Aštanga vinyasa joga sporto klube „DivaNamai“ Vilniuje

49,50 €

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Diva Namai
+37065990947

Aprašymas

„DivaNamai“ Jūsų laukia ne tik profesionalūs treneriai, bet ir ratas asmenybių, kurias vienija bendras tikslas – pagerinti savo savijautą bei išvaizdą.

Joga - tai idealus būdas Jums išsaugoti fizinę sveikatą, vidinę harmoniją bei jausti pilnavertį gyvenimo džiaugsmą. Joga suteikia jėgų ir išjudina fizinius ir emocinius blokus.

Aštanga Vinyasa jogoje akcentas dedamas ant dinamiškos asanų sekos. Mankšta pradedama Saulės pasveikinimais, po kurių seka stovimosios asanos, sėdimųjų bei baigiamųjų asanų serijos. Jogos metu nuolatinis judesių ir kvėpavimo srautas, sukuria vidinę fizinę šilumą, kuri valo kūną ir skaidrina mintis. Praktikuojant Aštanga Vinyasa jogą, kūnas tampa stiprus, o protas – aštrus, išnyksta įtampa, išsivysto sutelktumas, atsiranda harmonija.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
 • 50 min. trukmės 8 Aštanga vinyasa jogos užsiėmimai;

Apie pramogą

Paslaugos vieta: DivaNamai, Gedimino pr. 16, Vilnius
Trukmė: 8 pamokos po 50 min.
Dalyviai (asmenų skaičius): 1
Apranga: Sportinė
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Šalis: Lietuva
Apskritis: Vilniaus regionas
Miestas: Vilnius
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Vieta žemėlapyje

Komentarai

 • Gintarė
  Visada pasitinka ir išlydi su šypsenomis malonus kolektyvas :) Aplinka jauki, visada švari. Po sunkios darbo dienos oro joga nerealiausias atsipalaidavimas visam kūnui! Ačiū ;)
 • Inga
  Sveikos, Divos! Noriu gerą žodį tarti ir komplimentų pažerti sporto klubui Diva Namai ir ypač trenerei Vaivai! Neskaitant to, kad klubas yra tobuloj vietoj- pačiame Vilniaus centre, yra jaukus, erdvus ir gražus, bet ir trenerės Vaivos vedamos treniruotės savo kokybe ir dėmesiu kiekvienai klientei- neprilygsta jokiam kitam sporto klubui! Sportuojant du metu Diva Namuose praėjau be galo naudingą mokyklą, kaip reikia taisyklingai ir tinkamai atlikti pratimus ir gauti maksimalią naudą. Valio Diva Namai!
 • Juratė
  Puikios trenerės, malonus aptarnavimas ir geros treniruotės pačiam Vilniaus centre. Tobulai

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

SEB       Maxima