Šokolado šou – degustacija dviem manufaktūroje „AJ Šokoladas“

Šokolado šou – degustacija Trakuose
Ankstesnis
Sekantis

NEMOKAMAS įpakavimas ir pristatymas visoje Lietuvoje

23,17 €

Papildoma nauda:

  • Dovana galioja 12 mėn.
  • Nemokamas pristatymas!
  • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
AJ šokoladas
+3705595555

Aprašymas

Kol renkasi visi svečiai, mes ištirpiname šokoladą ant šokoladinės vidury stovinčio didelio marmuro stalo, susidėliojame „amuniciją“: formeles, menteles, graibštukus, indus su riešutais, marcipanais, kremu, drožlėmis… Trumpai ir šmaikščiai pasakojama šokolado ir mūsų šokolado manufaktūros istorija.

Šiuo metu galime didžiuotis savo šokolado specialistais, kurie veda šokolado gaminimo pamokėles su savo unikalia programa. Vienas paperka savo nuoširdumu ir gera energija, kitas – šmaikščiomis istorijomis apie šokoladą arba padovanoja jums „Šokoladinį lietų“. Norintys sužinoti daugiau apie šokolado manufaktūrą bei daug kitų įdomių istorijų, už papildomą mokestį gali užsisakyti gaminimo šou pas patį Lietuvos šokolado karaliumi tituluojamą manufaktūros savininką – Algimantą Jablonską.

Prieš pradedant lieti šokoladinius saldainius, parodoma ir duodama paskanauti žaliavos, skirtos šokoladinių saldainių gamybai. Tuo metu šokoladas temperuojamas: pilamas ant stalo ir mentelėmis vėsinamas. Vėliau liejamos formelės, ragaujamas ir pilamas kremas. Visi svečiai gamina saldainius patys, o mes pasirūpiname vienkartinėmis prijuostėmis ir kepuraitėmis. Paprastai čia žiūrovų nebelieka...

Kol lietas šokoladas kristalizuojasi, demonstruojama triufelių ir kitokių „rankinių“ saldainių gamyba. Sustingus šokoladui formelėse, iškilmingai skelbiama paties šviežiausio šokolado degustacija ir ant granitinio stalo gražiai sugula blizganti naujausia saldainių „karta“, o tada jau nebelieka ir nemėgstančių šokolado… Dar apie 20 minučių svečiai patys gaminasi saldainius, tarp kurių renkamas unikaliausias bei išradingiausias. Visi dalyviai yra apdovanojami pažymėjimais, įrodančiais, kad jie tapo šokolado ekspertais. Savo kūrinius dalyviai susipakuoja į maišelius, o vis dar šiltas šokoladas dubeniuose išgaruoja akimirksniu. Dalyvaujantiems siūlome įsigyti papildomai lauktuvių už gerą kainą.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
  • 1 val. 30 min. trukmės šokolado šou – degustacija 2 asmenims

Apie pramogą

Paslaugos vieta: „AJ šokoladas“, Pilies g. 8, Vilnius
Trukmė: 1 val. 30 min.
Dalyviai (asmenų skaičius): 2
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Miestas: Vilnius
Apskritis: Vilniaus regionas
Šalis: Lietuva
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.

Atsiliepimai

Įvertinimas 

Nuvykome su drauge smagiai praleisti popietę po darbų ir likome patenkintos. Aptarnavimas geras, viskas gan greitai, nereikia laukti varvančia seile kol atneš. Vaisiai tikrai geri, nėra per daug perdžiūvę, kad neįkastus ar net dantis pamestum bet ir ne per minksti, pats viduriukas kaip ir pridera.

Įvertinimas 

Tikrai nenuvylė. Manau kartosime.

Įvertinimas 

Registracija vyko sklandžiai, o ir pramoga buvo labai saldi ir skani.

Įvertinimas 

Fondiu dalyvavome su savo mažaisiais, ši pramoga tikrai pasaldino tą dieną ir suteikė malonių akimirkų su šeimyna.

Įvertinimas 

Gavome šią dovaną metinių proga, vyras iš pradžių labai didelio susidomėjimo neparodė. Bet degustacija sužavėjo net ir jį. Viskas vyko sklandžiai. Esu dėkinga už suteiktą galimybę pakeliauti po vyno ir šokolado derinių subtilybes. Ačiū Jūsų komandai, už tokį šaunų pasiūlymą.

Įvertinimas 

Sveiki, degustacija labai patiko. P. Dominykas Velička tikras savo srities profesionalas, viską išsamiai papasakojo, o svarbiausia, kad bendravo visiškai paprastai. Įgijau visiškai naujos patirties išbandant vyno ir šokolado derinius. Ačiū

Parašykite savo atsiliepimą!

Parašyti atsiliepimą

Šokolado šou – degustacija dviem manufaktūroje „AJ Šokoladas“

Šokolado šou – degustacija dviem manufaktūroje „AJ Šokoladas“

  • 1 val. 30 min. trukmės šokolado šou – degustacija 2 asmenims

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

SEB       Maxima