Vairavimo programa subalansuota moterims Vilniuje

105,00 €

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Sportinio vairavimo centras
vilniaus.svc@gmail.com (vardas, pavardė, nr., el. pašto adresas)

Aprašymas

„Sportinio vairavimo centro“ darbuotojai puikiai išmano sportinio vairavimo sritį. Patys perėjo visus sportinio vairavimo etapus, sukaupė daug praktinės patirties bei teorinių žinių.

Tai saugaus vairavimo programa, pritaikyta moterims, nepasitikinčioms savo vairavimo įgūdžiais ir norinčioms juos patobulinti, kadangi dažnai nutinka, kad ilgesnį laiką netenka sėsti prie automobilio vairo, o prireikus atnaujinti vairavimo įgūdžius, pritrūksta žinių, pasitikėjimo savimi ir ryžto. Ši programa puiki galimybė atnaujinti vairavimo žinias ir įgūdžius!

Ši programa sukurta vairuojančioms moterims, todėl jos metu ypatingas dėmesys skiriamas moterų vairavimo psichologijai, eismo situacijos prognozavimui bei optimalaus saugumo užtikrinimui. Mielos moterys, pažadame kantriai ir atsakingai Jus mokyti, kol tinkami įgūdžiai ir pasitikėjimas savo jėgomis neapleis Jūsų kaskart sėdant prie automobilio vairo!

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
 • 4 pamokos po 45 min. vairavimo programa pasirinktinai nuosavu arba nuomotu automobiliu;
 • teorinė paskaitėlė;
 • profesionalaus instruktoriaus patarimai;
 • praktinio vairavimo įgūdžių manevruojant tobulinimas;
 • praktinio vairavimo įgūdžių važiuojant atbuline eiga tobulinimas;
 • praktinio vairavimo įgūdžių ekstremaliai stabdant tobulinimas;

Svarbu: Privalomas B kategorijos vairuotojo pažymėjimas. Draudžiama dalyvauti pramogoje apsvaigusiems nuo alkoholio ir narkotinių medžiagų. Nuomojamas automobilis Hyndai i30.

Apie pramogą

Paslaugos vieta: „Sportinio vairavimo centras“, Širvintų raj., Narvydiškių aerodromas.
Trukmė: 4 pamokos po 45 min.
Dalyviai (asmenų skaičius): 1
Apranga: Patogi, nevaržanti judesių
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Šalis: Lietuva
Apskritis: Vilniaus regionas
Miestas: Vilnius
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.

Komentarai

 • Martynas
  Man ši dovana buvo staigmena, nes sužinojau, ką reikės daryti tik prieš pusvalandį, kai nuvažiavom į vietą. Prieš pamoką aikštele naudojosi slalomo entuziastai, todėl buvo šioks toks jaudulys, kad pačiam reikės parodyti kokius turiu sportinio vairavimo įgūdžius, bet pasirodo, kad buvo visai priešingai. Instruktorius iškart paaiškino, kad tai bus saugaus vairavimo pamoka, todėl reikės elgtis visai kitaip, nei važiuojant sportiškai. Labai patiko instruktorius, nes viską labai detaliai paaiškino ir sunkino užduotis su mano progresu, todėl nebuvo nuobodu. Aš gavau 30 min. pamoką, bet manau, kad ir 15 min. užtektų suprasti pagrindinius principus važiuojant slidžiame kelyje. Rekomenduoju šią pamoką visiems, kas vairuoja, o moterims manau dar labiau patiktų, nes išaugs dar didesnes pasitikėjimas už vairo.

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

SEB       Maxima