Indonezietiškas Ashiatsu viso kūno masažas Vilniuje

Indonezietiškas Ashiatsu masažas Vilniuje
Ankstesnis
Sekantis

NEMOKAMAS įpakavimas ir pristatymas visoje Lietuvoje

45,00 €

Papildoma nauda:

  • Dovana galioja 12 mėn.
  • Nemokamas pristatymas!
  • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Azia SPA
+370 644 03 000, +370 5 2444646

Aprašymas

„Azia Spa“ - tai jaukūs Rytų masažo namai, kuriuose pajuntama paslaptingo rytietiškojo pasaulio dvasia. Čia pasimėgaujama netrikdoma ramybe, harmonija ir aromatingos arbatos puodeliu. Čia susipina natūralūs produktai, malonus kvapai ir jautrūs žmogaus rankų prisilietimai.

Procedūros metu profesionali masažo meistrė iš Tailando lėtais ir tiksliais žingsneliais basomis pėdomis vaikšto visu kūnu, prisilaikydama už medinės sijos, įtvirtintos lubose. Masažas tinkamas intensyviai sportuojantiems ar patiriantiems nuolatinį fizinį krūvį. Jis giliai atpalaiduoja raumenis, neutralizuoja kaklo, nugaros skausmus, aktyviai stimuliuoja kraujotaką ir šalina toksinus. Masažas maloniai atpalaiduoja ir tuo pačiu energizuoja visą kūną, po to jaučiamas stiprus ir gilus poveikis.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
  • 1 val. trukmės Indonezietiškas Ashiatsu viso kūno masažas 1 asmeniui;

Apie pramogą

Paslaugos vieta: Rytų masažo namai „Azia SPA“, Šv. Mikalojaus g. 5, Vilnius
Trukmė: 1 val.
Dalyviai (asmenų skaičius): 1
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Miestas: Vilnius
Apskritis: Vilniaus regionas
Šalis: Lietuva
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Vieta žemėlapyje

Atsiliepimai

Įvertinimas 

Apsilankymas čia buvo išties malonus. Aplinka dvelkia azija, bet neperkrauta ir skoninga. Vos tik užėjus viskas maloniai nuteikė atsipalaidavimui. Masažai buvo išties geri. Labai patiko kūno šveitimas. Buvau užsisakęs Negyvosios jūros druskomis, tai pasijaučiau labai švarus

Įvertinimas 

puiki vieta pailsėti ir pabėgti nuo kasdienybės šurmulio. Aplinka švari , tvarkinga, šiuolaikiška ir neperkrauta. Malonus kolektyvas, labai paslaugios merginos. Masažistės rakos - auksas, nuėmė visus pečių skaudulius.

Įvertinimas 

Labai jauki atmosfera, viskas dvelkia rytietiškais kvapais, pasijauti užsukęs į tikrą tailandietišką spa. Dar labai nudžiugino ,kad masažus daro tikros tailandietės - masažo meistrės. Jos daro stebuklus savo mažomis rankytėmis. Kitą kartą vėl ruošiamės apsilankyti būtent čia.

Parašykite savo atsiliepimą!

Parašyti atsiliepimą

Indonezietiškas Ashiatsu viso kūno masažas Vilniuje

Indonezietiškas Ashiatsu viso kūno masažas Vilniuje

Tradicinis tajų kūno šveitimas „Azia Spa“ - tai jaukūs Rytų masažo namai, kuriuose pajuntama paslaptingo rytietiškojo pasaulio dvasia. Procedūros metu profesionali masažo meistrė iš Tailando lėtais ir tiksliais žingsneliais basomis pėdomis vaikščios visu kūnu, prisilaikydama už medinės sijos, įtvirtintos lubose. Masažas giliai atpalaiduos, neutralizuos kaklo, nugaros skausmus, suaktyvins kraujotaką ir pašalins toksinus. Masažas maloniai atpalaiduoja ir tuo pačiu nergizuoja visą kūną.

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

SEB       Maxima