų išvengiant;
 • užsiėmimo metu vairuodami asmeninį automobilį geriau jį pažinsite ir išmoksite optimaliai išnaudoti jo galimybes;

Svarbu: Privalomas B kategorijos vairuotojo pažymėjimas. Draudžiama dalyvauti pramogoje apsvaigusiems nuo alkoholio ir narkotinių medžiagų. Nuomojamas automobilis Hyundai i30.

Apie pramogą

Paslaugos vieta: „Sportinio vairavimo centras“, Širvintų raj., Narvydiškių aerodromas.
Trukmė: 2 val.
Dalyviai (asmenų skaičius): 1
Apranga: Patogi, nevaržanti judesių
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Šalis: Lietuva
Apskritis: Vilniaus regionas
Miestas: Vilnius
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.

Komentarai

 • Martynas
  Man ši dovana buvo staigmena, nes sužinojau, ką reikės daryti tik prieš pusvalandį, kai nuvažiavom į vietą. Prieš pamoką aikštele naudojosi slalomo entuziastai, todėl buvo šioks toks jaudulys, kad pačiam reikės parodyti kokius turiu sportinio vairavimo įgūdžius, bet pasirodo, kad buvo visai priešingai. Instruktorius iškart paaiškino, kad tai bus saugaus vairavimo pamoka, todėl reikės elgtis visai kitaip, nei važiuojant sportiškai. Labai patiko instruktorius, nes viską labai detaliai paaiškino ir sunkino užduotis su mano progresu, todėl nebuvo nuobodu. Aš gavau 30 min. pamoką, bet manau, kad ir 15 min. užtektų suprasti pagrindinius principus važiuojant slidžiame kelyje. Rekomenduoju šią pamoką visiems, kas vairuoja, o moterims manau dar labiau patiktų, nes išaugs dar didesnes pasitikėjimas už vairo.

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

SEB       Maxima