„Savicko sporto klubo“ dovanų čekis

„Savicko sporto klubo“ dovanų čekis
Ankstesnis
Sekantis

NEMOKAMAS įpakavimas ir pristatymas visoje Lietuvoje

30,00 €

Papildoma nauda:

  • Dovana galioja 12 mėn.
  • Nemokamas pristatymas!
  • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Savicko sporto klubas
+37061614477

Aprašymas

„Savicko sporto klubas“ - vieta kur Jūsų svajonės tampa realybe. Klubą įkūrė stipriausias pasaulio žmogus Žydrūnas Savickas, kurio asmeninė patirtis ir įvairiapusė praktika padėjo parenkant treniruoklius ir įrenginėjant sporto klubą. Šis klubas pirmasis Lietuvoje ėmė siūlyti LIFE FITNESS ir HAMMER treniruoklius, kurie yra išskirtinės kokybės ir ypatingai vertinami visame pasaulyje. Funkcionalūs, ergonomiški, biomechaniškai subalansuoti, optimaliai priverčiantys dirbti raumenis treniruokliai padeda pasiekti maksimalių rezultatų. Erdvi grupinių užsiėmimų salė ir profesionalūs treneriai - puiki geros nuotaikos ir efektyvios mankštos garantija. „Savicko sporto klube“ siūloma įvairių užsiėmimų pagal kiekvieno fizines galimybes ir norus.

Aukščiausios kokybės treniruokliai ir patyrusių trenerių patirtis, profesionalumas bei dėmesys kiekvienam lankytojui - sporto klubo vizitinė kortelė. Pasirūpinkite, kad Jūsų artimieji sportuotų malonioje aplinkoje ir gautų visapusę profesionalią pagalbą!

Apie pramogą

Paslaugos vieta: Savicko sporto klubas, Ąžuolyno g. 7, Vilnius
Trukmė: Neribojama
Dalyviai (asmenų skaičius): 1
Apranga: Patogi, nevaržanti judesių
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Miestas: Vilnius
Apskritis: Vilniaus regionas
Šalis: Lietuva
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.

Parašyti atsiliepimą

„Savicko sporto klubo“ dovanų čekis

„Savicko sporto klubo“ dovanų čekis

„Savicko sporto klubas“ - vieta kur jūsų svajonės tampa realybe. Sporto klubas siūlo LIFE FITNESS ir HAMMER treniruoklius, kurie yra išskirtinės kokybės ir ypatingai vertinami visame pasaulyje. Funkcionalūs, biomechaniškai subalansuoti, optimaliai priverčiantys dirbti raumenis, treniruokliai padeda pasiekti maksimalių rezultatų. Patyrusių trenerių patirtis, profesionalumas bei dėmesys lankytojui - Savicko sporto klubo vizitinė kortelė.

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

SEB       Maxima