Oro jogos treniruotės sporto klube „DivaNamai“ Vilniuje

Oro jogos treniruotės sporto klube „DivaNamai“ Vilniuje
Ankstesnis
Sekantis

NEMOKAMAS įpakavimas ir pristatymas visoje Lietuvoje

49,50 €

Papildoma nauda:

  • Dovana galioja 12 mėn.
  • Nemokamas pristatymas!
  • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Diva Namai
+37065990947

Aprašymas

„DivaNamai“ Jūsų laukia ne tik profesionalūs treneriai, bet ir ratas asmenybių, kurias vienija bendras tikslas – pagerinti savo savijautą bei išvaizdą.

Oro joga – nauja ir neįtikėtina patirtis! Tai harmoninga mankšta ore teikianti neįprastus potyrius. Mankštos metu juda visas kūnas, pasikraunate pozityvios energijos. Jogos, atliekamos ore, metu į tobulą visumą sujungiamas protas ir kūnas. Oro joga apjungia tradicines jogos pozas su pilates pratimais ir aktyvią fizinę veiklą ore. Su specialia jogos juosta, kai kurių pozų ir pratimų atlikimas yra palengvintas, o kai kurių atvirkščiai – pasunkinamas. Mankštinantis ore jaučiamas aktyvus giliųjų raumenų, ypač esančių juosmens, nugaros ir galūnių srityse darbas, o elastinga juostos medžiaga leidžia išlaikyti lankstumą ir judrumą. Tai naujas, įdomus ir nuotaikingas būdas mankštintis!

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:

  • 8 oro jogos treniruotės po 50 min.


SVARBU!
Paslauga nerekomenduojama menstruacijų metu, turint širdies stimuliatorių, sergant epilepsija ir turint aukštą akių spaudimą. Rekomenduojama nebijantiems aukščio. Specialus fizinis pasirengimas nebūtinas. 

Apie pramogą

Paslaugos vieta: Sporto klubas „DivaNamai“, Gedimino pr. 16, Vilnius
Trukmė: 8 pamokos po 50 min.
Dalyviai (asmenų skaičius): 1
Apranga: Sportinė
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Miestas: Vilnius
Apskritis: Vilniaus regionas
Šalis: Lietuva
Svarbi informacija: Nerekomenduojama menstruacijų metu, turint širdies stimuliatorių, epilepsiją ir aukštą akių spaudimą.
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.

Parašyti atsiliepimą

Oro jogos treniruotės sporto klube „DivaNamai“ Vilniuje

Oro jogos treniruotės sporto klube „DivaNamai“ Vilniuje

„DivaNamai“ Jūsų laukia tik profesionalūs treneriai. Oro joga – tai harmoninga mankšta ore teikianti neįtikėtinus potyrius. Oro joga apjungia tradicines jogos pozas su pilates pratimais ir aktyvia fizine veikla ore. Su specialia jogos juosta, kai kurių pozų ir pratimų atlikimas yra palengvintas, o kai kurių atvirkščiai – pasunkinamas. Mankštinantis ore jaučiamas aktyvus giliųjų raumenų, ypač esančių juosmens, nugaros ir galūnių srityse darbas.

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

SEB       Maxima