Žurnalo „Statyba ir Architektūra“ prenumerata

Žurnalo „Statyba ir Architektūra“ prenumerata
NEMOKAMAS įpakavimas ir pristatymas visoje Lietuvoje

13,90 €

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Statyba ir architektūra
+37068202507

Aprašymas

Žurnalas „Statyba ir architektūra“ skirtas statybų industrijos atstovams. Jame rasite naujausius straipsnius apie statybą, architektūrą, urbanistiką ir su jomis susijusias verslo šakas. Kas mėnesį pasirodančiame žurnale išvysite aktualias statybos, urbanistikos, inžinerijos, architektūros, infrastruktūros, energetikos, nekilnojamojo turto, renovacijos, aplinkosaugos, aplinkotvarkos ir paveldosaugos temos.

Žurnalas nuolat publikuoja Lietuvos įstatymų bazės pokyčius, įgyvendinamus ar tik planuojamus statybų projektus. Pristatomos pačios naujausios technologijos ir produktai, skirti statybų pramonei, publikuojama architektams ir projektuotojams ypač aktuali informacija. Aprašomi išskirtiniai jų darbai, pateikiami nekilnojamojo turto sektoriaus prognozės ir vertinimai.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:

 • Pasirinktinai 6 arba 12 mėnesių prenumerata.

Apie pramogą

Paslaugos vieta: UAB „Statyba ir architektūra“, pristatymas į namus visoje Lietuvoje
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Miestas: Visa Lietuva
Apskritis: Kauno regionas, Utenos regionas, Tauragės regionas, Panevėžio regionas, Klaipėdos regionas, Vilniaus regionas, Alytaus regionas, Telšių regionas, Šiaulių regionas, Marijampolės regionas
Šalis: Lietuva
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.

Parašyti atsiliepimą

Žurnalo „Statyba ir Architektūra“ prenumerata

Žurnalo „Statyba ir Architektūra“ prenumerata

Žurnalas „Statyba ir architektūra“ skirtas statybų industrijos atstovams. Jame rasite naujausius straipsnius apie statybą, architektūrą, urbanistiką ir su jomis susijusias verslo šakas. Žurnalas nuolat publikuoja Lietuvos įstatymų bazės pokyčius, įgyvendinamus ar tik planuojamus statybų projektus. Pristatomos pačios naujausios technologijos ir produktai, skirti statybų pramonei, aprašomi išskirtiniai architektų darbai.

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

 • 0 Atsiliepimas(-ai)

  Galėsite rinktis SPA malonumus, gurmanišką degustaciją, skrydį, romantišką poilsį, pažintinę kelionę, ekstremalią ar bet kurią kitą Jūsų pasirinktą pramogą. Pasirinkite vieną pramogą iš pateikto pramogų sąrašo www.dovanusala.lt/221-bronzinis ir registruokite www.dovanusala.lt/lt/rinkinio-registracija Pas pramogos teikėją galėsite vykti, tik į savo el....

  14,99 €

  DovanuSala.lt Visa Lietuva 1-9
  Top

SEB       Maxima